Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Segíteni nem kell, legfeljebb a szerszámot adogatni. :rolleyes: :)

De a tied caravan,az többet is eszik. :D

Nem baj csak a mester közelébe lehessek! :) Viccet félretéve, igaz hogy caravan,de nyáron nekem is megállt 6.5-ben. Mindegy, most úgyse nyulok hozzá, meglátom tavaszra visszaáll-e. Meg ugye ultrarövid-távok voltak mostanában. De legalább az eső megállhatna, mert így nem tudom megnézni az AC-t! :) Már azon gondolkodtam, van a szomszéd utcában egy ismerős, bekéredzkedek hozzá a garázsba. Van aknájja is, egész max. egy fél óra.

Link to comment
Megosztás:

Nem baj csak a mester közelébe lehessek! :) Viccet félretéve, igaz hogy caravan,de nyáron nekem is megállt 6.5-ben. Mindegy, most úgyse nyulok hozzá, meglátom tavaszra visszaáll-e. Meg ugye ultrarövid-távok voltak mostanában. De legalább az eső megállhatna, mert így nem tudom megnézni az AC-t! :rolleyes: Már azon gondolkodtam, van a szomszéd utcában egy ismerős, bekéredzkedek hozzá a garázsba. Van aknájja is, egész max. egy fél óra.

termosztát?

Link to comment
Megosztás:

Holnap megyek győrbe, oszt mire hazaérek, addigra szerintem ki is fogy a benya. Eddig mondjuk 6,6-nál járok kb, de ez nem valós érték, csak mikor pont 25-ön állt a mutató, akkor tettem egy számolást. :rolleyes:

Gyere a vásárcsarnok felé is. Ott fogom szétborítani a gépet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.