Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Na most ugráljon valaki, hogy 5 litert eszik a városban a kocsi.

Az enyém szépen kajol a 20-22 literből alig van már 14 pedig alig 38 km-t mentem vele: volt kb 20 városon kívül meg 10 hidegindítás.

Hűtő letakarva, ésa amennyire lehet nem tök hidegen megyek vele

Ha nem is 5, de 6 nál most sem eszik többet. B)

Link to comment
Megosztás:

Tavaly futárkodtam és 50l gázolajjal kb. 1050-1100km-t mentem vele! Pár héttel ezelőtt, csutkára kijártam a tankot, leállt, öntöttem bele 5l-t és kicsit több, mint 100 km-t mentem vele! 2 éve van nálam az autó és ha a sógorék beszélgetnek valakivel az autókról, mindig kihangsúlyozza, hogy milyen keveset eszik az autóm. Ok, nem egy versenyparipa, de ilyen drága fényképek mellett tökéletes!

Link to comment
Megosztás:

Na hát akkor most tisztelettel felkérjük a GPS-el rendelkező cartársakat mérjenek indulástól végsebességig, és írják be az eredményt. Pölö 10-12, 20-24---stb. Köszönjük. De azért nem kell széthajtani a verdát, csak amedig szoktátok. Nem akarom azt olvasni, hogy miattam állt fejre vki. B)

Mérést nem csinálok, de a zobjektív felelősség miatt néhány "párt" megnéztem:

óra szerint - gps

150 - 142 :blush:

~53~66 - 50 (intervallumban változik, függ fokozattól, emelkedőtől, stb.)

~94~98 - 90 (intervallumban változik, függ fokozattól, emelkedőtől, stb.)

195/50R15-ös kerék van fenn, szóval normál kerékkel meglepően pontos lenne. (szvsz a rugó fáradt el az órában és a gyári értékhez képest már igencsak felfelé mér)

Hét elején végre megetettem a ménest (igen, fizetés volt ;) ) és 7.27 literes átlag jött ki a megtett 6xx km-re. Volt benne 300km "még éppen nem fizet" tempójú autópálya a többi pedig reggeli és esti 5km-es munkába ingázás a mínuszban.

Egy cartárs Budapesten használt 1.0-s (12 szelepes) b Corsa-jának adatával is tudok szolgálni: neki 8 liter jött ki, ő a reggeli és esti munkába/ból járásra (5-6km) használta a kocsit ezalatt, nagyobb dugóba nem került. Viszonyítás képen nyáron ugyanezzel a kocsival Veszprém-Budapest-Kecskemét távokon rendszeresen tudott 5l alatt autózni.

Link to comment
Megosztás:

Mérést nem csinálok, de a zobjektív felelősség miatt néhány "párt" megnéztem:

óra szerint - gps

150 - 142 :blush:

~53~66 - 50 (intervallumban változik, függ fokozattól, emelkedőtől, stb.)

~94~98 - 90 (intervallumban változik, függ fokozattól, emelkedőtől, stb.)

195/50R15-ös kerék van fenn, szóval normál kerékkel meglepően pontos lenne. (szvsz a rugó fáradt el az órában és a gyári értékhez képest már igencsak felfelé mér)

Hét elején végre megetettem a ménest (igen, fizetés volt ;) ) és 7.27 literes átlag jött ki a megtett 6xx km-re. Volt benne 300km "még éppen nem fizet" tempójú autópálya a többi pedig reggeli és esti 5km-es munkába ingázás a mínuszban.

Egy cartárs Budapesten használt 1.0-s (12 szelepes) b Corsa-jának adatával is tudok szolgálni: neki 8 liter jött ki, ő a reggeli és esti munkába/ból járásra (5-6km) használta a kocsit ezalatt, nagyobb dugóba nem került. Viszonyítás képen nyáron ugyanezzel a kocsival Veszprém-Budapest-Kecskemét távokon rendszeresen tudott 5l alatt autózni.

Köszönjük a mérést, én is naggyából ekkora csalást gyanítok az enyémnél is. Városban mehetek gyenge 60-al az óra szerint kint meg 100-al, és akkor még beleférek a határba. Ha városban óra szerinti 50-el mentem, akkor rendszeresen kerülgettek, meg a sarkamba autóztak, most már tudom miért. :D Igy viszont úgy néz ki megúsztam amikor belefutottam 40-el a 30-as trafiba. Legalábbis eddig nem jött csekk, és remélem már nem is fog. Valamikor a nyáron volt, igaz azok a gumik egy kicsit nagyobbak voltak, annál nem volt akkora a csalás. Mondjuk a táblázat szerint 30-nál 39-től büntetnek. Most láttam meg milyen régi cikket linkeltem be. B)

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Gyári beállítás szerint újkorában is csal felfelé 6-10%-ot az f astrában az óra B)

És ezt nem lehet a rugó előfeszítéssel beállítani? Amúgy miből adódik a spirálos óra és a óra kijelző seb.mérés közötti különbség? 60-53 Az óra kijelző honnan kapja a jelet?

Link to comment
Megosztás:

Nem szeretném, forgalom alig volt, na meg ott a szallagkorlát :blush: csak kicsit megkergettem, mert amúgy nagypapisan autózok. 50-90. ;)

Ooooooo...a szalagkorlát csak dekoráció, a roncsokon is jól mutat...ne de ez már nem fogyi.

A termosztát csere óta, pofátlanul kevesebbet papil B)

Link to comment
Megosztás:

Asszem rövidesen eléred a "veszélyes kort"!!! :blush:

Tipikusan 1 éves jogsi.....

Nem, ez csak egyszer volt, de nem is éreztem jól magam. Nagyon ingatag volt, úgy értem a 80-90nél megszokott kormánymozdulatra nagyon hevesen reagált. Amúgy sem megyek pályán ahol lehetne hajtani. Nem szeretnék abba a hibába esni, hogy úgy érzem már marha fa@án megy, és elkezdek rutinból vezetni.Tudom, hogy ilyenkor kezdi az ember elereszteni magát, aztán meg, hopp, ezt benéztem. Eddig még nem követtem el hibát, a gyorshajtást kivéve. :D

A termosztát csere óta, pofátlanul kevesebbet papil ;)

Ez az! Csináld csak! Forgasd meg jobban a kést! Azért se cserélek -5 fokban termosztátot! B)

Link to comment
Megosztás:

És ezt nem lehet a rugó előfeszítéssel beállítani? Amúgy miből adódik a spirálos óra és a óra kijelző seb.mérés közötti különbség? 60-53 Az óra kijelző honnan kapja a jelet?

De, biztosan, lehet próbálkozni B)

A sebességjeladó fixen a spirál forgási sebességét adja, és a TID nincs feljebb kalibrálva, ebből adódik a pontosabb mérés.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.