Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Szia Joee!

Nekem anno az Nz-n közel 1 litert dobott az általad említett kerékméret! Azért csodák nincsenek, de a hosszútáv fogyid valóban sok! <_<

Jelenleg 10 literben állt meg a vegyes fogyasztás etanolból.

260 km, ebből 110 km városban és 150 hosszútávon.

Ez már nem is annyira tűnik soknak, lehet csak át kell szokjak a dieselből a benyásba. :)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Kéne egy kis segítség...

A moci X16XEL + Lexmaul szívósor,Agr szelep lefalazva,Katalizátor nincs...

A moci valamiért 13litert evett.:)

A Lambda érték alapjáraton 1.2!!!Fordulaton 1.19-1.18

Co 0,5 majd 0,8

Hc 200

Azt mondja a haverom,hogy szegény a keverék és ezért ilyen szarok az értékek.Meg hogy erőlködik a moci,ami igaz is!Mondjuk 18-as felni van rajta,de ez a 13 akkor is horror...

Merre felé keressem a hibát?

Lambda..Légmennyiségmérő...

Előre is köszi az 5leteket!

Link to comment
Megosztás:

Szasztok!

Kéne egy kis segítség...

A moci X16XEL + Lexmaul szívósor,Agr szelep lefalazva,Katalizátor nincs...

A moci valamiért 13litert evett.:)

A Lambda érték alapjáraton 1.2!!!Fordulaton 1.19-1.18

Co 0,5 majd 0,8

Hc 200

Azt mondja a haverom,hogy szegény a keverék és ezért ilyen szarok az értékek.Meg hogy erőlködik a moci,ami igaz is!Mondjuk 18-as felni van rajta,de ez a 13 akkor is horror...

Merre felé keressem a hibát?

Lambda..Légmennyiségmérő...

Előre is köszi az 5leteket!

Szia!

Szerintem 2 dolog van ebben a fogyiban, 1; valamiért nagyon gyanus az a lambda érték, szerintem ez nem gyári szonda, vagy haldoklik 2; ekora malomkerékkel ne nagyon csodálkozz szerintem a fogyin, olyan mint ha futót húznál magaddal mindíg megpúpozva egy adag siktel!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Szerintem 2 dolog van ebben a fogyiban, 1; valamiért nagyon gyanus az a lambda érték, szerintem ez nem gyári szonda, vagy haldoklik 2; ekora malomkerékkel ne nagyon csodálkozz szerintem a fogyin, olyan mint ha futót húznál magaddal mindíg megpúpozva egy adag siktel!

Szerintem futóval se egyen 13 fölött!Meg mondom akkor is szarok az értékek!Mert ha okés lenne akkor azt mondom,hogy a malomkő visszafogja...De a 15-ös télimmel se evett sokkal kevesebbet! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.