Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Olyan gyári műanyag takaró cuccod is van?

Akkor minek a kartonpapír?

Egy műsanyag csík van nekem is vágva, de még nincs bent, holnap be kéne tegyem, csak ez a hideg... :lol:

Mostani fogyasztásom 5,1 csak helyben, max 25 km egyszerre, és még nincs bent a védő, most mentem vele, -1fok, 10-11 km alatt melegedett be üzemire.

Link to comment
Megosztás:

Ismeri valaki az ENVI kúthálózatot? Ha igen, mik a tapasztalatok velük? Megéri náluk tankolni, vagy inkább maradjak a "normális" - Shell, OMV, stb... - kutaknál?

Próbáld ki :lol: Minden kút, hálózattól függetlenül is tud gyengébbet is árulni. A környékünkön, bármilyen hülyeségnek is hangzik, de az egyik Lukoil kúton van a legjobb gázolaj. A benzinjük sz.r, a Zafira köhög, meg fulldoklik, meg minden baja van tőle, de az enyémnek, meg haverom PdTDI-jének (nah az a nem semmi, ha még annak is jó :devlish: ) nagyon bejövős a naftájuk. A környéken van még Shell, Agip, meg 2 OMV, de mindnél jobb a gázolaja az egyik Lukoilunknak. (a tőle 2 km-re levő másiknál, meg már a gázolaj is sz.r) Ki kell tapasztalni. Úgyis lesznek majd okosok akik jól megmondják a tutit, de a tapasztalat sokszor mást mond, mint az okosok :D

Link to comment
Megosztás:

Próbáld ki :lol: Minden kút, hálózattól függetlenül is tud gyengébbet is árulni. A környékünkön, bármilyen hülyeségnek is hangzik, de az egyik Lukoil kúton van a legjobb gázolaj. A benzinjük sz.r, a Zafira köhög, meg fulldoklik, meg minden baja van tőle, de az enyémnek, meg haverom PdTDI-jének (nah az a nem semmi, ha még annak is jó :devlish: ) nagyon bejövős a naftájuk.

Köszi! Mondjuk elég sokan szoktak náluk tankolni, a szakadt D2 modelltől, az A8-as Audiig. Annyira szar nem lehet, ha megkapom a kódkártyámat kipróbálom, aztán majd jövök a véleménnyel. Nagy kárt nemhiszem, hogy tudna okozni, nem piezzokristályos az üzemanyagellátórendszer, mint a CR-nél... :D Max. kukázom a szűrőket, ha elmocskolódik.

Egyébként, ha Kaposváron lenne Lukoil kút ott tankolnék én is. Valamiért szimpatikusak Ivánék.

Link to comment
Megosztás:

Próbáld ki :lol: Minden kút, hálózattól függetlenül is tud gyengébbet is árulni. A környékünkön, bármilyen hülyeségnek is hangzik, de az egyik Lukoil kúton van a legjobb gázolaj. A benzinjük sz.r, a Zafira köhög, meg fulldoklik, meg minden baja van tőle, de az enyémnek, meg haverom PdTDI-jének (nah az a nem semmi, ha még annak is jó :devlish: ) nagyon bejövős a naftájuk. A környéken van még Shell, Agip, meg 2 OMV, de mindnél jobb a gázolaja az egyik Lukoilunknak. (a tőle 2 km-re levő másiknál, meg már a gázolaj is sz.r) Ki kell tapasztalni. Úgyis lesznek majd okosok akik jól megmondják a tutit, de a tapasztalat sokszor mást mond, mint az okosok :devlish:

Én is sokáig a Lukoilhoz jártam benyáért, de semmi panaszom nem volt, de kb. 2 éve váltottam ERMOILra, ami 3 hónapja JAM kft lett. Még a Lukoilnál is olcsóbb 2-3 forinttal. A minőséggel itt is elégedett vagyok.

Mivel Netrisknél váltogatom a biztosítóimat évente, ezért most kaptam egy MOL kártyát, amivel 10 forinttal olcsóbban tankolhatok literenként.

Azt hiszem kiröhögöm őket, mert a JAMnél helyből 15 forinttal olcsóbban kapom a benyát. :D

(A véleményemhez az is hozzájárul, hogy a C20NE nem finnyás! :icon13: )

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki melyik az az országos kúthálózat amelyik technikai olajat adott el gázolajnak a kútjain? Most van botrány belőle hogy jövedéki adót csaltak ezzel meg ki tudja mit tett az az autókkal.

Hihetetlen hogy miért nem lehet ezt nyilvánossága hozni,mint amikor mérgezett paprikát forgalmaztak és védik az áruházat, azzal hogy nem mondják meg melyik áruházban adtak el ilyet....

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki melyik az az országos kúthálózat amelyik technikai olajat adott el gázolajnak a kútjain? Most van botrány belőle hogy jövedéki adót csaltak ezzel meg ki tudja mit tett az az autókkal.

Hihetetlen hogy miért nem lehet ezt nyilvánossága hozni,mint amikor mérgezett paprikát forgalmaztak és védik az áruházat, azzal hogy nem mondják meg melyik áruházban adtak el ilyet....

Szerintem az valami magánkút lehetett.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki melyik az az országos kúthálózat amelyik technikai olajat adott el gázolajnak a kútjain? Most van botrány belőle hogy jövedéki adót csaltak ezzel meg ki tudja mit tett az az autókkal.

Hihetetlen hogy miért nem lehet ezt nyilvánossága hozni,mint amikor mérgezett paprikát forgalmaztak és védik az áruházat, azzal hogy nem mondják meg melyik áruházban adtak el ilyet....

országos hálózat... azt mondta a híradóba, hogy 20 kútjuk van, nem éppen egy jól lefedett rendszer lehet, inkább valami magán, mint ahogy előttem, is írták..

De tényleg, miért is nem lehet nyilvánosságra hozni? :lol:

Okozhat amúgy ez a technikai olaj kárt a dízelekben? (mondjuk astrások körében?) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.