Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Nekem olyan kéne ami a négy 100+ emberkével beáll a pécsi mecsekben is. Rátenném a mostani gyári acélra, de vajh mennyit ér a DUNLOP nyári 195/60. :?:

Hali!

A gumivásárlást én is úgy tervezem ahogy te KoPi, de én azt hiszem megtartom ezeket a Dunlop gumikat, biztos ami biztos! Sőt ezek szerintem nagyon jó gumik és nem éri meg eladni, ugyanis amennyit kapnál érte annyiért állhat is ameddig a szükség nem szól!

üdv

Link to comment
Megosztás:

Téligumikat szeretnék venni és a véleményetekre vagyok kíváncsi.

A szóba jöhető típusok: Barum Polaris 2; Dayton DW500; Kormoran Snowpro; Kleber Kristalp HP; BF Goodrich Winter G.

Van-e valakinek tapasztalata ezekkel a gumikkal? Melyiket érdemes(ebb)?

Link to comment
Megosztás:

Téligumikat szeretnék venni és a véleményetekre vagyok kíváncsi.

A szóba jöhető típusok: Barum Polaris 2; Dayton DW500; Kormoran Snowpro; Kleber Kristalp HP; BF Goodrich Winter G.

Van-e valakinek tapasztalata ezekkel a gumikkal? Melyiket érdemes(ebb)?

A Kléber jó, és most akciós az Opelnél. Többit nem tom...

Link to comment
Megosztás:

szerintem a Fulda, a Matador, a Kumho, és társai a gagyigumi kategória.

a Dunlop már minőségibb....

Biztosan ez is jó, meg ha ésszelhasználod az autót, akkor sokáig is jó lesz, de én egy picivel minőségibb / nevesebb gumit választottam volna.

Pl: én télibe a Barum Polaris 2-est vettem. 10.000 ft/db ért.

nyáriba meg Michleinnel jártam sokáig, meg volt Toyo is, most meg Kléber van.

Jártam Debicával, mert az volt azautón amikor megvettem, az szerintem borzasztó volt. ahogy volt rá keret máris lecseréltem.... az csuszott, hangos volt, nem volt jó.

Link to comment
Megosztás:

A Kléber Krisalp HP-t a GumisPeti nevű gumis srác nagyon ajánlgatja egy off-os (focus) fórumon...

Fulda Kristall monteroról sem mondott kimondottan rosszat:

"UG7, Fulda, Conti jó, Barum és az Uniroyal(ami már cseh) nem javasolt"

Hozzáértőnek tűnik a srác egyébként...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.