Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

11.mm-t fog a tárcsára,ez elégséges-e egy alukerék rögzítéséhez??

[

Ehhez nem hinném, hogy bármiféle szakember szükséges, ez így ebben a formában nagyon minimálisat fog...

Ahhoz képest, hogy a gyári acélfelnit amikor csavarozod igen hosszan megy bele a csavar, ami nem véletlen szerintem, azért ott forgás közben ébrednek "ilyen - olyan " erők.....

Én hosszabbat tennék bele :D

Link to comment
Megosztás:

Én még decemberben 4 gyári lemezfelnit kaptam 33e-ért, szóval a bontott 8-ért darabja szerintem kissé drága. :D

Az árak jobban szaladnak mint az idő! A téli szezonra vettem gumisnál pöpec 4x100 R15 ET49-es lemezfelniket 5500 Ft/db áron. A környéken mindenütt ennyiért unszolták. Az 5x110-es 5000-5500 Ft/db-ért volt fellelhető. Akkoriban a Vaterán 5x110-es dögivel volt bagóért, a másik csak mutatóba és irreális áron.

Link to comment
Megosztás:

Az árak jobban szaladnak mint az idő! A téli szezonra vettem gumisnál pöpec 4x100 R15 ET49-es lemezfelniket 5500 Ft/db áron. A környéken mindenütt ennyiért unszolták. Az 5x110-es 5000-5500 Ft/db-ért volt fellelhető. Akkoriban a Vaterán 5x100-as dögivel volt bagóért, a másik csak mutatóba és irreális áron.

Én meg most lomtalanításkor ingyen kukáztam kettő 5x110-est. :D

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/view/080416/K_p_004...ltoltes.hu_.jpg

Haveromnak eladó a négy alufelnije. Saab-on voltak.Autó váltás miatt eladóak.

A felnik gumi nélkül eladóak. 28.000 ezer/db irányáron

A felni 3ezer km-t futott.

7,5"x17" 5x110 körosztó

Szolnokon van a felni, de szerintem megyén belül megoldható a szállítása.

Hegedűs Gábor

70/6104402

Link to comment
Megosztás:

a tieden:

asszem 6,5 x 15 , ET 49, 5x110

185/65R15 vagy 195/60R15

Vagy ugyanez 4x100-as osztással. Arra azért jó volna figyelni, hogy lehetőleg ne kötött forgásirányú gumi legyen rajta (ki tudja milyen messze van a legközelebbi gumis). Ha nem ragaszkodsz a teljesméretű póthoz, akkor vegyél mankókereket. Pl.:

http://www.vatera.hu/opel_vectra_calibra_s...k_63552803.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.