Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Van nekem egy garnitura 15" alufelnim.

Csak nem tudom hogy nem gáz e felrakni egy majd nem új autóra??

Régi fajta opel vectrán volt ugy nevezett hálos vagy mi.

Képet nem tudok feltenni sajnos

Valami ilyesmi lehet, nem? Nekem is volt ilyen a Vectra A GLS Diamondom-on és nagyon tetszett.

377238_1207522685_mini.JPG

Link to comment
Megosztás:

Mi a véleményetek ezekröl a kerékőrökröl?

Van valakinek valami tapasztalata mennyire biztonságos,használ valaki ilyet?

Milyen menet van a kerékagyon tudja valaki,mármint hogy hányas?(kerék felfogato csavar)

Tibi!

A kerékőr nem rossz találmány, mert ha ezzel szembesül a tolvaj, akkor

1- keres egy olyan autót, amelyiken nincsenek ilyenek, tehát könnyebb ellopni a kerekeket,

2- elviszi a komplett autót :blush:

A kerékagyban- ha jól emlékszem, de majd javít valaki, ha nem - M12X1,5-es menet van.

Link to comment
Megosztás:

Tibi!

A kerékőr nem rossz találmány, mert ha ezzel szembesül a tolvaj, akkor

1- keres egy olyan autót, amelyiken nincsenek ilyenek, tehát könnyebb ellopni a kerekeket,

2- elviszi a komplett autót :lol:

A kerékagyban- ha jól emlékszem, de majd javít valaki, ha nem - M12X1,5-es menet van.

Egyetértek, nem haszontalan dolog, nem egy nagy befektetés. A tolvaj a kevésbé macerás ügyeket keresi, ha szerencséd van, odébbáll és keres egy teljesen védtelen gépet (vagy nyomot hagy a dukkón :blush: ). Persze, csodák nincsenek, de Te legalább megtetted, ami Tőled tellt. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv, érdekelne hogy sok helyen úgy olvasom hogy 205/50-es gumihoz 7 széles felni megy max, és elvileg 7 coll széles felni kell az astra g alá, viszont sok oldal árul 7,5 felniket et 38-al astra g-hez, többek közt vettem én is egyet, és most szeretnék venni hozzá 205/50 r16-os gumikat, amik elvileg váltomérete,

kérdés: jó lessz a felnimhez akkor a 205/50 r16 -os gumi?

Köszi, boti.

ui: mi a véleményetek a falken fk452-es gumiról, nyári?

Link to comment
Megosztás:

Üdv, érdekelne hogy sok helyen úgy olvasom hogy 205/50-es gumihoz 7 széles felni megy max, és elvileg 7 coll széles felni kell az astra g alá, viszont sok oldal árul 7,5 felniket et 38-al astra g-hez, többek közt vettem én is egyet, és most szeretnék venni hozzá 205/50 r16-os gumikat, amik elvileg váltomérete,

kérdés: jó lessz a felnimhez akkor a 205/50 r16 -os gumi?

Köszi, boti.

ui: mi a véleményetek a falken fk452-es gumiról, nyári?

Jó lesz a 7,5-es ET38-as felni.Nekem ZE-512-s falken van nedves úton sztem csuszkál,de szárazon elég jó(persze nem continental)

Link to comment
Megosztás:

Elcserélném 4db alufelnimet "alufelnire"ugyan igy néz ki mint ami a képen látható csak annyi kis külömbséggel hogy az enyém teljesen ezüst szinű.4X100-as eredeti GM 15"-os nagyon szép állapotuak.

Nekem az a helyzet hogy nem annyira jön be nem tudom hogy mutatna, ezért inkább elcserélném ha kell természetesen rá is fizetek.

Link to comment
Megosztás:

Elcserélném 4db alufelnimet "alufelnire"ugyan igy néz ki mint ami a képen látható csak annyi kis külömbséggel hogy az enyém teljesen ezüst szinű.4X100-as eredeti GM 15"-os nagyon szép állapotuak.

Nekem az a helyzet hogy nem annyira jön be nem tudom hogy mutatna, ezért inkább elcserélném ha kell természetesen rá is fizetek.

De hol a kép? :huh: vagy csak én nem látom ??? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok eladó 4 darab stilautó felni 16" 4*100/4*108 gumival (205/50 kettő jó 2 kopottabb de idénre bőven jó) centirozva központosító gyűrüvel csavarokkal kerékőrrel!!! SOS méretváltás miatt . Jelenleg G Astrán van. 55000 Klubtagnak 50000., csak a kerékőr 8000 pénz meg az imbuszos csavarok se ocsók. front rész polírozva és a perem is polír.

tel : 06302512107

Link to comment
Megosztás:

Hát nem ajánlott........átmérőkülönbség: 6,67% azaz +36mm ;)

Elnézést, az eredeti méret 175 / 70 / R13!!

A kalkulátor szerint váltóméret, az abroncs átmérőkülönbség 1mm fog változni (575mm -ről 576mm -re) , a sebességmutató 100km/h sebességnél 100km/h fog mutatni, de hasonló a helyzet a 195/65/13 -nál!

Engem az érdekelne, hogy befér -e, gond nélkül tud fordulni a kerék??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.