Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

Én tegnap kérdeztem a srácot ahol tegnap homokszóróztattam. Azt mondta a motorfelnire, hogy a két darab 20-25e cakk-pakk.

Nem túl drága egy picit az ár?

Mennyiért szedi le egy gumis a felniről a gumikat?Tudom hogy menyek be éás kérdezzem meg, de most lenne jó tudnom.

Ez szerintem változó, én ahova járok ott sem egyforma mindig, van amikor 2-300Ft ot szokott elkérni egy centírét van amikor 500-at. De szerintem ha leszedetném vele az is 500 környéke lenne.

És le is veszi a gumit a felniről, festi is? Mert nem szeretném ide-oda hurcolni (idő, benzin...).

Azt nem tudom hogy melyik műhelynek milyen a felszereltsége, de az biztos hogy a gumis nem festi le neked. Leszedetni meg nem annyira nagy fejtörés mint egy jó porszórót találni ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

És le is veszi a gumit a felniről, festi is? Mert nem szeretném ide-oda hurcolni (idő, benzin...).

Gumis nem "fest", "festő" nem gumiz szerintem. Megoldás,keress gumist a festőhöz vezető úton és akkor csak az időd bánja. :)

Vagy pedig felfedeztél egy piaci "rést", vállalkozz porfestésre gumizással együtt és akkor a hozzád hasonló gondokkal küzdő bajtársak tuti hozzád mennek. :D

Link to comment
Megosztás:

A gumis gumiz,a homokszóró homokszór,a festő fest.Ez jó esetben 3 kör.Én megoldottam a rozsdás télifelniket dísztárcsával.Szép ezüst:)

... csak kettő, ha a (már cserére szoruló) téli gumikat tavasszal, a nyári gumik felrakásakor szedeted le a felniről. Télen én nem használok dísztárcsát.

Link to comment
Megosztás:

... csak kettő, ha a (már cserére szoruló) téli gumikat tavasszal, a nyári gumik felrakásakor szedeted le a felniről. Télen én nem használok dísztárcsát.

Én nem szedetem le a felnikről a gumikat,csak ha elkoptak.A nyári alun van a téli lemezen.Dísztárcsával meg szebb,mint a csunya rozsdás fekete lemezfelni.

Link to comment
Megosztás:

Én nem szedetem le a felnikről a gumikat,csak ha elkoptak.A nyári alun van a téli lemezen.Dísztárcsával meg szebb,mint a csunya rozsdás fekete lemezfelni.

Nekem az első dolgom volt kidobálni a dísztárcsákat.

Nekem nem szépek, főleg nem a központi egy csavaros imitációs mint a forma1- ben:) ha már f1 akkor nem lesz jobb a fék hűtése tárcsa nélkül?

Link to comment
Megosztás:

Nincs felnim...

Most az olcsóság a szempont, az új ezért esik ki.

A Barum-hoz sem ragaszkodom, de ezt dobta a gép, és ránézésre szépnek tűnt. A felni is jó állapotúnak látszik.

Ez az:

olx.hu/i2/hirdetes/opel-15-os-4x100-es-lemezfelni-185-65-r15-teli-gumival-7mm-ID1G8od.html

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Nincs felnim...

Most az olcsóság a szempont, az új ezért esik ki.

A Barum-hoz sem ragaszkodom, de ezt dobta a gép, és ránézésre szépnek tűnt. A felni is jó állapotúnak látszik.

Ez az:

olx.hu/i2/hirdetes/opel-15-os-4x100-es-lemezfelni-185-65-r15-teli-gumival-7mm-ID1G8od.html

jól néz ki, 1-2 telet biztos elmegy így szemre.

de szerintem menni fog az 35-ért is, válság van :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.