Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gumi, felni kérdések


GABBE

Recommended Posts

ezen én is gondolkoztam, hogy nem lesz-e túl széles az a 205-ös méret főleg, hogy peremvédős.

Neeem, 2009-es 6mm profillal 4db volt egy 10-es.

én 45-ért adtam el a Dezent 15' felniket így akkor plusz egy 10-be leszek, na meg a felrakatás.

Nekem azóta már +40 ezerbe vannak a felnik,és még gumi sincs rajta:)

Link to comment
Megosztás:

na igen ez így dukál, viszont mennyire volt "nem" szép a 205-ös gumival?

csak azért vettem, mert az tudtam, hogy biztos váltóméret.

jobb lenne amit Te írtál?

tudsz feltenni egy fotót a Tiédről, még is hogyan néz ki?

mondjuk 1cm nem olyan eget verő különbség.

Nem a szépséggel volt gondom! Tetszett a széles gumi, de nem akartam megölni az 1.4-es motort.

Tehetek föl képet, de szerintem 10mm-t nem fogsz észrevenni.

Link to comment
Megosztás:

Nem a szépséggel volt gondom! Tetszett a széles gumi, de nem akartam megölni az 1.4-es motort.

Tehetek föl képet, de szerintem 10mm-t nem fogsz észrevenni.

2005 óta 205/55 R16 a nyári gumim. 1,4 twinport benzin. Semmi baja a motornak, nem nyírtam ki..........

Pedig városon kívül nem kímélem ;)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Miért nyírná ki a gumi a motort? 1.2-es Ladazsigára is felnyomják a vödörfelniket 225-ös gumikkal a suhancok :)

De ahhoz kétezerért komplett futóművet kaptál, amikor tönkretette :) Itt nem úszod meg annyiból.

Módosítva : beghyn
Link to comment
Megosztás:

Gondoltam lövök egy fotót a gépről.

igaz a 6. emeltről de látszik a csudi felni is rajta :D

astra_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szép! :) Akár az enyém is lehetne. Ugyanez a szín és kasztni és 4x100 szintén.

ATS alufelni még mindig jó választás? Régebben tudom hogy jó minőségnek számított, most nem tudom hol áll.

15", 4x100, ET38, 7J széles. Kupakok nincsenek, 20 darab pisztolyorrú mátyás az ára.

11133801_812463588831614_985905811250264

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szép! :) Akár az enyém is lehetne. Ugyanez a szín és kasztni és 4x100 szintén.

ATS alufelni még mindig jó választás? Régebben tudom hogy jó minőségnek számított, most nem tudom hol áll.

15", 4x100, ET38, 7J széles. Kupakok nincsenek, 20 darab pisztolyorrú mátyás az ára.

Nekem nem tetszik, de nem is nekem kell, hogy tetszen!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

De ahhoz kétezerért komplett futóművet kaptál, amikor tönkretette :) Itt nem úszod meg annyiból.

Abban az időben 2000 Ft is sok pénz volt ám :) Úgy néz ki Hankook ventus prime2 lesz a felnin.Ma voltam a gumisnál az van neki meg Continental.Kedden megyek hozzá,ma lecsúsztam az ügyfélfogadásról:)

Link to comment
Megosztás:

Szép! :) Akár az enyém is lehetne. Ugyanez a szín és kasztni és 4x100 szintén.

ATS alufelni még mindig jó választás? Régebben tudom hogy jó minőségnek számított, most nem tudom hol áll.

15", 4x100, ET38, 7J széles. Kupakok nincsenek, 20 darab pisztolyorrú mátyás az ára.

nekem is volt hasonló a kocsin, Cromodora Ruote, nem volt rossz, csak hülyén nézett ki kupak nélkül.

Sajnos gyári alut nem nagyon találok ami 15" és 4x100 vagy ha igen akkor meg nem tetszik. Nem is gondoltam hogy ilyen nehéz dolgom lesz. :)

Elég nehézkes, de gondolj bele mennyire nem egyszerű akkor 16-ost találni :D

kb. 2 hétig keresgéltem folyamatosan, és rá is futottam 1-2 aknára is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Felkerültek a nyári gumik!

DSCF5849_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
DSCF5858_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
DSCF5869_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Valaki próbálta már ezt?

http://totalcar.hu/magazin/technika/2015/04/05/filleres_neppertrukk_a_felni_savazas/

Téli felniket festés előtt talán megpróbálom....

Link to comment
Megosztás:

50ezer körűl között találhatsz jó állapotú gyári felnit,még használható a gumival is :icon1:

Engem csak felni érdekel, gumik újak lesznek. Amúgy érdekes hogy a hirdetések 90%-ában ki van írva hogy a gumik nem árképzők. Múltkor meg is mondtam az egyik eladónak hogy ha nem képez árat akkor vegye le róla mert én nem vagyok hajlandó más lomját rakosgatni.

Azért is vagyok nehezebb helyzetben mert kép alapján nem veszek felnit. Ha megtudom nézni élőben akkor érdekel de látatlanban 1-2 kép alapján nem fogok azt mondani hogy küldje. :)

wakond: Csak 1-2 hétig kerestél? Én már több mint egy hónapja keresek felnit. :D

Módosítva : trassher
Link to comment
Megosztás:

Engem csak felni érdekel, gumik újak lesznek. Amúgy érdekes hogy a hirdetések 90%-ában ki van írva hogy a gumik nem árképzők. Múltkor meg is mondtam az egyik eladónak hogy ha nem képez árat akkor vegye le róla mert én nem vagyok hajlandó más lomját rakosgatni.

Azért is vagyok nehezebb helyzetben mert kép alapján nem veszek felnit. Ha megtudom nézni élőben akkor érdekel de látatlanban 1-2 kép alapján nem fogok azt mondani hogy küldje. :)

wakond: Csak 1-2 hétig kerestél? Én már több mint egy hónapja keresek felnit. :D

Én kb. 6 hónapig nézegettem mire megfelelőt találtam!

Link to comment
Megosztás:

wakond: Csak 1-2 hétig kerestél? Én már több mint egy hónapja keresek felnit.

akkor ezek szerint szerencsém volt?

bár nem egyszerű gyárit 4x100 16' találni olyat ami tettszik is,

pláne, hogy itt a fórumtársak elhappolták a jó kis D corsa felniket :D

mondjuk én a 2 hét alatt szó szerint ezzel keltem és feküdtem is, elalvás előtt

még egyszer ránéztem, hogy hátha van valami új, reggel meg gyorsan megnéztem

hátha valaki éjjel tett fel egy szettet csak nekem :D

Én kb. 6 hónapig nézegettem mire megfelelőt találtam!

van kitartásod!

azért én ennyit nem szórakoztam volna vele az biztos.

Link to comment
Megosztás:

akkor ezek szerint szerencsém volt?

bár nem egyszerű gyárit 4x100 16' találni olyat ami tettszik is,

pláne, hogy itt a fórumtársak elhappolták a jó kis D corsa felniket :D

mondjuk én a 2 hét alatt szó szerint ezzel keltem és feküdtem is, elalvás előtt

még egyszer ránéztem, hogy hátha van valami új, reggel meg gyorsan megnéztem

hátha valaki éjjel tett fel egy szettet csak nekem :D

van kitartásod!

azért én ennyit nem szórakoztam volna vele az biztos.

Lehet szerencséd volt de az is lehet hogy nekem nincs. Astra Njoy felnikre pályázok de a szétpatkázott, karcos fosokat is 60 körül hirdetik. 15-ös 4x100-as felni ami tetszene az kevés van. Már tényleg ott tartok hogy akkor már 60-ért egy új garnitúra irmscher twin spoke és kész.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.