Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Na nekem sem működik már az email... eddig jó volt...

Most otthonról is meg máshonnan is ezt dobja ki:

vKm8qVFtQQtKyw7 Lc9bs63jrQusq6wPWvdbf289Z7PammxLbRttv7ZF7V7sVv+CeR+kS58y6zHWZUlVbuEnsC4yRafl TrYAEbPy+eJGca/4N8v17IzQ2NusT6wUN0QfE/X8L6KDLeRHWL5QLVPE9bSVomwff5+f5R8paWw+ /5gVK//Efsw7RC23ykEsv1LSlDssvyfiv6Ep/DY2xF8Qd4g7oj+hKZad7IRlJ3+NNOUkT6ETWNV3 8gfQ6Jd8Jd9Czcp4y5e0EnH/Z8stiPc1/C42Rvxa2UkfCp1/xs6w+7FrHGXTlQJ+HZ/M9mHHPc/y

a www.titan-computer.hu se megy. lehet hogy feltörték az oldalt?

viszont az outlook expresszből elérhető a mail....

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Olyankor mi van ha PÜ-t akartam írni valakinek, és azt a választ kapom hogy "az üzenet nem postázható, mert a címzett nem használhatja a belső üzenetküldőt".

Ami azért érdekes mert ez egy válasz lett volna egy üzenetre amit tőle kaptam, sőt előtte pár perccel már küldtem neki PÜ-t... :D

Amúgy mackósajtról van szó, ha esetleg a probléma egyedi és csak nála jelentkezik... :o

Link to comment
Megosztás:

Olyankor mi van ha PÜ-t akartam írni valakinek, és azt a választ kapom hogy "az üzenet nem postázható, mert a címzett nem használhatja a belső üzenetküldőt".

Ami azért érdekes mert ez egy válasz lett volna egy üzenetre amit tőle kaptam, sőt előtte pár perccel már küldtem neki PÜ-t... :D

Amúgy mackósajtról van szó, ha esetleg a probléma egyedi és csak nála jelentkezik... :o

Megtelt a postafiókom. Csináltam bele némi helyet. Jöhet a mehet. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.