Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Igaz, hogy csak ma próbáltam először azóta, de nekem most egyáltalán nem akar működni a kereső, és valamiért sokkal egyszerűbb menüvel is kezd, mint régen.

1. A kereső OK.

2. Nem csak a keresendő szót kell megadni és ENTER, ha nem KI kell jelölni a fórumot is HOL keresen.

PL, kereset szó: "Opel"

Kijelőlve az "Összes fórum"

3. Alapból most az egyszerű kereső van beállítva. Ha a "régit" keresed , jelenleg "more options" gombbal éred el.

Amint időnk engedi a "Súgó" fájlt fogjuk fejleszteni!

Link to comment
Megosztás:

ezt töröld légyszi, miért nem tudok hozzászólást törölni?

Ha törölve lesz a kérdésed, akkor nem tudok neked válaszolni, csak mondjuk pü-ben :)

Neked is ugyanazt tudom mondani, mint ivannorbinak:

"Miért akarod törölni a hozzászólásodat ?

Tessen jól átgondolni a mondanivalóját mielőtt vés :D"

Link to comment
Megosztás:

Találós kérdés: ez mitől van? Meg akarok nyitni egy újabb topicot a szokásos módon középegérgombbal, az eredmény a következő: az oldal címeként az "IPS Driver Error" jelenik meg, az ablakban meg a következő:

IPB WARNING [2] mysql_connect(): Too many connections (Line: 132 of /ips_kernel/class_db_mysql.php)

There appears to be an error with the database.

You can try to refresh the page by clicking here.

Error Returned

SQL error: Too many connections

SQL error code:

Date: Friday 10th of February 2006 10:01:46 AM

We apologise for any inconvenience

Most kezdte 10 perce, eddig még sose csinált ilyesmit.

Link to comment
Megosztás:

Nincs gond, sőt:) Ez azt jelenti jelentősen nőt az oldal nézettsége.

Tehát nem csak látogat a sok felhasználó, hanem maradnak is:))

Szóval,amint időm engedi állítani fogok a mysql beállításokon, növeljük a lehetőségeket:)

A végén még cserélhetünk megint hardvert is:))) csak így tovább:))

Link to comment
Megosztás:

Beti az SQL...

Megkérném a tisztelt felhasználó(ka)t, hogy lehetőleg mellőzzek a szlenget hibabejelentéskor. Inkább a hibára szeretnénk öszpontotsítani, nem arra, hogy dekódoljuk a mondanivalót. "Beti"-t írni "Beteg" helyett pontosan 1 azaz egy betű spórlását jelentette a beírónak, szemben azzal, hogy nekünk meg azon kellett gondolkodni, hogy mi a rák az a "beti"... Először, valami általunk még nem ismert geek kifejezésre gondoltunk, de aztán leesett.

Szóval a hibabbejelentő nem dumacsatorna meg poéncsokor, legyünk egzaktak, rövidek és tömörek. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Újabban nálam is hülyéskednek az új üzenetet jelző kis négyzetek. Gyakran megjelennek az új üzenetet jelölő négyzetecskék témáknál annak ellenére hogy nincs új hozzászólás.

Ezt többen is tapasztalták már (F-astra Csevegés témakörben már feljött a kérdés)

Próbáltam többféle böngészővel -hátha az a hiba- de a hiba mindegyiknél jelentkezett.

Link to comment
Megosztás:

Az adott témakörben több, téma található. Ha valamelyik nincs elolvasva, akkor is jelez, de igen, mi is tapasztaltuk. Szerintem a Firefox az érzékenyebb.

Elképzelhető, hogy a fórum frissítése okozta a hibát, mert a kereső is akkor hibásodot meg.

Megoldásom: Mivel, ez nem egy fatális hiba, nem foglalkozom a javításával. Remélhetőleg a következő frissítés rendbehozzzzzaaaa.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, ilyennel is foglalkoztok, de

a személyes fotó megváltoztatásánál ezt írja:

"Beállíthatsz egy személyes fotót, amelet a fórum összes felhasználója megtekinthet."

amelet=amelyet

A kis jelölő négyzeteknél tegnap belefutottam egy olyan szituba, hogy olvastam, majd késöbb újra olvasatlannak mutatta. Viszont az utolsó hozzászóló közben javított.

Link to comment
Megosztás:

Lehet csak engem zavar, de még sose láttam, hogy mást írt volna ki a főoldal alján ez:

"Következő esmények a naptárban 5 napon belül:"

Ráadásul mindig ezt írja:

"Nincs a naptárban a mai napra bejegyzett esemény"

Hogy is van ez?

Hát talán mert nincs bejegyzett esemény... :blink: Egyszerű... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.