Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

3 perce, Barret írta:

Olyan kérdésen lenne hozzátok hogy minap sikerült egy 1,4 octavia-val(1,4 16v 75Le Mk1)   megtennem ugyan azt az utat ugyan olyan időben(1°C fok körül) és azt tapasztaltam hogy bizony lényegesebben hamarabb van meleg az autóban és hamarabb is megy fel a mutató nekem kb +5km kell városi forgalomban hogy elérjem az a beltéri hőfokot . Szóval engem az érdekelne hogy lehetne javítani azon hogy hamarabb legyen "fűtés" vagy "melegebb" a kocsiban . C16SE motorom van (1,6 8v 100ló hengerenkénti injektoros), volt már savazva a fűtő radátor és a hűtő is (kb 2 éve ) fűtés az van és elég meleg is csak később . Ami a hőfokot érinti 90 fok ha bemlegszik nem változik sőt még azt is látom a mutatón keresztül amikor felmegy kb 92 fok körülre és amikor gondolom h nyit a termoszát vissza is esik a mutató és onnantól ha eléri a 90 et szépen tartja ezt még országúton is . A belső levegő kerétés műkszik , hallom hogy csukódik , záródik a lappantyú (nem igazán használom belső keringetésen). A víz szint az picit érdekes ,ugyanis azt tapasztaltam ha jel szerint max ra töltem akkor egy idő után kb 0,5-1cm lejebb van de attól lentebb nem megy viszont hiába öntön állandóan max szinte mindig ez a jelenség áll fent viszont lentebb nem megy megy . Valami tapasztalat kinek milyen hamar jó idő a kocsiban kb 0-3°C fok körül  , vagy kinek mi segített hogy hamarabb legyen fűtés.

Szia. Nekem X18xe elindulás után ilyen 5 fok körüli időben max 5 km és már jó meleget fúj. Lehetséges azért is mert h automata és később vált hogy melegedjen a motor kicsit. Lehet kozrejatszik 

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 07. at 21:42, Palca01 írta:

Szia. Nekem X18xe elindulás után ilyen 5 fok körüli időben max 5 km és már jó meleget fúj. Lehetséges azért is mert h automata és később vált hogy melegedjen a motor kicsit. Lehet kozrejatszik 

Na asszem meg van mi a gond, a termosztát össze vissza nyitogat, 1 fok körül engedi vissza húlni a kék és a 90 fok közé városi haladás mellet is .

Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 09. at 17:51, Barret írta:

Na asszem meg van mi a gond, a termosztát össze vissza nyitogat, 1 fok körül engedi vissza húlni a kék és a 90 fok közé városi haladás mellet is .

Valószínű  ilyen  87°C fajta van benne :

87-termoszt-t.jpg

Szerintem Nyáron jobb ez mint a 92°C-es .   Bár nekem is még az van benne , de erre akarnám majd cserélni.

Amúgy van   gyári téliesítő hűtő takaróm(képen 14-es cikk sz.90452419) is ami ilyenkor már berakok így nincs a fűtéssel gond.

242713.png

így nézz ki hátulról:

faf7150a481f8040082d8d274086

Előröl,  alul két borda marad nyitva.

s-l1600.jpg

 

Módosítva : nyemi
Link to comment
Megosztás:

3 órája, nyemi írta:

Valószínű  ilyen  87°C fajta van benne :

87-termoszt-t.jpg

Szerintem Nyáron jobb ez mint a 92°C-es .   Bár nekem is még az van benne , de erre akarnám majd cserélni.

Amúgy van   gyári téliesítő hűtő takaróm(képen 14-es cikk sz.90452419) is ami ilyenkor már berakok így nincs a fűtéssel gond.

242713.png

így nézz ki hátulról:

faf7150a481f8040082d8d274086

Előröl,  alul két borda marad nyitva.

s-l1600.jpg

 

Na ez a hűtőrács takaró dolog tetszik , nem tudom milyen termosztát van benne ,arra kiváncsi vagyok hogy  kb 5 fok mennyit számít termosztát ügyileg ,de ezt a takarót szerintem kipróbálom köszi az ötletet.

Módosítva : Barret
Link to comment
Megosztás:

On 2020. 11. 12. at 19:03, Barret írta:

Valószínű  ilyen  87°C fajta van benne

92 °C Behr volt benne , én meg 92°C Wahler-t raktam bele , még nem volt időm tovább foglalkozni vele majd kíváncsi vagyok hogy 90°C körül tartja -e ez is a hőmérsékletet.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az új termosztát is ugyan ezt csinálja , pedig még most picit melegebb is volt . Légtelenítés olyan módon megtörént hogy kicsavartam a vízhőfokjeladót majd vissza , a fűtésem pedig háát ilyen kb 4 fokban kell neki 10km város (igaz tudtam haladni ) mire végra olyan idő van benne amilyet szeretnék(olyankor kezdené ontani a nagyon meleg levegőt) , én kicsit sokallom ezt a távot lehet ez ilyen , fogalmam sincs mitől lehet ez hogy nem marad 90 fok körül hanem ugrál picit , eddig sose csinálta , még elgondolkoztam fűtőradiátor cserén is de a termoszátból kindulva elment tőle a kedvem és sok reményt se fűzök hozzá (mind 2 rámenő cső egyformán forró) valamint ez savazva is volt szóval jónak kellene lennie. 

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Barret írta:

Sajnos az új termosztát is ugyan ezt csinálja , pedig még most picit melegebb is volt . Légtelenítés olyan módon megtörént hogy kicsavartam a vízhőfokjeladót majd vissza , a fűtésem pedig háát ilyen kb 4 fokban kell neki 10km város (igaz tudtam haladni ) mire végra olyan idő van benne amilyet szeretnék(olyankor kezdené ontani a nagyon meleg levegőt) , én kicsit sokallom ezt a távot lehet ez ilyen , fogalmam sincs mitől lehet ez hogy nem marad 90 fok körül hanem ugrál picit , eddig sose csinálta , még elgondolkoztam fűtőradiátor cserén is de a termoszátból kindulva elment tőle a kedvem és sok reményt se fűzök hozzá (mind 2 rámenő cső egyformán forró) valamint ez savazva is volt szóval jónak kellene lennie. 

Alapból szerintem csak akkor áll be egy fix helyre a mutató ha hosszabb úton egyenletesen haladsz városi forgalomban szerintem mocorog hiszen a motor terhelése és a menetszél hűtése sem egyenletes. 

Link to comment
Megosztás:

21 órája, Barret írta:

Sajnos az új termosztát is ugyan ezt csinálja , pedig még most picit melegebb is volt . Légtelenítés olyan módon megtörént hogy kicsavartam a vízhőfokjeladót majd vissza , a fűtésem pedig háát ilyen kb 4 fokban kell neki 10km város (igaz tudtam haladni ) mire végra olyan idő van benne amilyet szeretnék(olyankor kezdené ontani a nagyon meleg levegőt) , én kicsit sokallom ezt a távot lehet ez ilyen , fogalmam sincs mitől lehet ez hogy nem marad 90 fok körül hanem ugrál picit , eddig sose csinálta , még elgondolkoztam fűtőradiátor cserén is de a termoszátból kindulva elment tőle a kedvem és sok reményt se fűzök hozzá (mind 2 rámenő cső egyformán forró) valamint ez savazva is volt szóval jónak kellene lennie. 

Beszívott levegőfűtés működik? 

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Barret írta:

Igen működik , mondjuk úgy hogy belsőkeringetésre kapcsoltam most jóval hamarabb volt meleg .

Ja   nem az :) , hanem a motor levegő szűrőbe bemenő levegőhöz, ugye egy vákuum szelep keveri   a kipufogó csonkokról jövő meleg levegőt, és hogy ez a rendszered működik-e? Amúgy automatán dolgozik ez, amit egy bimetálos vákuum kapcsoló  vezérel (35-45°C-ra).

Módosítva : nyemi
Link to comment
Megosztás:

11 órája, nyemi írta:

Ja   nem az :) , hanem a motor levegő szűrőbe bemenő levegőhöz, ugye egy vákuum szelep keveri   a kipufogó csonkokról jövő meleg levegőt, és hogy ez a rendszered működik-e? Amúgy automatán dolgozik ez, amit egy bimetálos vákuum kapcsoló  vezérel (35-45°C-ra).

SE motornál szerencsére ilyen nincs . :P 

Link to comment
Megosztás:

20 órája, Barret írta:

SE motornál szerencsére ilyen nincs . :P 

Hát igen ami nincs az nem romolhat el, bár  van levegő hőmérséklet szenzorod és pár injektorral  több  de mégis valahogy egy jobban sikerült konstrukció az "SE" az "NZ"-nél. Az biztos :icon13:

Link to comment
Megosztás:

SZiasztok

Egy kis segítséget kérnék, a km órát szeretném kiszedni, mert nem működnek az izzók, viszont az istenért se férek hozzá, leírásokba láttam, hogy be lehet nyúlni mögé, de esélytelen még az ujjam se fér be, aztán mondták azt is, hogy le kell csavarni a váltóról a spirált, na de azt hol találom, hogy néz ki a motortéren belül? 

Link to comment
Megosztás:

41 perce, bandinnc írta:

SZiasztok

Egy kis segítséget kérnék, a km órát szeretném kiszedni, mert nem működnek az izzók, viszont az istenért se férek hozzá, leírásokba láttam, hogy be lehet nyúlni mögé, de esélytelen még az ujjam se fér be, aztán mondták azt is, hogy le kell csavarni a váltóról a spirált, na de azt hol találom, hogy néz ki a motortéren belül? 

A váltó tetején egészen a hátul a féltengelyek síkjában csatlakozik a bowden.

94f15e28904a870a3b3e2395d9e2c01c.jpg

Egy másik képen:

19f85e5da218c30a8f8e42001653f4de.jpg

De lehet az is elég ha " megtolod" egy kicsit a bowdent a fékrásegítő vákumdob alatt az utastér felé. Tud mozdulni pár centit az többnyire elég. 

 

Link to comment
Megosztás:

47 perce, Garos írta:

Sziasztok segítséget szeretnék kérni van egy opel f astram c16nz motorkodal és az lenne a kérdésem hogy az injektor-nal a EGR szelep tetején benzint látok ez jó vagy rossz?

Hát az nemigazán jó ha a benzin szabad utat talál a motortérben.Tűzveszély minimum.Próbáld meg figyelni honnan kerül oda.Szárazra törölni a környékét aztán megsasolni alapjáraton .

Link to comment
Megosztás:

30 perce, zotya975 írta:

Az az injektor szelep, az adagolja a benzint, de az EGR-szelepre nem szabadba jutnia. A benzincsöveket, injektorfej talptömítést a benzinnyomás szabályzót és a tömítését kell megnézni. 

Tehát amit a gázpedál lenyomásával mozgatok azt a kis fémet oda nem mehet benzin? De akkor hogy jutt oda be ezt csi alja az enyém. Ez nem az enyém de ugyan ez a problémám.

 

Módosítva : Garos
Link to comment
Megosztás:

20 órája, Garos írta:

Tehát amit a gázpedál lenyomásával mozgatok azt a kis fémet oda nem mehet benzin? De akkor hogy jutt oda be ezt csi alja az enyém. Ez nem az enyém de ugyan ez a problémám.

 

A pillangószelepre porlasztja a benzint az injektor az úgy jó , viszont amit írtál EGR-szelep oda nem juthat, az ugye itt van:

e0aec469b59b5f84be9d0d2bb59a6a67.jpg

 

 

Link to comment
Megosztás:

10 órája, Garos írta:

Értem esetleg még lehetne egy olyan kérdésem hogy ha lasitok vagy éppen kanyarodok akkor miért dadog be az autó és miért fullad le.?

Kinyomott kuplungkor, váltáskor lefulladás lehet például útjeladó hiba. Nincs elszakadva véletlenül a kilóméter óra spirál? 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.