Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Napsugarast!

Bogarasként (1303S) keresek csöpp feleségemnek családi autóként (még gyerek nélkül) egy G Astrát a lassan elhull Kadett E helyére. A családban több éve dolgozik egy 1,6 16V-s automata G, megbízható robotos, bár országúton kaland az előzés. ;)

Mint veterános, nem karc- és hibamentes járgányt keresek, hanem állapotot: legyen egyben, a kilométeróra úgyis jellemzően népmesei értékeket mutat. Ha sikerül egy normális, négyajtós, nagy csomagtartós példányt Asszonypajtás feneke alá szereznem, végre elkezdődhetne a Bogárállat restaurálása. Tud valaki segíteni egy épkézláb, ár/érték arányban megfelelő, eladó járművet? Én 1,6 16V motorra, kézi sebváltóra és max. másfél millióra lőttem be a keresési paramétereket.

Tizenéve partnerként működő szerelő van a közelben (hozzá hordom a Bogarat, megbízható emberke), aki szívesen segít nekem a kiszemelt járműveket átnézni.

Az esetleges segítséet, ötleteke előre is köszönöm!

Üdv!

Trau

Ui: megkezdtem a topic olvasását az elejéről, a 32. oldalig és sok hasznos infóig jutottam ma estig, már most megérte... ;)

1,5 misiért már nagyon jót tudsz venni.lehet válogatni.Én most így konkrétan nem tudok ,de akár a használtautón is tuti van

megfelelő!Ha találsz tedd ide ki és majd jól megszakértjük!

Az 1,6 16V automatás kocsiért pluszpont! :icon1: Lehet azzal előzni még ugyancsak,ha meg szorosabb

a helyzet,akkor kis gáz először,hogy visszaváltson és utána padló! :evilgrin:

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

1,5 misiért már nagyon jót tudsz venni.lehet válogatni.Én most így konkrétan nem tudok ,de akár a használtautón is tuti van

megfelelő!Ha találsz tedd ide ki és majd jól megszakértjük!

Az 1,6 16V automatás kocsiért pluszpont! :icon1: Lehet azzal előzni még ugyancsak,ha meg szorosabb

a helyzet,akkor kis gáz először,hogy visszaváltson és utána padló! :evilgrin:

Hát, inkább maradnék a "kalandos" jelzőnél, már ami mondjuk a Győrből Sopron felé vezető, kanyargós úton történő előzéseket illeti, főleg éjjel... ;)

Amúgy köszönöm a visszajelzést: a hirdetéseket olvasván tűnt fel, hogy a magyar idős orvosok jelentős része garázsban tartott G Astrával járt. :) Több, mint 120 hirdetés volt ma fenn a keresett paraméterekkel, ez egészen aranyosan néz ki, bár aggódom a gazdag felszereltség/fehér szín kombó miatt. Viszont a szöveg stílusa valóban magánszemélyt idéz, ha kereskedő, akkor meg nagyon jól adja:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.6_16v_elegance_mo-i._elso_tulaj._megkimelt-5435402

HA jövő héten is meglesz még, lehet elinvitálom egy találkozóra a műhelybe, az emelő mellé, látni, amit látni kell. Természetesen fizetem a benzinköltségét, nem szórakozni akarok vele.

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Ilyen világos beltérbe ne is tervezz gyereket! :icon1:

Amúgy kiégette a szemem a sok szilikonozás kívül-belül. Jobban szeretem az őszinte, ún. napi használatból való autókat.

Tényleg szép ez a világos beltér,nekem nagyon tettszik! Meg kell nézni!Kár,hogy négyajtós,mert a ferdehátúba nagyobb

dolgokat is be lehet pakolni.

Írni akartam még tegnap este,hogy ne a teljes pénz összegért vegyetek kocsit,hanem kevesebbért,hogy maradjon

az ajánlott cserélendő dolgokra(szűrő,olaj ilyesmik),de látom,hogy ez jóval alatta van a 1,5 misinek!

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Hát, inkább maradnék a "kalandos" jelzőnél, már ami mondjuk a Győrből Sopron felé vezető, kanyargós úton történő előzéseket illeti, főleg éjjel... ;)

Amúgy köszönöm a visszajelzést: a hirdetéseket olvasván tűnt fel, hogy a magyar idős orvosok jelentős része garázsban tartott G Astrával járt. :) Több, mint 120 hirdetés volt ma fenn a keresett paraméterekkel, ez egészen aranyosan néz ki, bár aggódom a gazdag felszereltség/fehér szín kombó miatt. Viszont a szöveg stílusa valóban magánszemélyt idéz, ha kereskedő, akkor meg nagyon jól adja:

http://www.hasznalta...gkimelt-5435402

HA jövő héten is meglesz még, lehet elinvitálom egy találkozóra a műhelybe, az emelő mellé, látni, amit látni kell. Természetesen fizetem a benzinköltségét, nem szórakozni akarok vele.

Üdv!

Trau

Sajnos, a megkímélt állapotba, nem fért oda a futott km!?

Lehet, hogy ebben nincs a lökhárítóban díszléc? (a hűtőnél)

Link to comment
Megosztás:

A "fedélzeti számítógép" az csak a TID.

Pedig az tényleg fedélzeti számítógép, az egyik képen megfelelően kinagyítva látható is rajta valami hibaüzenet (csak annyi látszik hgy valami folyadékot hiányol (fluid), mert pont ott tükröződik a fotó...)

A leírásban említett automatikusan sötétedő külső tükör marhaság, olyan sose volt G Astrában. Meg kár azért a megfurkált műanyag elemért a középkonzolban a hamutartó alatt, de amúgy rendben levőnek tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Tényleg szép ez a világos beltér,nekem nagyon tettszik! Meg kell nézni!Kár,hogy négyajtós,mert a ferdehátúba nagyobb

dolgokat is be lehet pakolni.

Írni akartam még tegnap este,hogy ne a teljes pénz összegért vegyetek kocsit,hanem kevesebbért,hogy maradjon

az ajánlott cserélendő dolgokra(szűrő,olaj ilyesmik),de látom,hogy ez jóval alatta van a 1,5 misinek!

Természetesen az összes, ilyenkor szükséges dolog cserélve lesz (olajok, szűrők, vezérműszíj, görgők, ha kell gyertyák stb.). Így legalább tudni fogom, mi van benne és mikor kell újra cserélni... ;) Erre és az átírásra külön keretet raktam félre.

Amúgy mennyire gáz a négyajtóst pakolni? Tudom, vegyek Caravant, de ahhoz feleséget is kéne cserélni... ;)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mennyire gáz a négyajtóst pakolni? Tudom, vegyek Caravant, de ahhoz feleséget is kéne cserélni... ;)

Sztem nem gáz, csak nem fér bele az új hűtő vagy mosogatógép, de azt legfeljebb olyan helyen kell venni ahol házhoz szállítják. Az ablakok vonaláig meg még nagyobb is a csomagtartója, mint a 3/5 ajtósnak, szóval családi utazáskor, csomagokat/bőröndöket pakolva praktikusabb. De én elfogult vagyok, nekem Coupém van, azt még a négyajtósnál is picit nehezebb pakolni.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

A csomagtérajtó kialakítása eléggé lekorlátozza a lehetőségeket. De nem is cuccolósnak veszed!

Így igaz, arra is van célszerszám a környéken, céges Vivaro. Imádom. ;) Tudom, butaság, de a négyajtós formája jobban bejön, mint az ötajtósé. No, de egy babakocsi (majd, egyszer, valamikor...) gondolom a négyajtós csomagtartójába is aránylag könnyen befér...

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Hát, inkább maradnék a "kalandos" jelzőnél, már ami mondjuk a Győrből Sopron felé vezető, kanyargós úton történő előzéseket illeti, főleg éjjel... ;)

Amúgy köszönöm a visszajelzést: a hirdetéseket olvasván tűnt fel, hogy a magyar idős orvosok jelentős része garázsban tartott G Astrával járt. :) Több, mint 120 hirdetés volt ma fenn a keresett paraméterekkel, ez egészen aranyosan néz ki, bár aggódom a gazdag felszereltség/fehér szín kombó miatt. Viszont a szöveg stílusa valóban magánszemélyt idéz, ha kereskedő, akkor meg nagyon jól adja:

http://www.hasznalta...gkimelt-5435402

HA jövő héten is meglesz még, lehet elinvitálom egy találkozóra a műhelybe, az emelő mellé, látni, amit látni kell. Természetesen fizetem a benzinköltségét, nem szórakozni akarok vele.

Üdv!

Trau

Nekem úgy tűnik, mintha az első rendszám kicsit gyűrött lenne, de lehet, hogy csak a kép csal vagy piszkos. Nézd át az elejét(is), amikor mi vettük az Astrát, nekünk is gyúrött volt az első rendszám, ezért alkudtunk is belőle keményen, mert valószínűleg az eleje töve volt (és igazunk lett). De nem tuti, majd a többiek megerősítenek/megcáfolnak ebben.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Így igaz, arra is van célszerszám a környéken, céges Vivaro. Imádom. wink.png Tudom, butaság, de a négyajtós formája jobban bejön, mint az ötajtósé. No, de egy babakocsi (majd, egyszer, valamikor...) gondolom a négyajtós csomagtartójába is aránylag könnyen befér...

Üdv!

Trau

Szia

neken is négyajtós van. A csomagtérajtó zsanérjai lógnak be, annak szoktam a helyét kihagyni pakoláskor, amugy nagyobb a csomagtér a 3/5 ajtósénál. Nekem is jobban bejön a néyajtós karosszéria formája. Egy nagyobb babakocsi is simán befér, meg a mellette maradó helyre be lehet dugdosni sok mindent.

Link to comment
Megosztás:

Üdv srácok!

Tudja valaki, hogy általánosságan mikortól gurulnak az úton EURO4 -es motoral szerelt autók és úgy általánosságban az Astráknál mikortól vezették be?

Legjobb tudomásom szerint Astra G- nél csak a Z17DTL motorkódnál jelent meg az EURO4 (ECO4) besorolás, amit (ha jól emléxem) 2003.02. - 2004.05. között gyártottak. Utána Classic II. néven.

Infókat próbálj meg itt turkálni!

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nekem úgy tűnik, mintha az első rendszám kicsit gyűrött lenne, de lehet, hogy csak a kép csal vagy piszkos. Nézd át az elejét(is), amikor mi vettük az Astrát, nekünk is gyúrött volt az első rendszám, ezért alkudtunk is belőle keményen, mert valószínűleg az eleje töve volt (és igazunk lett). De nem tuti, majd a többiek megerősítenek/megcáfolnak ebben.

Hát a (menetirány szerinti) bal felső csücsök az bizony előre görbül, az tény. Éppen ezért kérem majd meg a Tisztelt Eladót, hogy legyen oly' szíves és jöjjön el kedvenc szerelőm műhelyébe, alapos átnézésre. Természetesen a felmerülő költségeket én állom, nekem megér ennyit... :)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Szia

neken is négyajtós van. A csomagtérajtó zsanérjai lógnak be, annak szoktam a helyét kihagyni pakoláskor, amugy nagyobb a csomagtér a 3/5 ajtósénál. Nekem is jobban bejön a néyajtós karosszéria formája. Egy nagyobb babakocsi is simán befér, meg a mellette maradó helyre be lehet dugdosni sok mindent.

Köszönöm, ennyi pont elég is. Ha hármasikrek lesznek majd, akkor meg Vivaro... ;)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Hát a (menetirány szerinti) bal felső csücsök az bizony előre görbül, az tény. Éppen ezért kérem majd meg a Tisztelt Eladót, hogy legyen oly' szíves és jöjjön el kedvenc szerelőm műhelyébe, alapos átnézésre. Természetesen a felmerülő költségeket én állom, nekem megér ennyit... :)

Üdv!

Trau

Így van, meg kell nézni, lehet, hogy csak összekócolták egy vonóhoroggal a parkolóban, és semmi komoly.

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Nos, többszöri telefonos egyeztetés után most vasárnap felkeresem majd a fehér négyajtóst, egy karosszériás és egy szerelő barátommal. Már csak műhelyt keresünk, ami a kedvünkért (és persze némi pénzmagért) nyitva lesz fél órácskára, emelővel együtt. Meglássuk... :)

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Kicsit vakarom a fejemet. Nem akarok senkit megbántani,de most akkor válság van vagy nincs? Nem az első műhelybnél futok bele a jelenségbe: vasárnap ki kéne nyitni 30 percre, amíg az engem elkísérő szerelősrác átnézi gyorsan a kiszemelt Astrát. Természetesen nem ingyen venném igénybe a műhely szolgáltatását, de eddig csak hímezéssel-hámozással, "majd hívjam vissza pénteken, addigra kiderül, mit tervez a család hétvégére"-válasszal találkozom. Vagy én látom rosszul a dolgokat és nagyon sokat szeretnék? Nem tudom...

Üdv!

Trau

Link to comment
Megosztás:

Napsugarast!

Kicsit vakarom a fejemet. Nem akarok senkit megbántani,de most akkor válság van vagy nincs? Nem az első műhelybnél futok bele a jelenségbe: vasárnap ki kéne nyitni 30 percre, amíg az engem elkísérő szerelősrác átnézi gyorsan a kiszemelt Astrát. Természetesen nem ingyen venném igénybe a műhely szolgáltatását, de eddig csak hímezéssel-hámozással, "majd hívjam vissza pénteken, addigra kiderül, mit tervez a család hétvégére"-válasszal találkozom. Vagy én látom rosszul a dolgokat és nagyon sokat szeretnék? Nem tudom...

Üdv!

Trau

Hát, ilyen kifordult a világ! Már a semmiért ajánlott pénz sem elég jó/sok.

Talán egy aknás garázs is megtenné.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.