Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Szép lett...mennyibe került, meddig tartott és hol csinálták?

Köszi, durván egy hét - másfél hét, 90e. + festék, úgy, hogy én szedtem szét és raktam össze.

A tető és a csomagtartó kivételével minden fújva lett + Angel polír, de majd jövőhónapban megyek még vissza egy tetőfestésre, mert feketére tervezem.

Fegyverneken fújták a Starfény bt.-nél, a közelben vele tudtam legjobban megegyezni, és nem is egy utolsó minőség.

Link to comment
Megosztás:

Köszi, durván egy hét - másfél hét, 90e. + festék, úgy, hogy én szedtem szét és raktam össze.

A tető és a csomagtartó kivételével minden fújva lett + Angel polír, de majd jövőhónapban megyek még vissza egy tetőfestésre, mert feketére tervezem.

Fegyverneken fújták a Starfény bt.-nél, a közelben vele tudtam legjobban megegyezni, és nem is egy utolsó minőség.

Nagyon jó ár bár az biztos dob rajta sokat hogy Te szedted szét és raktad össze.

Link to comment
Megosztás:

lakatolás nem volt?

Köszi, durván egy hét - másfél hét, 90e. + festék, úgy, hogy én szedtem szét és raktam össze.

A tető és a csomagtartó kivételével minden fújva lett + Angel polír, de majd jövőhónapban megyek még vissza egy tetőfestésre, mert feketére tervezem.

Fegyverneken fújták a Starfény bt.-nél, a közelben vele tudtam legjobban megegyezni, és nem is egy utolsó minőség.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó ár bár az biztos dob rajta sokat hogy Te szedted szét és raktad össze.

Azért a nyugati és keleti árak közt is nagy különmbség van,

nekem itt Nyíregyházán egy teljes külső sima metál nélküli fényezésre 130 ezret mondtak, tudtommal ott nyugaton 200E bol ki se jön,

Link to comment
Megosztás:

Eddig csak tetőmön volt néhány foltban lakkhiány az eredeti fényezésen, de most elkezdett hámlani a motorháztetőn is.

Kár volt nagynyomású mosózni!

Nem tudom lehet-e az alapszínre csak az átlátszó lakkot kenni vagy fújni?

Igaz, ez a lakk 22 éves már...

Link to comment
Megosztás:

Eddig csak tetőmön volt néhány foltban lakkhiány az eredeti fényezésen, de most elkezdett hámlani a motorháztetőn is.

Kár volt nagynyomású mosózni!

Nem tudom lehet-e az alapszínre csak az átlátszó lakkot kenni vagy fújni?

Igaz, ez a lakk 22 éves már...

az már újra táblás mindenképp...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Üdv.!

Küszöb csere után vagyok, és a varratoknál egy nagyon picit kell gittelni is.

A kasznis szépen lefújta alapozóval az egészet, rá merjek gittelni az alapozóra, vagy vissza kell mennem fémig?

Szerintem rámehetsz, én is most foltozok és kell kasztnitömítő is, annál meg azt írja hogy tiszta fémre nem jó. Tehát alapból lefújom utána jön majd a gittelés kivül.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Valaki megtudná mondani, hogy a képemen látható autónak mi a színkódja?

Persze! Csak nyisd fel a motortetőt, és a zárhídon ott a tábla azon ott a színkód. (Ha van még tábla :blink: )

Ha nincs akkor tegyél fel képet, mert piktogramból nem lehet színt mondani. Mert szerintem annak a sötét zöldnek is van több árnyalata gyárilag, de ezt majd a jártasabb fórumtárs megmondja.

(Mindenesetre ha képet töltesz fel az biztos nem hátrány, ha nincs tábla!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.