Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


Amusing

Recommended Posts

Tudom, elég sok tényezőtől függ, de kb milyen fogyasztás növekedéssel lehet számolni egy átlagos gyári 15"-os vagy 16"-os felni felszerelése után?

Most lemezfelnik vannak az astramon (caravan) 1,4-es így 7-7,5 körül fogyaszt vegyes használat mellett. Csak érdekesség képen érdekel, hogy van-e egyáltalán különbség, ha csak a felni változik...

Előre is köszi a válaszokat,

Link to comment
Megosztás:

Tudom, elég sok tényezőtől függ, de kb milyen fogyasztás növekedéssel lehet számolni egy átlagos gyári 15"-os vagy 16"-os felni felszerelése után?

Most lemezfelnik vannak az astramon (caravan) 1,4-es így 7-7,5 körül fogyaszt vegyes használat mellett. Csak érdekesség képen érdekel, hogy van-e egyáltalán különbség, ha csak a felni változik...

Előre is köszi a válaszokat,

Nem számottevő. Te sokkal nagyobb hatással bírsz a fogyasztásra.

Link to comment
Megosztás:

Tudom, elég sok tényezőtől függ, de kb milyen fogyasztás növekedéssel lehet számolni egy átlagos gyári 15"-os vagy 16"-os felni felszerelése után?

Most lemezfelnik vannak az astramon (caravan) 1,4-es így 7-7,5 körül fogyaszt vegyes használat mellett. Csak érdekesség képen érdekel, hogy van-e egyáltalán különbség, ha csak a felni változik...

Előre is köszi a válaszokat,

Inkább a felnire szerelt gumitól fog függeni, mint magától a felnitől.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés! A téli gumim mérete 195/65/15 a nyári 185/60 15 ez okozhatja a többlet fogyasztást a hideggel együtt? Szóval akkor lambdát ne piszkáljam? Hosszú távon Győr - Zalakaros kb cca 180 km -7 fokos időben 6,5 volt az átlagom. Technikailag így ok?

Célszerűbb a keskenyebb abroncs téli használata, de abból is 185/65 R15. Ennek váltómérete 195/60 R15. Így az órád közel pontosan méri a sebességet és a megtett távolságot is. Fogyasztásodból gondolom (mert máshonnét nem derül ki) benzines autód van (1.4?). Nem lesz rossz az a fogyasztás, főleg helyes méretű abroncsokon.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés! A téli gumim mérete 195/65/15 a nyári 185/60 15 ez okozhatja a többlet fogyasztást a hideggel együtt? Szóval akkor lambdát ne piszkáljam? Hosszú távon Győr - Zalakaros kb cca 180 km -7 fokos időben 6,5 volt az átlagom. Technikailag így ok?

Szerintem ez teljesen korrekt fogyasztás. Ami a két féle méretű gumit illeti... A télid 3%-kal nagyobb, a nyárid meg 2%-kal kisebb, mint a gyári 195/60R15 lenne. Szerintem ez is beleszól a fogyasztás mérésébe, mert a kettő közötti 5% difi már nem elhanyagolható.

Link to comment
Megosztás:

Kérdés! A téli gumim mérete 195/65/15 a nyári 185/60 15 ez okozhatja a többlet fogyasztást a hideggel együtt? Szóval akkor lambdát ne piszkáljam? Hosszú távon Győr - Zalakaros kb cca 180 km -7 fokos időben 6,5 volt az átlagom. Technikailag így ok?

egyik sem a gyári méret. A 60 és a 65 pont fordítva kellene legyen.

185/65

195/60 így helyes!!!

+-2,5% -nál nagyobb eltérés az átmérőben nem ajánlott!neked ez 3%-os (19mm) eltérést jelent, ami mondjuk nem a világ, de az ajánlott tűrésen kívűl esik.

Link to comment
Megosztás:

egyik sem a gyári méret. A 60 és a 65 pont fordítva kellene legyen.

185/65

195/60 így helyes!!!

+-2,5% -nál nagyobb eltérés az átmérőben nem ajánlott!neked ez 3%-os (19mm) eltérést jelent, ami mondjuk nem a világ, de az ajánlott tűrésen kívűl esik.

Nekem is 195/65R15 a téli, és nem csinál galibát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen ,ez szerintem is így helyes és a téli gumma legyen keskenyebb!

A rallyban is tudtommal a havas-jeges pályákon keskenyebbet raknak fel.

pontosan!

a keskenyebb abroncs esetén az autó tömege kisebb felületen koncentrálódik, így a súly is segíti a gumit abban, hogy a hóban kapaszkodni tudjon. Mindenki látta már, hogy havas úton a buszok és kamionok mennyivel gyorsabban tudnak haladni a súlyuk miatt.

Link to comment
Megosztás:

pontosan!

a keskenyebb abroncs esetén az autó tömege kisebb felületen koncentrálódik, így a súly is segíti a gumit abban, hogy a hóban kapaszkodni tudjon. Mindenki látta már, hogy havas úton a buszok és kamionok mennyivel gyorsabban tudnak haladni a súlyuk miatt.

Kivéve,ha kipörög a kereke,mert akkor már csak oldalazva,kilinccsel előre! :lol:

Link to comment
Megosztás:

pontosan!

a keskenyebb abroncs esetén az autó tömege kisebb felületen koncentrálódik, így a súly is segíti a gumit abban, hogy a hóban kapaszkodni tudjon. Mindenki látta már, hogy havas úton a buszok és kamionok mennyivel gyorsabban tudnak haladni a súlyuk miatt.

Eddig azt hittem azért haladnak jobban, mert a súlyuk miatt nem tudnak megállni a csúszós úton. :lol:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok, egy ideje böngészgetek a fórumon de sokat nem szóltam még hozzá a dolgokhkoz, gondoltam megosztom: X14XE motorjelű gépem most így télen, kicsi gumikkal stabil 7.1et fogyaszt, 80% országút 20% városon, országúton intenzíven előzgetve. Ahogy így olvasgatom egykét extrém értéket leszámítva ez teljesen normális fogyasztásnak tűnik :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szvsz azért van mert ez erőteljesen sofőr/vezetési stílus függő, nameg város és város között is elég nagy különbség tud lenni.

A cégnél ahol melózom például ugyanaz az autó, ugyanazon az útvonalon 1literrel többet fogyaszt 100km-en a kollegámnál mint nálam. Jah és mindezt úgy hogy ráadásul én érek célt általában előbb, szóval még azt sem mondhatom hogy gyorsabban megy.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap / ma / éjjel sikeresen megtettem a Győr-Miskolc-Győr távot és tényleg, hosszú útra van az a Z16XE kitalálva.

Eddig 550 km-nél már régóta villogott a csórójelző,igaz városban, most meg végig pályán még csak a pirosba sem ért 590 re.

Ha a még benne lévőt számolom hozzá ,akkor az egy finom kis fogyasztás lett..

:lol:

Sziasztok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.