Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Tervezek egy vonóhorog felszereltetést, a kombi G astrámra.

Van valakinek tapasztalata? Esetleg okos tipp? Előre is köszi.

Valaki említette, hogy ha "ken bussz" (ami nem tudom hogy mi) rendszerű az autó, akkor az elektromos csatlakozó majd 20,000 ft,

Mi is ez a ken busz pontosan? Ez valamilyen alkatrész?

Link to comment
Megosztás:

Ez egy fedélzeti kommunikációs rendszer... a lényege egy autóban, hogy lényegesen csökkenti a kábelkötegekben

a kábelek számát, így súlyt és költséget spórolnak a gyártók. :D

Nem, nem. Ez egy hangulatfokozó rendszer. A CAN buszban összezárnak sok kant még több sörösdobozzal (can), és mire a végállomásra ér, már mindenki megfelelően illuminált..... :D :D

Na jó, nem. Minden úgy van, ahogy tanult kollégám említette. :D

Sok vezeték helyett elég párat végighúzni az autón, és minden eszköz erre csatlakozik. Sztem Murphy nagyon szeretheti, főleg a korai exemplárokat (Pl. Peugeot... hahaha)

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén voltunk Rastalossal a Velencei tónál egy halászcsárdában illetve Visegrád környékén a dunakanyarban a kupés/opc-s társasággal grillezni. Ez utóbbira kicsit későn eszméltem rá, de legközelebb jó lenne többen is leautókázni ilyen helyekre. Nem vészes távolságok, jó társaság, sufnituning... :lol: Hamarosan Soltvadkerti tali...

Jelszó: Mindjárt itt a nyár, ébredezzünk már! :lol:

Szóval, kinek lenne kedve ilyesmi kis kiruccanásokhoz? Jó lenne már összejönni páran ebből a társaságból... Boldi, Endyka, Vicsor, Colin, juhipici? Hmmm?... :sowwy:

Most vasarnap ha jo ido lesz, kimehetnenk kicsit kocsikazni a Velencei tohoz (lasd fentebb). Kicsit kevesen jeleztetek vissza, es ugy tunik Rastalos sem biztos, hogy tud jonni. Ki jonne egyaltalan most, illetve ki jonne esetleg jovo hetvegen? En szivesen mennek most is, de 2-en, 3-an azert nem az igazi :lol: . Jovo utani hetvege Soltvadkert! Oda jottok?Jo lenne ott is latni egy-ket G Astras arcot, legalabb 1 napra...

ui: Bocsi az ekezetekert...

Link to comment
Megosztás:

Én sajna kihagyom most a hétvégét mert megfáztam a múlthéten a Lurdy előtti parkolóban csütörtökön. Elég ramatyúl nézek ki. Lehet, hog gyenge kifogás de nem akarok senkit lefertőzni náthával. :lol:

A jövőhét vasárnapot se tudom mert előtte valón szombati nam melóznom kell. Lekell dolgoznunk május 2.-t. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Én sajna kihagyom most a hétvégét mert megfáztam a múlthéten a Lurdy előtti parkolóban csütörtökön. Elég ramatyúl nézek ki. Lehet, hog gyenge kifogás de nem akarok senkit lefertőzni náthával. :lol:

A jövőhét vasárnapot se tudom mert előtte valón szombati nam melóznom kell. Lekell dolgoznunk május 2.-t. :sowwy:

Mielőbbi jobbulást néked :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én sajna kihagyom most a hétvégét mert megfáztam a múlthéten a Lurdy előtti parkolóban csütörtökön. Elég ramatyúl nézek ki. Lehet, hog gyenge kifogás de nem akarok senkit lefertőzni náthával. :lol:

A jövőhét vasárnapot se tudom mert előtte valón szombati nam melóznom kell. Lekell dolgoznunk május 2.-t. :sowwy:

En is jobbulast kivanok! Szeszelyesek ezek az evszakok... Lehetne mar jobb ido

Link to comment
Megosztás:

Most vasarnap ha jo ido lesz, kimehetnenk kicsit kocsikazni a Velencei tohoz (lasd fentebb). Kicsit kevesen jeleztetek vissza, es ugy tunik Rastalos sem biztos, hogy tud jonni. Ki jonne egyaltalan most, illetve ki jonne esetleg jovo hetvegen? En szivesen mennek most is, de 2-en, 3-an azert nem az igazi :sowwy: . Jovo utani hetvege Soltvadkert! Oda jottok?Jo lenne ott is latni egy-ket G Astras arcot, legalabb 1 napra...

ui: Bocsi az ekezetekert...

Most vasárnap sajnos nem jó! (pénteken Mohácson, szombaton Szombathelyen lesz koncertünk, ez elég nagy túra az astrának és nekem, hogy vasárnap pihenjünk... :lol: )

Sajnos a jövő hétvége sem lesz jó, mivel szombat munkanap, vasárnap végre autót szerelhetek.....

Soltvadkertre le kellene menni, pénteken Kecskeméten lesz koncertünk, de már gondolkodom a megoldáson, hogy tudjunk menni a talira...

Sajna nem könnyű a "rocksztárélet"... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most vasárnap sajnos nem jó! (pénteken Mohácson, szombaton Szombathelyen lesz koncertünk, ez elég nagy túra az astrának és nekem, hogy vasárnap pihenjünk... :lol: )

Sajnos a jövő hétvége sem lesz jó, mivel szombat munkanap, vasárnap végre autót szerelhetek.....

Soltvadkertre le kellene menni, pénteken Kecskeméten lesz koncertünk, de már gondolkodom a megoldáson, hogy tudjunk menni a talira...

Sajna nem könnyű a "rocksztárélet"... :lol:

:lol: Sejtettem, hogy a koncert miatt neked is zűrös. Most vasárnap a kupésok is készülnek vhova megint grillezni... Pontos infók még nincsenek, csak a budakalászi Cora parkoló, mint szokásos gyülekező. Lehet csapódom, majd meglátom.

Juhipici: örülök hogy tegnap lejöttél Lurdyhoz! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Most vasárnap sajnos nem jó! (pénteken Mohácson, szombaton Szombathelyen lesz koncertünk, ez elég nagy túra az astrának és nekem, hogy vasárnap pihenjünk... :lol: )

Sajnos a jövő hétvége sem lesz jó, mivel szombat munkanap, vasárnap végre autót szerelhetek.....

Soltvadkertre le kellene menni, pénteken Kecskeméten lesz koncertünk, de már gondolkodom a megoldáson, hogy tudjunk menni a talira...

Sajna nem könnyű a "rocksztárélet"... :lol:

Irigylem őseidet! Te legalább elmész koncertezni, én meg egy válaszfal szűrésével hallgatom a fiam dobon elkövetett szárnybontogatását. Mellesleg nem rossz, csak túl közel vok hozzá!

Hol is nyomod? Bocs a műveletlenségemért! :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

:lol: Sejtettem, hogy a koncert miatt neked is zűrös. Most vasárnap a kupésok is készülnek vhova megint grillezni... Pontos infók még nincsenek, csak a budakalászi Cora parkoló, mint szokásos gyülekező. Lehet csapódom, majd meglátom.

Juhipici: örülök hogy tegnap lejöttél Lurdyhoz! :lol:

Szerintem nem készülünk. De lehet Én nem tudok csak valamiről. Sajna egész hétvégén esni fog. :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.