Jump to content
Sign in to follow this  
forumadmin

Kérdések, kritikák és észrevételek az oldalról

Recommended Posts

ez itt OFF lesz, de azért felvetem...

összedobtam egy MOTE design-t:

opelclub_preview_02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

mi a véleményetek? úgy gondoltam, hogy az egységes design nemében a fejléc megmaradna minden szekció oldalán, csak egységesen alacsonyabbak lennének, illetve a kép és a logo cserélődne rajtuk a következőképpen:

Astra G: hagyományos, elölnézeti opel logo; G Astra Coupe vagy Cabrio

GSi Club: GSi logo, F Astra GSi, vagy valamilyen másik GSi Opel

Veterán: egy régi opel logo, egy legendás Opel tipus, amiről van jóminőségű kép, vagy egy veterán kompozíció

a menü felépítésének a következőt gondoltam (a vastag betüsek a fő menüpontok):

Főoldal (legfrissebb hírek, reklámok, hirdetések, szekcióválasztás - ez az oldal látható a képen)

Hírek, újdonságok

- MOTE hirek

- Magazin hirek

A Klub

- A Klub története

- Alapszabály

- Felépítés

- Csatlakozás a klubhoz

- Tagok

- Rendezvénynaptár

- MOTE régiók

Linkek

Hasznos dolgok:

- Szervizek

* Márkaszervízek

* Nem márkaszervízek

* Szervizekkel kapcsolatos tapasztalatok, vélemények

- Tipushibák

- Jogi kérdések

MOTE szolgáltatások

- Feladatok, ügymenet

- Kedvezmények

- Veterán biztosítás

- EDC kereső

Vélemények jöhetnek :huh:

Velo!

Vedd fel a kapcsolatot Warwolffal, most ő a webmester.

Az szekció, régió honlapok egységesítése pedig, személy szerint nekem, tetszik is meg nem is.

Kár lenne egységesíteni.Szerintem.Így minden sexció/régió saját arculattal rendelkezik.Ez benne a jó.Nem unalmas.

Szerintem.

Sziasztok.

Nem lehetne egy kicsit egyszerűbbé varázsolni a fórumra való belépést?

Most ugye úgy néz ki, hogy betöltöm az oldalt, utána bejelentkezés, betölti a másik oldalt, név jelszó ok, betölti a következő oldalt, utána tartalom és betölti megint a következő oldalt. Ekkora jutottam el a fórumra.

Picit hosszadalmas szerintem.

Ezt a linket tedd el a kedvencekbe és ezen az oldalon rögtön be tudsz jelentkezni:

http://opelforum.hu/index.php

Egyelőre a Fronterás témát kibővítem az Antarával. Végülis az utódja valamilyen szinten. Az egyik admin pedig majd a téma nevébe is becsempészi.

Ha hirtelen megszaporodna :unsure: a clubban az Antarák száma, akkor majd csinálunk neki új témakört.

Hemi !

Ha az Ascona-Kadett topichoz ha keresek olyan kis képet ami a többinél is van akkor felrakod ? :unsure:

adj paramétereket :blink:

Hemi !

Ha az Ascona-Kadett topichoz ha keresek olyan kis képet ami a többinél is van akkor felrakod ? :blink:

adj paramétereket ;)

:unsure:

Az ott szerepelt Asconák és Kadettek képei kellenek. Lehetőleg nem színes háttérrel.

A fórumot mostanság nem fogom látogatni. Szabadságát tölti a fórumadmin is 2006.12.04.-2007.01.15. között. A különböző kérelmeket, problémákat, észrvetéleket a szabadság lejárta után kérném felteni. A fórumadminisztráció, webfejlesztés, klubügyintézés legkorábban 2007.01.16-án.

Minden kedves klubtagnak és fórumlakónak kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új esztendőt kívánok!

Ha már ez a topic a weblapokról szólna, akkor lenne egy felvetésem. Ha nem nagy gond.

A Blitz Weekend-es oldalon nem kéne lecserélni a szöveget?

A MOTE és MVOK ismét megrendezi - a tavalyi mintájára - immáron a II Blitz Weekendet. A tavalyi sikereken felbuzdulva, idén 4 naposra tervezzük a találkozót melynek tervezett időpontja: 2006.08.31-09.03. ...

Na meg persze ha már tényleg fix lenne az idei hely, akkor esetleg azt is feltüntetni. Apránként.

Tudom... plusz meló, és most nem bizti, hogy ez a legfontosabb, de csak úgy észrevettem. Köszi.

Köszi!

Én mostanság nem érek rá. Mélykék kolléga amint ideje engedi megoldja a felmerülő problémákat.

Egy két helyesírási hibát észleltem ITT :lol: (Remélem más még nem jelezte, mostanában nem nagyon fórumoztam :) )

Csak egyet találtam: "tipusokkal" már javítva "típusokkal".

Csak egyet találtam: "tipusokkal" már javítva "típusokkal".

A többit már kijavították (talán Mélykék kolléga?) :)

Most már OK! :lol:

Hogy lehet kikapcsolni ezt a kicsit idegesítö reklámszöveget? :rolleyes:

Itt ráadásul kettö megy egyszerre... <_<

Hogy lehet kikapcsolni ezt a kicsit idegesítö reklámszöveget? :rolleyes:

Itt ráadásul kettö megy egyszerre... <_<

Ha bármelyik klubtag hoz egy olyan szponzort, aki többet fizet, mint a Gombos, és nem kér érte semmit cserébe, akkor levesszük.

Ha nem is veszitek le, mindenképpen meg kell csinálni, hogy CSAK EGYSZER induljon, ne minden lapletöltésnél!

Ez így qrvára idegesítő!

A reklámokat lehet gyűlölni, és lehet élni-halni értük. Ez attól is függ, a ló melyik oldalán állunk. Mert ugye nem mindegy, hogy bennünket reklámoznak, vagy ránk zúdítják őket. A reklám pénz. Pénz annak, akinek a kiadványában, weboldalán megjelenik a reklám, és jobb esetben pénz lesz belőle annak is, aki szponzorálja termékét. Szinte már mindenhol találkozni reklámokkal, probáljuk tolerálni őket.

(áthelyztem alura, de este a közgyűlésen felvetem milyen módon lehet a reklám mentessé válni.)