Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Motorolaj avagy ki mit és miért ezt az olajat tölti bele?


uhuhu

Recommended Posts

Ugyebár elfogadott tény, hogy nagy butaság Opel 10w-40-es olajat tölteni a motorba. Hiába kedvező árú, minősége hagy némi kívánnivalót. De most boltokban kapható valami újfajta kékes csomagolású GM 10w-40-es olaj, hasonló áron. Lehet csak a csomagolás új? Ezek ellenére valaki próbálta már?

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy 1.2-es 4 éves láncos G-astrám van, 100000 km-van benne. Taxi üzembe használom az autót. Soha még egy deci olajat nem kellett hozzá öntenem a cserék között. A kipufogóban nem áll a korom. Igaz én 5-ös olajat használok. Hát nem tudom :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy 1.2-es 4 éves láncos G-astrám van, 100000 km-van benne. Taxi üzembe használom az autót. Soha még egy deci olajat nem kellett hozzá öntenem a cserék között. A kipufogóban nem áll a korom. Igaz én 5-ös olajat használok. Hát nem tudom :)

Az egészen más az jó olaj. Itt konkrétan a 10W-40-es részszintetikus GM olajról vannak rossz tapasztalatok.

Link to comment
Megosztás:

Azt ki döntötte el, hogy a GM olaj rossz minőségü?

Aga ne érts félre,de én még olyan mocit nem láttam,ami egy csereperiódus alatt egy deci olajat sem evett meg!Valamennyit csak megkajál üzem közben,nem?

Az már más tészta,ha cserekor nívó maxig töltik és a cserekor minimál felett van egy picivel!

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy nem kell utántölteni, az nem azt jelenti, hogy nem fogyaszt olajat, hanem azt, hogy bőven a két jelzés között marad a szint. Megmondom őszintén soha nem néztem, hogy mennyi hiányzik a periódus végére. Lényeg, hogy a két szint között legyen. Az autómban 30000km-ként kell cserélni, én 15000-nél lecserélem. Remélem ezzel bajt nem okozok :)

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy nem kell utántölteni, az nem azt jelenti, hogy nem fogyaszt olajat, hanem azt, hogy bőven a két jelzés között marad a szint. Megmondom őszintén soha nem néztem, hogy mennyi hiányzik a periódus végére. Lényeg, hogy a két szint között legyen. Az autómban 30000km-ként kell cserélni, én 15000-nél lecserélem. Remélem ezzel bajt nem okozok :)

Nyugodtan veheted 10000-re is a cserét, azzal csak jót teszel az autódnak ;)

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy a csereperiódus megint ki lett tárgyalva, beszéljünk az olajok fajtájáról, és hogy ki miért azt önti bele.

Nekem hamarosan csere lesz, és ismét valvoline megy bele, mivel meg vagyok elégedve a minőséggel.

És mert vettem az ősszel akciósan 4 litert.

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy a csereperiódus megint ki lett tárgyalva, beszéljünk az olajok fajtájáról, és hogy ki miért azt önti bele.

Nekem hamarosan csere lesz, és ismét valvoline megy bele, mivel meg vagyok elégedve a minőséggel.

És mert vettem az ősszel akciósan 4 litert.

Amíg a 4.800/4L áron be tudom szerezni a Durablend-et, addig nem szándékozom váltani. :)

Link to comment
Megosztás:

C16NZ motorba nekem bejött a gyári Opel olaj 10-40W semi syntetic, ára: 5 liter = 5 ezer

Egy isminél szintén zenész.Egy csepp sem fogy.S, el sem koszolódik.De pl. az én E12GV mocimban is olyan van 15W40-ben.Egyenlőre O.K. De nem olajat cserélek majd, hanem mocit.Abba pedig már nem rakok ilyesmiket! :)

Link to comment
Megosztás:

egy kollégám 1998as 1.6 16V ASTRA G-be valami literenként majdnem 3000 Ft-os olajat használt, ami az olajcseréig lement bőven minimum alá. Ajánlottam neki ezt agyári fajtát, azzal tökéletes, nem fogy... Hogy van ez??

A viszkozitáson is sok múlik, amit leírtál abból meg nem fognak tudni segíteni.

Kicsit bővebb infót légyszíves.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.