Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Astra H gyári CD30-as rádió helyett be lett rakva egy Pioneer fejegység, a rádión lévő piros +12v vezetéket mire kell kötni, hogy kikapcsoljon a rádió ha kiveszem a kulcsot a gyújtáskapcsolóból?

Az enyembe is masik került es a szakember azt mondta, hogy ez leves!

Sajna nem lehet! :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Új vagyok itt és egyből egy kérdéssel fordulok Hozzátok!A kocsimba lévő GID kijelző el van törve.Most tudnák venni jutányosan egy BID-et.Az lenne a kérdésem,hogy a BID kijelzőjét át tudom szerelni a GID helyére?Nekem csak maga az lcd panel a törött.A nyáklapnak nincs semmi gondja.Tudna esetleg valaki felrakni képet a BID lcd paneljéről és a nyáklapjáról?Köszönöm előre is a helpet!!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Új vagyok itt és egyből egy kérdéssel fordulok Hozzátok!A kocsimba lévő GID kijelző el van törve.Most tudnák venni jutányosan egy BID-et.Az lenne a kérdésem,hogy a BID kijelzőjét át tudom szerelni a GID helyére?Nekem csak maga az lcd panel a törött.A nyáklapnak nincs semmi gondja.Tudna esetleg valaki felrakni képet a BID lcd paneljéről és a nyáklapjáról?Köszönöm előre is a helpet!!!

Nem, teljesen más a kettő képpontmérete...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Menet közben egyszer csak leállt az autó, mondom ez meg mi... Félrehúzodtam, levettem a gyújtást újból beinditottam 100m múlva ismét leállt.

Félre álltam 1 benzinkútnál, ha csak járatom az autót akkor nincs semmi baja, viszont ha gázt adok pl.3000-ig újból bedobja a hibát és léállítja a gépet....

Szerintetek ez mi lehet??

Az alábbi hibákat dobja ki a rendszer: 000175, 000156.

Előre is köszönöm a segitséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet az ábrán látható zöld csatlakozó?

A jobb oldali D-oszlop tövében, az antennavezetékhez kötegelve akadtam rá.

Két vékony vezeték csatlakozik hozzá (szürke, szürke/barna).

Az autó: Astra H Caravan Essentia Plus, 2005/7

csat_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

www.kepfeltoltes.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet az ábrán látható zöld csatlakozó?

A jobb oldali D-oszlop tövében, az antennavezetékhez kötegelve akadtam rá.

Két vékony vezeték csatlakozik hozzá (szürke, szürke/barna).

Az autó: Astra H Caravan Essentia Plus, 2005/7

Helló!

Az a függönylégzsák csatija.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Az egyik barátomnak a 2004-es Astra H Essentia autóján elromlott a hűtőventillátor. A tünet az, (amit elmesélt), hogy bekapcsolt légkondinál a ventillátor folyamatosan és nagyon gyorsan pörög. Elvitte egy szervízbe, ahol megállapították, hogy a ventillátor előtét ellenállása ment tönkre, aminek a GM száma 13126354. Az ára pedig 140 ezer és 90 ezer forint között van.

Segítsetek. Tényleg csak az alkatrész cseréje a megoldás? Valaki tud valami egyszerűbbet és olcsóbbat?

Köszönettel:benkoa

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlök Mindenkit!

Az egyik barátomnak a 2004-es Astra H Essentia autóján elromlott a hűtőventillátor. A tünet az, (amit elmesélt), hogy bekapcsolt légkondinál a ventillátor folyamatosan és nagyon gyorsan pörög. Elvitte egy szervízbe, ahol megállapították, hogy a ventillátor előtét ellenállása ment tönkre, aminek a GM száma 13126354. Az ára pedig 140 ezer és 90 ezer forint között van.

Segítsetek. Tényleg csak az alkatrész cseréje a megoldás? Valaki tud valami egyszerűbbet és olcsóbbat?

Köszönettel:benkoa

Helló!

A hiba nálam is fenn állt két éve, fóti opel bontóban kaptam akkor bontott ventilátort

35-ért, máshol hűtővel együtt akarták adni 80 körül. Én nem jöttem rá, hogyan lehetne javítani, a rossznak az ellenállása porcelánba van öntve, ami bekerült annak perforált fém háza van talán jobban tud hűlni.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A hiba nálam is fenn állt két éve, fóti opel bontóban kaptam akkor bontott ventilátort

35-ért, máshol hűtővel együtt akarták adni 80 körül. Én nem jöttem rá, hogyan lehetne javítani, a rossznak az ellenállása porcelánba van öntve, ami bekerült annak perforált fém háza van talán jobban tud hűlni.

Szia!

Tehát, ha jól értelmezem, akkor az ellenállás nem javítható és nem cserélhető, hanem a teljes ventillátort cserélni kell?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A hiba nálam is fenn állt két éve, fóti opel bontóban kaptam akkor bontott ventilátort

35-ért, máshol hűtővel együtt akarták adni 80 körül. Én nem jöttem rá, hogyan lehetne javítani, a rossznak az ellenállása porcelánba van öntve, ami bekerült annak perforált fém háza van talán jobban tud hűlni.

Szia!

Tehát, ha jól értelmezem, akkor az ellenállás nem javítható és nem cserélhető csak egyben az egész ventillátorral együtt?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszönöm a segítségeteket, akkor jön a bontó.

benkoa

Üdv!

Az egyik javítási könyv szerint az ellenállat a ventillátor bal felső oldalánál található, két drót megy rá (fekete és narancs)és cserélhető. Meg tudná mondani valaki ennek mennyi az ellenállása? Esetleg azt is, hogy az egyes fokozatokban mennyi áram megy át rajta és ekkor mennyi feszültség esik rajta? Vagy inkább mérjem meg én :blush: !

Egyébként össze lehetne pakolni nagyteljesítményű ellenállásokból, csak a mérete és a melegedés lehet a gond. Első nekifutásra nekem nem tűnik megoldhatatlannak a csere.

Közben megnéztem a rajzot és ha jól látom, akkor 4 db ellenállat van sorba kötve és közéjük jön 4 db 4 mm2-es drót, a venti fokozatainak megfelelően. A ventire megy a fekete-narancs kábel. Az ellenállatokat egyenként ki lehet mérni és egy-egy darabbal lehet helyettesíteni.

Módosítva : joma
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.