Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Én bárkinek odaadom a Coupé lökhárítómat egy OPC lökösért cserébe, nekem meg az az álmom. Csak sajna picit drága, ömmagában a műanyag borítás 120ezer, de mire mindent megveszel bele (rácsok, ködlámpák, fényezés) picit meghaladja a végösszeg a 300e forintot...

Link to comment
Megosztás:

Én bárkinek odaadom a Coupé lökhárítómat egy OPC lökösért cserébe, nekem meg az az álmom. Csak sajna picit drága, ömmagában a műanyag borítás 120ezer, de mire mindent megveszel bele (rácsok, ködlámpák, fényezés) picit meghaladja a végösszeg a 300e forintot...

120????? Ne mááár! <_<

Mi kerül ennyibe azon?

Egy sima coupe lökös mennyibe kerül?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Van egy G Astrám és szeretnék Coupe Astra első és hátsó lököst rárakni!

Bár a hátsó az tudom, hogy átalakítást igényelne! Esetleg valami ötletetek lenne, hogy melyik másik Astra lökösét tudnám rátenni és más,mint a gyárim! Az első lökös simán felmenne rá /láttam a fórumban néhány képet ahol sima G Astrán coupe lökös volt/ ?

Segítségeteket és tanácsaitokat szívesen fogadom és előre is köszönöm!!!

Zsolti <_<

Rá lehet rakni simán a Coupe első lökhárító héjat minden astrára. Én a vaterán találtam egyet használható állapotban 17 e Ft-re tartotta a srác de ahogy kinézett lealkudtam 10 e Ft-re. Arra vigyázz hogy, 2 változat volt belőlük és minden azonos de a vonószemtakaró nem csereszabatos és az is 5- 6 e Ft. Ha lehet kapni éppen. A hátsót meg elég nagy móka rászabni egy 5 ajtósra mert vagy 30 cm- el hosszabb mint kellene lennie. Meg az ívek se stimmelnek a hátsó lámpáknál. Caravan-ra meg egyenesen lehetetlen feltenni. Egyedül a sedan-ra lehet költséghatékonyan feltolni.

Link to comment
Megosztás:

Rá lehet rakni simán a Coupe első lökhárító héjat minden astrára. Én a vaterán találtam egyet használható állapotban 17 e Ft-re tartotta a srác de ahogy kinézett lealkudtam 10 e Ft-re. Arra vigyázz hogy, 2 változat volt belőlük és minden azonos de a vonószemtakaró nem csereszabatos és az is 5- 6 e Ft. Ha lehet kapni éppen. A hátsót meg elég nagy móka rászabni egy 5 ajtósra mert vagy 30 cm- el hosszabb mint kellene lennie. Meg az ívek se stimmelnek a hátsó lámpáknál. Caravan-ra meg egyenesen lehetetlen feltenni. Egyedül a sedan-ra lehet költséghatékonyan feltolni.

Igen már én is tudom, hogy a coupe hátsó lökös nem megy rá :-( Tegnap jobban tanulmányoztam!

Vaterán sehol nem találtam első lököst csak hátsót!

Ilyen árban megfőként érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
nem tudom ki hogy van vele, de ez a belső ultraállat...

itt Szoboszlón közel hasonló, ha nem pont ilyen belseje van egy cabrio-nak. Nagyon állat ez a belső, csak az itteninek ezüstszürke a külseje hozzá, na szvsz ez nem jön össze, legalábbis nekem egy lakkfekete külső jobban bejönne hozzá.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.