Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ma végre bekerült a toronymerevítő is, ezzel a futómű és a komolyabb átalakítások idénre befejeződtek, az autó elvonul téli pihenőre. Folyt. köv. jövő tavasszal, addig megint Corsázok.

Én is terveztem, de attól tartottam hogy nem fér el. Jó hogy felraktad ezt a képet! :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Én is terveztem, de attól tartottam hogy nem fér el. Jó hogy felraktad ezt a képet! :icon13:

Én bátran megvettem merthogy a leírás szerint ehhez az autóhoz való, de szerelés közben néhol nekem is voltak kételyeim... tény hogy a motortéri biztosítékdobozt (az a kis keskeny fekete izé a bal oldali toronynál, a kiegyenlítőtartály mellett) előrébb kell hozni hozzá, és az is tény hogy létezik másfajta kialakítás is ami nem a relédoboz mögött, hanem felette megy el, azt talán könnyebb szerelni (ahhoz nem kell előrébb hozni a biztosítékdobozt, viszont a fedelét annál is le kell szedni hogy elférjen, és többé nem is tudod visszarakni).

Link to comment
Megosztás:

Én bátran megvettem merthogy a leírás szerint ehhez az autóhoz való, de szerelés közben néhol nekem is voltak kételyeim... tény hogy a motortéri biztosítékdobozt (az a kis keskeny fekete izé a bal oldali toronynál, a kiegyenlítőtartály mellett) előrébb kell hozni hozzá, és az is tény hogy létezik másfajta kialakítás is ami nem a relédoboz mögött, hanem felette megy el, azt talán könnyebb szerelni (ahhoz nem kell előrébb hozni a biztosítékdobozt, viszont a fedelét annál is le kell szedni hogy elférjen, és többé nem is tudod visszarakni).

Akkor nem volt sima ügy, sejtettem.

Link to comment
Megosztás:

Az egy akku regeneráló, mivel csak ritkán használom az autót.

http://www.panelectron.hu/akku_aktivator.html

És mit tapasztalsz, érdemes beruházni egy ilyenbe? Jelenleg napi szinten járok Bp-en, ráadásul útba is esne, csak szeretném tudni, megéri-e (bár nem nagy összeg).

Illetve jól látom, hogy nagyon bonyolult módon, az akku csatlakozók csavarjaihoz kötötted be? Ez még talán az én képességeim se haladná meg... :D

Link to comment
Megosztás:

Túl sok tapasztalatról nem tudok beszámolni... Talán akkor tudnék ha lenne összehasonlítási alapom hogy valóban meghosszabbítja-e az akku élettartamát, de még csak alig 1 éves az akkumulátor az autómban, ennyi időt meg ilyen regeneráló nélkül is kibírt volna sztem...

Jól látod, a bekötése meg ilyen egyszerű ahogy írtad is.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Srácok, tud valaki valamit egy bizonyos luxusadóról, ami teljesítmény után fizetendő évente?!

szerk.: ez a teljesítményadó, ami 10 évenként és 170 lóerőtől drasztikusan drágább... :o

A gépjárműadót a teljesítmény alapján állapítják meg. Régebben ez volt a súlyadó. Luxusadó már nincs.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk megnézni az autót. ( http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.8_16v_sport_bertone-7296980 ). És, ha minden jól megy, jövő szombaton már az enyém lesz :) Amúgy, aránylag jó állapotban van a 210e km-hez képest. Váltószoknya, középkonzol tuti cserélve lesz, tipikus opel betegség, illetve, az első lökhárító le lesz fújatva, ha megvesszük, mert törött volt az autó, és a festés hagy kivetnivalót maga után. Háát, röviden ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltunk megnézni az autót. ( http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.8_16v_sport_bertone-7296980 ). És, ha minden jól megy, jövő szombaton már az enyém lesz :) Amúgy, aránylag jó állapotban van a 210e km-hez képest. Váltószoknya, középkonzol tuti cserélve lesz, tipikus opel betegség, illetve, az első lökhárító le lesz fújatva, ha megvesszük, mert törött volt az autó, és a festés hagy kivetnivalót maga után. Háát, röviden ennyi.

Nem akarok beleszólni, de nem sok érte az 1M?

Ennyiért akár kevesebb km-el nagyobb motorral simán találni a hirdetések között. Ilyen 1.8-assal pedig már 700e körül....

Link to comment
Megosztás:

De sok. Csak, sajnos nem hajlandó az árból alkudni. Viszont adja hozzá a téli gumi+felnit.

Amúgy, arról tudtok valamit, hogy a nem gyári rádióval működik a multifunkciós kormány?

Nem akarok beleszólni, de nem sok érte az 1M?

Ennyiért akár kevesebb km-el nagyobb motorral simán találni a hirdetések között. Ilyen 1.8-assal pedig már 700e körül....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.