Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

hali. ma nem csináltam vele semmit. beindítottam és szépen járt az alapjárat,meg sem torpant menetközben,tőkéletes volt. kb 10km mentem vele és ismént kezdte a alapjárat ingadozást és hogy megtorpan menetközben. ezt én már nem értem. az egr jó,vakuum csö jó,vakuum szelepek jók,map jó tiszta, légtömegmérő jó,akkor mi a fa....m van vele???? mi lehet még????

Az elotoltes erteke mennyi ,itt ertem a kert elotoltest es a vegre hajtot (OP-COM mert adatok 3-ik oldal 2-ik es 3-ik sor) . Nem volt soha P1220 hibakodod ? Mert a leirtak alapjan az a gyanum ,hogy az adagolo nem ad eleg elotoltest.

Link to comment
Megosztás:

ÜDV

X17DTL-em újra idegesítő dolgot produkál!

A helyzet az, hogy ütemesen ráz, rezonál!

Inkább úgy jellemezném hogy "lüktet"

Alapjáratnál észrevehető a probléma, amikor állok pirosnál, indítás után stb...

Hideg ill. meleg motornál egyaránt csinálja!

Kiráz belőlem m indent .(

Mi lehet ez?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lezártam az egr szelepet, de hagytam egy 6-os furatot a közepén, hogy ne dobjon hibalámpát (angol fórumokon olvastam), mert ugye 1.7cdti-nél már elektromos az egr. Erre ma reggel nem hogy jobb lett, de nem megy az autó....nem is gyorsul és nem megy többet 140-nél, hiába padlózom....Ez lehet emiatt?

Link to comment
Megosztás:

ÜDV

X17DTL-em újra idegesítő dolgot produkál!

A helyzet az, hogy ütemesen ráz, rezonál!

Inkább úgy jellemezném hogy "lüktet"

Alapjáratnál észrevehető a probléma, amikor állok pirosnál, indítás után stb...

Hideg ill. meleg motornál egyaránt csinálja!

Kiráz belőlem m indent .(

Mi lehet ez?

Köszi

Mikori évjárat?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Lezártam az egr szelepet, de hagytam egy 6-os furatot a közepén, hogy ne dobjon hibalámpát (angol fórumokon olvastam), mert ugye 1.7cdti-nél már elektromos az egr. Erre ma reggel nem hogy jobb lett, de nem megy az autó....nem is gyorsul és nem megy többet 140-nél, hiába padlózom....Ez lehet emiatt?

Csak okulásként, ne falazzon le senki 1.7cdti egr szelepet mert hiába a 6-7-es furat a közepén így is sárga lámpát dob és nem tudod 3200 fölé pörgetni(mondjuk alacsonyabb fordulatról jobban ugrik :) ) Módosítva : pszaby
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok lenne egy kérdésem van egy x20dtl es f23 váltoval szerelt auto az vettem észre hogy benyomott kuplung magátol elenged fogy a fékolaj és a fék is ugy viselkedik hogy mikor teljes erövel fékezek van egy pont ugye ahol fog utànna szép lassan tudom továbbnyomi.

Link to comment
Megosztás:

Létezik tömítéskészlet, bár vegyes a felhozatal.

BÁRDInál egyféle csomag van, de nem derül ki mit tartalmaz.

Lángnál akad ez az. Többféle is.

Unixnál ugyanúgy.

De sztem megér egy telefont Csergőhöz is.

Szép napot! :hiya:

Én is úgy tudom hogy létezett-létezik javító kitt. Én még annó az off mk2 golfomhoz vettem. Viszont ezt otthon nembiztos hogy tudod szakszerűen cserélni. Ha már belenyúl az ember ráfér egy teljes pucolás,lapátok tisztítása és ellenőrzése valamint a tengely nagyon pontos beszabályozása is. Ez azért már komolyabb tapasztalatot és szerszámozottságot-gépeket igényel.

Link to comment
Megosztás:

lesz valamikor mini tali monorierdön vagy vecsési tesco parkoloban?

Ahogy egy autószerelő ismerős mondta egy idősebb hölgy ügyfélnek, mikor megkérdezte, hogy mi baja lehet az autójának: "F@szom tudja, kezit csókolom!" :D . Ez a hét nekem nagyon képlékeny. Ma tuti nem jó, péntek szintén, szombat-vasárnapra megint csak a szerelőtől tudnék idézni, mert dolgozom, de nem tudom, meddig tart, illetve lehet, hogy egy költöztetést is intézek. Szóval ha igény van rá, találjatok ki időpontot, és igyekszem úgy intézni, hogy jelen lehessek.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Ezt megosztom Veletek ! :)

A kicsi kocsim (y17dti) 2 hét döglött állapot után újra él és virúl.. sőőőőőt :) hörög a turbó úgy mint eddig sosem :D

Olvasgattam a diesel fórumot, és végül is ezek alapján kiszűrtem a hibát és a válaszokból a javítási lehetőségeket (most nem említenék neveket, az aktívabb fórumlakók bejegyzései sokat segítettek. Köszönöm ! )

Szóval.. rángatott párszor, mintha dugulása lenne.. aztán pár nap múlva megint.. de előtte rapszódikus magatartást mutatott, hol torpangatott bizonyos fordulatnál, aztán ment mint az ördög 170-et.. utána az istenért sem 130-at.. ezt így felváltva.. nem napok, hanem hetek voltak a jelenségek közt..

Aztán miután megállt.. vontató kötél.. szervíz.. gyanakodtak sokmindenre, szórták a százezreket, ez baj, az a hiba ezt cseréld, azt cseréld.. 3 szervízben voltunk, húzogattam egyik helyről a másikra, persze ezt Pesten mert nem nagy a forgalom :) aztán újabb ötlettől vezérelve egy adagolóshoz is vittem.. szét szedte a fél autót és ami el tud romlani azt mindet ki akarta cseréltetni.. persze.. akkor biztos jó lesz :) Torrente jutott eszembe.. menj a ku**a anyádba hüjegyerek :D

Egy szónak is száz a vége, a hiba,megállapítást itt sikerült csinálnom, kb 8 óra és 3 nap alatt miközben végig olvastam az egész fórumot.. :)

Aki tudja - aki nem, keresse ki.. de a lényeg Márton Csaba - Respect - a zsír új építésű adagoló vezérlőért és tunigolt motorvezérlő elektronikáért..

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Végre egy boldog Car-társ! :icon1: :D

Szabadna érdeklődnöm hogy mit takar a tunningolt motorvezérlő elektronika? Talán chip-tunning?

Bár az inkább motor optimalizáló, de nagyon érdekelne. :-)

Valamint hogy mibe fájt.(akár privibe is)

Most nekem is van egy gyanúm a vasamnál,mert a fordszámjelző elkezdett akadozni. <_<

Reménykedem hátha tévedek,de én a Főtengely jeladóra tippelek.

UI: Úgy alakult hogy még a jövő héten itthon vagyok,ezért talira fel!!!!!!!!!!! :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Végre egy boldog Car-társ! :icon1: :D

Szabadna érdeklődnöm hogy mit takar a tunningolt motorvezérlő elektronika? Talán chip-tunning?

Bár az inkább motor optimalizáló, de nagyon érdekelne. :-)

Valamint hogy mibe fájt.(akár privibe is)

Most nekem is van egy gyanúm a vasamnál,mert a fordszámjelző elkezdett akadozni. <_<

Reménykedem hátha tévedek,de én a Főtengely jeladóra tippelek.

UI: Úgy alakult hogy még a jövő héten itthon vagyok,ezért talira fel!!!!!!!!!!! :D :D :D

az én autom egy y17dt caraván 2001 évvégi most van benne 308000km. és most értem el azt nála hogy jó.adagolovez el. 5x javitva fejszelep csere egy év mulva nyom. szab. az adagoló alján csere 2 hütó csere és most jo motorikusan a légkondi majd ezután lesz megjavitva lekopogom most szerintem schaffhausen a VERDA. imádom ezekkel a hülyeségeivel együtt.

Módosítva : astra
Link to comment
Megosztás:

Klíma, igaz nem feltétlen csak dízel téma.

A tárcsafékesítés után, nekiestünk kollégával. Ugyanis a klíma, nem kapcsolt. Előbb a kuplungra gyanakodtam, de aztán a töltőnél benyomtam a golyót, és egy halvány szusszanással nyugtáztam, ebbe nincs gáz.

Aztán elkezdtem kutakodni, hogy az év elei hűtőtakarításnál nem a sarokba, ahol a sok retek megáll, hanem közvetlenül az előtte lévő ventillátor motor mögött. Szép szabályos kerek folt volt. Na az volt az olaj.

Hűtő 2x ezer, 7200 Ft megtöltötték előtte nyomás próbázták. A hűtőhöz egy tömítést adtak egyet pedig be kellett szerezni. Fejből meg nem mondom a gumi - klíma szerviz nevét akik csinálták, de készségesen adtak egyet, aztán mikor összetettük meg is töltötték. Ajánlani tudom őket!

Most frankó hűvös a klíma, hetente egyszer időjárástól függetlenül járatom is kicsit.

Vulcan, örülünk veled együtt! Gratulálok a végigolvasáshoz, nem lehetett egyszerű.

Viszont tennék egy javaslatot, esetlegesen nem lehetne egy hozzászólásba bedobni a leggyakoribb problémák, mik a megoldási lehetőségeit? Mondjuk az első hozzászólásban. Mert azért ennyi oldalt átrágni már tényleg kihívás. De vannak még kitartó emberek.

Közben még a kartámasz is bekerült, elég frankó, bár lehet fekete jobb lett volna.

Ma a bicskakulcsot is összeszereltem, sikerült lemásoltatni is. Na az se ment egyszerűen. :)

Asszem idén befejeztem a fejlesztést. :)

Még a futóművet viszont meg fogom nézetni, mert nekem gyanúsan kopik az új gumma.

Az optimalizálás amit Csaba csinál Gyulán :) hozza a tőle várt dolgokat. Fogyasztásban és rugalmasságban mindenképpen. Szerintem aki sokat megy, annak megéri. A fogyi stabilan 5 alatt van. Már ezért megérte. :)

Módosítva : Handbrake
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Végre egy boldog Car-társ! :icon1: :D

Szabadna érdeklődnöm hogy mit takar a tunningolt motorvezérlő elektronika? Talán chip-tunning?

Bár az inkább motor optimalizáló, de nagyon érdekelne. :-)

Valamint hogy mibe fájt.(akár privibe is)

Most nekem is van egy gyanúm a vasamnál,mert a fordszámjelző elkezdett akadozni. <_<

Reménykedem hátha tévedek,de én a Főtengely jeladóra tippelek.

UI: Úgy alakult hogy még a jövő héten itthon vagyok,ezért talira fel!!!!!!!!!!! :D :D :D

- Szia

- ajánlom, hogy hívd fel ezt a számot: +36 20 985 3321

ez Márton Csaba száma, Gyulán "hegeszti" az ECU-kat és az EDU-kat 1-3 év garival.

Ő tud neked pontos válaszokat adni. Én annyit tudok biztosan, hogy azóta amióta megcsinálta az EDU-t és esetemben az ECU-t is ,

tökéletes lett a szekér fogyasztásban is és menetdinamikában is.

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.