Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Hát az egyértelmű ,hogy a benzinesek végsebességbe jobbak benzinnesek 200 főlé is mehetnek mig a dízelek meghalnak 170-180 közöt ! :D

Bakker télleg nem vagy egy IQ-titán. Ha tudod a választ, minek kérdezed? Na mind1, legközelebb nem töröm magam a válasszal. De akkor most a gyorsulásra gondoltál, vagy mi? Vagy ne erőlködjek, kedves többiek? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát az egyértelmű ,hogy a benzinesek végsebességbe jobbak benzinnesek 200 főlé is mehetnek mig a dízelek meghalnak 170-180 közöt ! ^_^

Aztán hol akarsz Te ennyivel járkálni, az Autobahn-on? Mert ott lehet, itthon meg az ilyen kijelentésektől még a traffipax is elpirul... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban már írtam a problémámról, (úgy 2-3 hónapja), hogy az autó (Y20DTH) első kulcsra indul utána meg leáll és hosszú küzdelem árán sikerül csak újra lelket verni bele.

Nos, valószínű sikerült orvosolni a gondot. Kicserélték a szűrőházat, azt mondják ott benne van vmiféle szelep (???) ami idővel elenged és falcs levegőt tud szívni ^_^. Mindezt csak 10-12 óra állást követően produkállta. Szóval ez volt a bibi..... Gondoltam leírom, hátha jól jön másnak is az ötlet :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Korábban már írtam a problémámról, (úgy 2-3 hónapja), hogy az autó (Y20DTH) első kulcsra indul utána meg leáll és hosszú küzdelem árán sikerül csak újra lelket verni bele.

Nos, valószínű sikerült orvosolni a gondot. Kicserélték a szűrőházat, azt mondják ott benne van vmiféle szelep (???) ami idővel elenged és falcs levegőt tud szívni ^_^. Mindezt csak 10-12 óra állást követően produkállta. Szóval ez volt a bibi..... Gondoltam leírom, hátha jól jön másnak is az ötlet :D

Jó, hogy beírtad és örülök, hogy megoldódott a problémád. Y17DT-nél is lehet ilyen? (hogy egy kicsit a saját házam táján is ódalogjak :P )

Link to comment
Megosztás:

Jó, hogy beírtad és örülök, hogy megoldódott a problémád. Y17DT-nél is lehet ilyen? (hogy egy kicsit a saját házam táján is ódalogjak ^_^ )

Hát e művelet előtt már kizártunk egy pár tényezőt, gondolok itt a résolajcső cserére, meg a traverz gyűrűk cseréjére.....és hát ez maradt....ez után már az adagoló következett volna. Az meg aztán zsebbenyúlós játék :D

Link to comment
Megosztás:

Hé DIZELESEK melyik gyorsulásban a jobb astra g 1.4 benzin vagy az Astra 1.7 dizel ti jobban tudtok hasinlitani hogy mennyire megy a kocsitok a benzines testvérekhez képest de még egyszer mondom hogy a gyorsulás érdekelne ? ;) ;) :D :P ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hé DIZELESEK melyik gyorsulásban a jobb astra g 1.4 benzin vagy az Astra 1.7 dizel ti jobban tudtok hasinlitani hogy mennyire megy a kocsitok a benzines testvérekhez képest de még egyszer mondom hogy a gyorsulás érdekelne ? ;) ;) :D :P ^_^

Benzines a dízelest legyorsulja 1.6, 1.4 1.2. A dízel nem erre van kitalálva. Kihegyezni meg felesleges.......

Link to comment
Megosztás:

Hé DIZELESEK melyik gyorsulásban a jobb astra g 1.4 benzin vagy az Astra 1.7 dizel ti jobban tudtok hasinlitani hogy mennyire megy a kocsitok a benzines testvérekhez képest de még egyszer mondom hogy a gyorsulás érdekelne ? ;) ;) :D :P ^_^

Lehet, h már felesleges, mert J0hnny - nagy bánatunkra - megvált Tőled, kedves buksikutyuskánk, de azért leírom: ugyanezt egyszer már kérdezted valahol, és válaszoltam is rá (turbólyuk-ilyesmi, rémlik...?!) ha nagyon érdekel a válasz - amit kétlek -, akkor keresgesd ki. De asszem mind1, mit írunk, hiszen Te azt is tudod, h hazugság az 1.2 Caravan. Na jó, ennyi, unlak.

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom egy úgynevezett hozzászólás vagy csillagvadásszal van dolgunk.

Én csak annyit kérnék tőled, hogy ha még tanulod az autók illetve azok motorjainak az alapjait, inkább olvass előtte.

Kérlek ne szemeteld tele ezt a topikot ilyen kérdésekkel, mert szerintem ez már jó pár oldallal, meg évvel korábban ki lett vesézve.

Tudod, olvasni olvasni és olvasni, aztán kérdezni.

THX!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos akkor ne válaszolj a kérdéseimre .Az ilyen emberekre nincs szükség! ;)

Szépen kérem valamelyik moderátort, törölje már Livi-t mert mindannyiunk f....sza tele van már vele! Nem való ide, túl komolytalan az egészhez, és k.vára fárasztó a semmitmondó kérdései! :D ^_^ :P

Link to comment
Megosztás:

Nem is fogok többet,nem alacsonyodok le a szintedre!

Mellesleg az első mondatodat próbálom értelmezni,de nem megy.De min is csodálkozom.

Nem szabad az ilyen hozzászólásokra még reagálni sem, hiszen azt élvezi hogy mindenkit felhúz agyilag. Le sem kell sz...ni, és talán szépen csendben elkullog.

Jó a bogaras avatarod! Majdnem szétnyomtam a képernyőn......de nem jött össze :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.