Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

MIt nem lehet azon érteni, hogy tiltott dolog a letöltőlinkek postolása?

A mások sértegetése pedig egy másik kategória. Te sem örülnél neki, ha mindenféle negatív jelzővel illetnének.

Kedves Hening!

1. Nem kértem, hogy postolja ide

2. Mivel sértettem meg? Ha vki az általam leírtaktól megsértődik, akkor neki nagyon nehéz az élet...

3. Melyik jelző volt negatív??

Link to comment
Megosztás:

...

@hening: a múltkor ezt a hozzászólásom is törölted.

Bocsi, de inkább jelentsétek az ilyen kéréseket, mint válaszoltok rá.

Kedves Hening!

1. Nem kértem, hogy postolja ide

2. Mivel sértettem meg? Ha vki az általam leírtaktól megsértődik, akkor neki nagyon nehéz az élet...

3. Melyik jelző volt negatív??

1. Már a kérés sem ide való.

2.Az "agysebész" kifejezéssel. Mindketten tudjuk, hogy pejoratív értelemben használtad.

3.LMF

Link to comment
Megosztás:

Egyikbe se.

Akkor miért nem törölted azonnal?!

Egyébként egy másik fórumon fél órán belül megkaptam, ismeretlenül.

Itt meg a nagy Motés összefogásnak(?) hála csak leugatjátok az embert, holott mindenki winchesterén ott van a cucc, ha bevallod, ha nem. De rohadj meg te, akinek nincs meg, most nem kapod meg. Mehet az álszenteskedés. Ha otthon a szomszédod kölcsönkér egy filmet DVD-n, amit te vettél eredetiben a boltban, nyilván azt mondod neki, hogy öcsém sétálj el a bótba, oszt vedd meg magadnak....

Ugyanúgy, ahogy mondjuk az Omegás könyv nekem iss megvan eredetiben is, meg scannelve is. Sajnálatos módon ezek a könyvek a lapozgatás során egész gyorsan széthullanak. Majd megveszem újra, ha szétesett, ugyebár...

Nyilván most még jobban elmentem egy olyan irányba, amivel kiváltottam a tisztelt nagyérdemű ellenszenvét, de ha valaki nem érzi az írásom igazságtartalmát, akkor nagy a baj. Főleg egy modinál...

Link to comment
Megosztás:

Az elsőt töröltem is. De mivel újra beírtad, ezért fajult idáig a dolog.

Mivel a klub által üzemeltetett fórumnak jogkövető magatartást kell folytatnia, ezért nem nézheti el az illegális tartalmak megjelenítését. Ha már ekkora igazságérzettel rendelkezel, akkor ezt te is megértheted.

Link to comment
Megosztás:

Az elsőt töröltem is. De mivel újra beírtad, ezért fajult idáig a dolog.

Mivel a klub által üzemeltetett fórumnak jogkövető magatartást kell folytatnia, ezért nem nézheti el az illegális tartalmak megjelenítését. Ha már ekkora igazságérzettel rendelkezel, akkor ezt te is megértheted.

Jó hagyjuk iss, mert ez már csak mellébeszélés...

Link to comment
Megosztás:

@MalterKoma

2006-tól folyamatosan, több felszólítást kapunk, (mint egy bűnöző:) ,általában Maróti könyvkiadótól) mint üzemeltető a Jogvédett termékek - jogsértő tartalom eltávolítására.

Pl egy levél, ezt nem nekünk, hanem fórumozó kollégánknak küldték aki szintét weblapot üzemeltet.

Ezekről a dolgokról olvashatsz a Maróti+Jogsértés+Autós fórumok, autós oldalak. stb a google-ben. Ki így, ki úgy vélekedik, ír erről.

Meghánytuk-vetettük a dolgot, nem ragoznám. Ezek miatt készült ez a szabály --> Ezt kérem figyelembe venni. Mi így döntöttünk.

MOTE Összefogás? Na az nincs:) Opeles volt arról itt meg itt olvashatsz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Mindenki

Szépen és tisztelettel kérek mindenkit a szabályok betartására. Ezt, a felesleges vitát ezzel lezárnám és használjátok arra a fórumot, amire szánjuk.

Kellemes fórumozást és balesetmentes közlekedést kívánunk!

Link to comment
Megosztás:

@MalterKoma

2006-tól folyamatosan, több felszólítást kapunk, (mint egy bűnöző :) ,általában Maróti könyvkiadótól) mint üzemeltető a Jogvédett termékek - jogsértő tartalom eltávolítására.

Pl egy levél, ezt nem nekünk, hanem fórumozó kollégánknak küldték aki szintét weblapot üzemeltet.

Ezekről a dolgokról olvashatsz a Maróti+Jogsértés+Autós fórumok, autós oldalak. stb a google-ben. Ki így, ki úgy vélekedik, ír erről.

Meghánytuk-vetettük a dolgot, nem ragoznám. Ezek miatt készült ez a szabály --> Ezt kérem figyelembe venni. Mi így döntöttünk.

MOTE Összefogás? Na az nincs:) Opeles volt arról itt meg itt olvashatsz.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagy fáradtság lett volna, valakinek átküldenie privátba, gondolom. Az online Maróti fenyegetés meg egy kamu, vicc.

Köszi mindent.

Módosítva : MalterKoma
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv Skacok!

Elég rég jártam erre, így most itt az ideje. Vagyis azért olvasgattam,csak az írást hanyagolgattam.

Leköszönőben vagyok... Eljött az idő, Veci eladósorba került, az utódja egy off gép lett. Mindenképpen egyterűben gondolkoztunk, néztük a B Zafirákat is, de azok még drágák voltak, így lett C-Max.

Ezúton köszönöm segítségeteket, amiket itt a fórumon kaptam.

Elvileg nem tűnök el teljesen, ki tudja mit hoz a jövö... :)

Mindenkinek minden jót, Üdv! ,;)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok.

Szerintetek a H Astra váltókarját be lehet tenni a Vekibe? :)

A konkrét kérdésre nem tudom a választ, de a G Astrás fórumokban nemrég született egy post erről (talán múlt héten?). Keress rá, ott vannak fényképek is, az alapján már össze tudod hasonlítani a te váltókaroddal és kiderül hogy működik-e.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Hengerfejes lett a Vectrám. :( Valószínű komplett motorcsere lesz. Vagy az is lehet, hogy nem menekül meg és el lesz adva. Viszont a napokban lett teletankolva. Ezt a benzint letudom könnyedén ereszteni valahogy? Ha már ki lett fizetve akkor ne vesszen kárba...

hátsó ülés alatt kinyitod a tartály tetejét onnan könnyen lelehet szívni

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.