Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

A 205/60 15 a váltója 15 ben, ez gyári méret is.

Szélesebbet inkább már nagyobb átmérővel lenne ajánlatos de 16 nál nagyobbra szerintem már jelentősen drágábbak.

Amúgy anno en is egy 5000km körul futott gumi+felnit vettem 45-be. Tökéletes 6 éves de ha levan mosva még mindíg újnak néz ki, amúgy Jó is. Azóta max 8000et mentem vele. Wgy ideig még használom hacsak nem romlik érzésre :)

Link to comment
Megosztás:

üdv.

én a héten vettem a 2 hónapja vásárolt kombimra 4 db gyári opel acélfelnire szerelt használt michelin téli gumit (6,7-7 mm közötti bordákkal), 2 telet mentek vele, úgy gondoltam bőven jó lesz az nekem, 2-3 telet elmegyek még vele én is.

majd nyárra veszek újat. mindenképp akartam acélfelnit télire, ezért így azt hiszem jobban megérte mindösszesen 50 rugóért..

itt feltennék egy kérdést:

nyárra szeretnék kicsit szélesebb kerekeken gurulni..

most nyári gumi méretem a gyári (195/65 r15). A 225/60 R15 vagy a 225/55 R15 esetleg a 215/60 R15 abroncsot lehet feltenni felni változtatása nélkül? és ha felnit kell változtatni akkor milyenre?

köszi a választ.

Vectra B 2.0 DTI 2001. év Y20DTH

üdv.

Arra számíts, hogy a 195/65 R15-ön kívül a többi méret jelentősen drágább.

Link to comment
Megosztás:

igen, sokkal drágábbak. arról nem is beszélve, hogy másik felnire is be kell ruházni

fogyasztás végülis fontosabb, úgyhogy valószínű, hogy max. a 205/60 R15 ig megyek majd el.

tegnap felkerültek az új-használt téliek, jöhet a hideg és a havazás :), már csak egy csinos dísztárcsa kell ..

Link to comment
Megosztás:

igen, sokkal drágábbak. arról nem is beszélve, hogy másik felnire is be kell ruházni

fogyasztás végülis fontosabb, úgyhogy valószínű, hogy max. a 205/60 R15 ig megyek majd el.

tegnap felkerültek az új-használt téliek, jöhet a hideg és a havazás :), már csak egy csinos dísztárcsa kell ..

Hogyha ilyen szempontokat tartasz szem előtt, akkor maradj a 195/65 R15-nél.

A 205/55 R16 is jóval drágább a 195/65 15-nél.

Link to comment
Megosztás:

Felesleges erre az autóra 195-nél szélesebb gumi, mert a fogyasztás fogja kárát látni.

A nagyobb autókra meg azért raknak ekkorát, mert nagyobb a teherbírása a 205/55 R16-nak, nagyobb a sebességindexe, és van, hogy a 15"-os felni alá nem fér el a megfelelő méretű féktárcsa, ami amúgy kellene az autóra. De ez a B Veki esetében nem áll fent, maximum a 2,5 V6-nál.

Szóval lehet vitézkedni 16, 17 vagy nagyobb felnikkel, csak legtöbbször hitvány lomizott gumikra van pénze mellé a mókusnak, így meg semmi értelme nincs az egésznek.

Link to comment
Megosztás:

Vennék téligumikat...

Vettem. :D

http://www.teligumit.hu/teligumi-webaruhaz/195-65r15-t-polaris3-barum-teli-gumi/p/84/3

Hétfő délután feladták, tegnap meg is jött. Korrekt feladás és pontos szállítás. Ma átszereltettem a lemezfelnikre, majd a hideg beálltával csak fel kell rakni.

Nagyon remélem hogy jó lesz... :)

Módosítva : zozor
Link to comment
Megosztás:

Vettem. :D

http://www.teligumit.hu/teligumi-webaruhaz/195-65r15-t-polaris3-barum-teli-gumi/p/84/3

Hétfő délután feladták, tegnap meg is jött. Korrekt feladás és pontos szállítás. Ma átszereltettem a lemezfelnikre, majd a hideg beálltával csak fel kell rakni.

Nagyon remélem hogy jó lesz... :)

Nagyon jó gumi a Barum. Sőt, ár érték arányban szerintem a legjobb. Ebben a méretben pedig a méretkategóriát kategóriát

tekintve messze a legolcsóbb :)

Mondjuk ha itt veszed, akkor még kb 4000 Ft-ot spórolhattál volna (itt is ingyenes a szállítás) :)

Nekem (előző tulaj által hajtott éveket is beleszámolva) 7 szezont ment, 175/70 R14 méretű volt. Soha semmi baja nem volt, a legnagyobb hóban is kiválóan ment. A végére 2 db 4mm-ig, 2 pedig 4,5 mm-ig kopott, ezért eladtam felnistől (30 ezer Ft jött be belőle).

Most 195/65 R15 méretű Continental Conti Winter Contact lesz, még a nyáron vettem őket. Kíváncsi vagyok, milyen lesz :)

Még nem raktam fel őket.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nagyon jó gumi a Barum. Sőt, ár érték arányban szerintem a legjobb. Ebben a méretben pedig a méretkategóriát kategóriát

tekintve messze a legolcsóbb :)

Mondjuk ha itt veszed, akkor még kb 4000 Ft-ot spórolhattál volna (itt is ingyenes a szállítás) :)

...

Itt vettem (teligumit.hu), azért tettem be a linket. :)

Jöhetne a hideg meg a hó, hogy tudjam tesztelni... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Sziasztok!

van egy olyan problémám a jobb első futóművel, ha belemegyek egy kis gödörbe, aknafedélre, vagy egy kis aszfaltbuckára koppanás hallatszik. Nem túl nagy de idegesítő.

elkezdtem már átnézni, kicseréltem a trapézgömbfejet, és kormányösszekötő gömbfejet, mert azok lógtak picit.

A stabilizátor rúd szilentjei, stabilizátor összekötő kutyacsont, kerékcsapágy, lengéscsillapító,lengőkarszilentek rendben vannak.

felemelt állapotban ha mozgatom kormányirányba a kereket, minimális kotyogás van. levettem a kormányműről a gumiharangot jobb oldalt, és ahogy mozgatom a kereket, a kormánymű rúdja mintha kicsit kotyogna a perselybe, és szervóolaj is szivárog egy picit. okozhatja a kormánymű rúdja a kopogó hangot az utastérbe mikor ráhajtok valamire?

vagy esetleg még a toronycsapágyat hogy lehet megnézni h jó-e?

üdv.: Krissz

Módosítva : krissz7
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

11 éve nálam az autó és közeledünk a 280.000 km-hez.

Sajnos kezdenek fáradni a gyári lengéscsillapítók. Ha cserére kerül a sor, milyet érdemes választani?

Hátul szilenteket is cserélni kell majd. Van valamilyen bevált típus?

Köszi!

Üdv, Boti

Monroe és Sachs ajánlott szerintem lengéscsillapítóból.

Szilentekből meg Lemförder, vagy SWAG, utóbbi fele árban van, mint a Lemförder.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szimplán kerékcsere miatt (téli-nyári váltás) is előfordulhat ilyesmi.

Ha tényleg nincs semmi gáz a futóművel, úgy értem nem húz semerre, és nem is áll ferdén egyik kerék se (futómű állítással lehet csak megbizonyosodni róla), akkor állítsd középre a kormányt.

Link to comment
Megosztás:

Szimplán kerékcsere miatt (téli-nyári váltás) is előfordulhat ilyesmi.

Ha tényleg nincs semmi gáz a futóművel, úgy értem nem húz semerre, és nem is áll ferdén egyik kerék se (futómű állítással lehet csak megbizonyosodni róla), akkor állítsd középre a kormányt.

Hát én sem értettem, lehet az lesz, hogy elviszem futómű állításra és akkor biztosra megyek vele.

Köszi az infót.

Link to comment
Megosztás:

Nekem volt olyan, hogy rugó csere után kicsit egyik irányba elfordulva állt a kormány, és úgy ment egyenesen az autó. Pedig hozzá se nyúltam a kormányösszekötő gömbfejekhez, és a teleszkóp se lett cserélve. Utánna egyenesbe állítottam a kormányt. Azóta sem volt a kocsi soha futómű állításon, nem koptatja egyik gumit se, és nem is húz semerre sem. Pedig már közel 100 ezer km-t mentem azóta.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok, szeretném lecserélni majd lassacskán a téli gumijaimat.

A téli mérete 195/65/R15 és a nyári gumit amit most egy ismerőstől vennék az 185/65/15.

Ezt felrakhatom és jó is lenne, vagy mindenképp 195-ös gumi kellene a kerékre?

Köszi előre is!

átmérőben minusz 13 mm és az óra többet fog mutatni - 100-nál kb 102 lesz

http://www.autogumibolt.hu/autogumi/gumiszerviz/valtomeret

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Egy 1998-as gyártású Opel Vectra B Caravan 2.0 Di -nek vagyok a boldog gazdája.

Olyan problémám volna vele, hogy nagyon kopog a hátulja. Később megállapítottuk, hogy 2 db szilent ment ki az alsó lengőkarnál.

Azt találtam ki, a Ladámnál nagyon bevált a poliuretán zöld szilent, ezért a Vectrámba is szeretném arra kicserélni az összeset. Itt kezdődik a problémám, mert eddig nem találtam sehol konkrét írást, hogy konkrétan hány szilent van a kocsimba és milyen méretűek.

A szerelési útmutatóban, szervizkönyvbe nincsenek benne ezek a méretek/adatok, sajnos.

Valaki leírná, vagy tudna webhelyet mondani, ahol utána tudnék nézni?

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 1998-as gyártású Opel Vectra B Caravan 2.0 Di -nek vagyok a boldog gazdája.

Olyan problémám volna vele, hogy nagyon kopog a hátulja. Később megállapítottuk, hogy 2 db szilent ment ki az alsó lengőkarnál.

Azt találtam ki, a Ladámnál nagyon bevált a poliuretán zöld szilent, ezért a Vectrámba is szeretném arra kicserélni az összeset. Itt kezdődik a problémám, mert eddig nem találtam sehol konkrét írást, hogy konkrétan hány szilent van a kocsimba és milyen méretűek.

A szerelési útmutatóban, szervizkönyvbe nincsenek benne ezek a méretek/adatok, sajnos.

Valaki leírná, vagy tudna webhelyet mondani, ahol utána tudnék nézni?

Előre is köszönöm!

Ezt a tákolmány megoldást gyorsan fejeltsd el. A bele való szilenteknek a mérete századra pontos annak érdekében, hogy szoros illesztés alakuljon ki a lengőkarokban. Éppen ezért préssel, vagy menetes szárral lehet ki és behúzatni a helyükre. Ezeket nem lehet helyettesíteni másféle házilag összetákolt vacakkal.

Ez a 3 db szilent kell:

https://cromax.hu/80000000-futomu-kormanymu/80210000-hatso-futomu-alkatreszek/80210141-hatso-lengokar-alkatreszei/?kereso_modell=60&kereso_marka=Opel

Ebből az első megy tönkre leggyakrabban és leghamarabb. Aztán a harmadik, végül a második de az szinte soha. Utóbbi kettő gumi szilent, éppen ezért jól bírják. Az első az műanyag gömbjfejes ágyazás, így az kevésbé bírja jól. Amúgy ennek is 2000 Ft darabja (a legolcsóbb), nem egy nagy összeg szerintem ahhoz, hogy holni tákolmányokkal veszélyeztesd magad és másokat az autódban

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.