Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák! - Astra H


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!
Ma vásároltam meg a első autóm, kezdő vagyok! 
H astra 1.6 twinport 2006/10

 

Olyan kérdésem lenne, h hogyan, illetve hol lehet megnézni a vízhőfokot benne ?  Hiába nyomjuk a BC gombot "Not funkcio"-t jelez.
Lehet bele tenni magyar nyelvet, vagy nem szükséges ? 
Van esetleg magyar leírás a használatról ?

Gyújtás kapcsolás után, jobboldalt elől valami motor hangot lehet hallani pár másodpercig, mi lehet ez/az ? 
(közvetlen az anyós ülés előtt hallható kis motor hang, ahhoz tudnám hasonlítani, pár másodpercig majd abba marad)

 

 

Módosítva : Devis
Link to comment
Megosztás:

54 perce, Devis írta:

Sziasztok!
Ma vásároltam meg a első autóm, kezdő vagyok! 
H astra 1.6 twinport 2006/10

 

Olyan kérdésem lenne, h hogyan, illetve hol lehet megnézni a vízhőfokot benne ?  Hiába nyomjuk a BC gombot "Not funkcio"-t jelez.
Lehet bele tenni magyar nyelvet, vagy nem szükséges ? 
Van esetleg magyar leírás a használatról ?

Gyújtás kapcsolás után, jobboldalt elől valami motor hangot lehet hallani pár másodpercig, mi lehet ez/az ? 
(közvetlen az anyós ülés előtt hallható kis motor hang, ahhoz tudnám hasonlítani, pár másodpercig majd abba marad)

 

 

Vízhőfok rejtett menüben

BC-t fel lehet programozni TECH2 vagy OPCOM.

Nincs alapból magyar nyelv, jelenleg vannak törekvések, GID és CID kijelző 2 sorosban, illetve NAVI magyarosítás van jelenleg.

A zümmögő hang a zsalu a kesztyűtartó mögött, ha 1-3 mperc után sem hallgat el el van törve, infó:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/205/zsalu_javitas

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/246/zsalu_javitas___alternativ_megoldas

Mivel új tulaj vagy kis plusz infó:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/247/astra_h___gyakran_ismetelt_kerdesek

Már megvetted, de hátha lesz plusz infó:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/240/astra_h_vasarlasi_utmutato_es_erdekessegek

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az alap, hogy gyújtásra kapcsolás után a rádió egyből bekapcsolódik ?

Ki lehet kapcsolni ezt a lehetőséget? Ha igen, hogyan ?

Van szervízkönyvem, átlapoztam A--> Z-ig, de a rádió kódját nem találtam. :(

Módosítva : Devis
Link to comment
Megosztás:

5 perce, Devis írta:

Az alap, hogy gyújtásra kapcsolás után a rádió egyből bekapcsolódik ?

Ki lehet kapcsolni ezt a lehetőséget? Ha igen, hogyan ?

Van szervízkönyvem, átlapoztam A--> Z-ig, de a rádió kódját nem találtam. :(

Radio kod nincs, nem is kell. A kocsihoz tartozik egy negyjegyu kod, de tobbnyire meg lehet uszni nelkule, illetve vegszukseg eseten a szerviz jo penzert megmondja.

A settings menuben ki lehet kapcsolni, ignition logic, vagy valami hasonlo cimszo alatt van.

Link to comment
Megosztás:

Just now, Devis írta:

Akkor ha pl levesszük az aksiról a vezetéket,  majd később ha vissza tesszük, a rádió működni fog ?
Apám G astrájában kérte a rádió a kódot, amit szervíz oldott meg sajnos. 

Működni fog. Csak az időt, dátumot kell beállítani, meg az el. ablakokat kell megtanítani a végállásokra. A fogyasztási adatok egy idő után viszont törlődni fognak

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Devis írta:

"ablakokat kell megtanítani a végállásokra"
Hú :/ Ez nekem nagyon magas most elsőre. :S
Ez mit is jelent ?

 

Csak annyit, hogy magától nem fog le és felmenni, ha elengeded a gombot, akkor megáll. Lenyomod a gombot, megvárod míg lemegy teljesen, majd elengeded és rányomsz újra pár másodpercig. Ugyanezt csináld meg felfelé is. Utána jöhet a többi ablak is.

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infókat. 

Sikerült a rádiót kikapcsolni. 

Azt szeretném még kérdezni, h kaptam tolató kamerát, és magát a kamerát hova kell feltenni? Tudom, hátra, de hova célszerű, milyen módon? 

Itt egy kép, ez lenne a vizhőfok? 691IMG_20171205_092824.jpg

 

Módosítva : Devis
Link to comment
Megosztás:

3 órája, Devis írta:

Köszi az infókat. 

Sikerült a rádiót kikapcsolni. 

Azt szeretném még kérdezni, h kaptam tolató kamerát, és magát a kamerát hova kell feltenni? Tudom, hátra, de hova célszerű, milyen módon? 

Itt egy kép, ez lenne a vizhőfok? 691IMG_20171205_092824.jpg

 

Nem ez az LCD kijelző hőmérséklete, a T: lesz a motorhőmérséklet V mellett alul jobbra lesz, pár lépéssel hátrébb.

 

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Csináltam egy vidit a test módról. Ebben az Ot 58, akkor az lenne ? Sima "T" -s jelzéssel nem láttam... 
https://www.youtube.com/watch?v=a0vJXZeRetE&feature=youtu.be

 

Ja illetve, mikor elindítottam az autót, most többször is, és semmi zümmögő hangot nem hallottam, csak reggel egyszer, de több volt mint pár mp.
 

Módosítva : Devis
Link to comment
Megosztás:

1 óra, Devis írta:

Szia!

Csináltam egy vidit a test módról. Ebben az Ot 58, akkor az lenne ? Sima "T" -s jelzéssel nem láttam... 
https://www.youtube.com/watch?v=a0vJXZeRetE&feature=youtu.be

 

Ja illetve, mikor elindítottam az autót, most többször is, és semmi zümmögő hangot nem hallottam, csak reggel egyszer, de több volt mint pár mp.
 

Szia!

Az nem OT hanem, V( sebesség) 0, T (hőmérséklet) 58.  Ha elindulsz eltűnik a 0 :)

 

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a választ! BID kijelző, ha a leírás alapján nézem.
Ezt a "BID" kijelzőt szokták cserélni, mármint akiknek ilyen van az autójukba ? Mármint úgy értem, hogy GID-re, vagy CID-re komfortossági szemszögből ? Elnézést, ha e kérdés némely autótulajdonos szemöldökét összehúzza.  Csak érdekelne, hogy megérné-e cserélni majd egyszer, vagy sem. 
Persze azt sem tudom, hogy ez mennyi munkaidővel, és munkával jár.  Lehet talán az a válasz, hogy felesleges, mert macerás?

 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, Devis írta:

Köszönöm a választ! BID kijelző, ha a leírás alapján nézem.
Ezt a "BID" kijelzőt szokták cserélni, mármint akiknek ilyen van az autójukba ? Mármint úgy értem, hogy GID-re, vagy CID-re komfortossági szemszögből ? Elnézést, ha e kérdés némely autótulajdonos szemöldökét összehúzza.  Csak érdekelne, hogy megérné-e cserélni majd egyszer, vagy sem. 
Persze azt sem tudom, hogy ez mennyi munkaidővel, és munkával jár.  Lehet talán az a válasz, hogy felesleges, mert macerás?

 

Szia!

Lehet cserélni, a GID-et talán olcsóbban megúszhatod. A CID már elég drága, a komfort mellett igazán csak akkor jó, ha navigációs (CD70, DVD90) fejegység van az autódban. Nem annyira macerás, csak kell a biztonsági kódja, a cseredarabot meg kinullázva kell megvenni, hogy fel tudd tanítani az autóhoz.

Somi szokott ilyeneket árulni, esetleg ő tud segíteni ebben az ügyben, meg a ki-beszerelésben is.

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Devis írta:

Köszönöm a választ! BID kijelző, ha a leírás alapján nézem.
Ezt a "BID" kijelzőt szokták cserélni, mármint akiknek ilyen van az autójukba ? Mármint úgy értem, hogy GID-re, vagy CID-re komfortossági szemszögből ? Elnézést, ha e kérdés némely autótulajdonos szemöldökét összehúzza.  Csak érdekelne, hogy megérné-e cserélni majd egyszer, vagy sem. 
Persze azt sem tudom, hogy ez mennyi munkaidővel, és munkával jár.  Lehet talán az a válasz, hogy felesleges, mert macerás?

 

Lehet fejleszteni persze, meg is éri, fejegység függő is azért, GID mindennel kompatibilis igazából (DVD90 talán a kivétel, megy vele de nem annyira szereti). CID-hez már legalább CD70 kell a normális működéshez.

Fejlesztés viszonylag egyszerű, régi le van programozva, be a bontott, ami szintén leprogramozott legyen, aztán fel kell programozni. Műszerfal bontás kb 15 perc, nem egy nagy dolog.

De ahogy előttem is írták keresd Somi-t neki van kijelző és beszerelést is megoldja.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdvözlök mindenkit az oldalon.

Nem egy általános hibáról lenne szó bár lehet tévedek,  astra 1.8 benzines 4.sebességes automata.

Ráz az autó olyan 80 km/h környékén olyan mint ha dadogna ezt a rázást a kormányon nagyon érződik plusz anyós ülésen ülve a alsó doblemezen mintha valaki alulról ütné.

Mi lehet a hiba? féltengely, differenciálmű esetleg motor probléma stb.

 

Link to comment
Megosztás:

18 minutes ago, gida76 said:

Üdvözlök mindenkit az oldalon.

Nem egy általános hibáról lenne szó bár lehet tévedek,  astra 1.8 benzines 4.sebességes automata.

Ráz az autó olyan 80 km/h környékén olyan mint ha dadogna ezt a rázást a kormányon nagyon érződik plusz anyós ülésen ülve a alsó doblemezen mintha valaki alulról ütné.

Mi lehet a hiba? féltengely, differenciálmű esetleg motor probléma stb.

 

Nem a téli gumi csere után kezdte el csinálni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.