Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Egy ilyen alapjárati motor / folytószelepház tisztíást asszem én(mi) is megejtenék a hétvégén.

Állítólag egy ilyen pucolás után az alapjárat elmászhat esetleg... mennyi erre a sansz? Kiküszöbölhető?

Ha minden jó, akkor lehet elmászik, de utána ismét be is áll rendesen. Nem szokott gond lenni.

Link to comment
Megosztás:

nemrég értem vissza pekingből, meglepve tapasztaltam, hogy az ottani GSi részleghez a vw klubot kéne megkeresnem. :(

http://kosze.uw.hu/biszbasz/vwgsi2.jpg

4 ajtós corsa, ami egyébként buick.

volt még egy-két érdekesség, ez utóbbi pedig még csak nem is a helyi pimpelők eredménye, gyári, asszem suzuki emblémás.

Peking ?

Gondolom, nem úgy kerültél oda, hogy rossz helyen fordultál jobbra :P

Link to comment
Megosztás:

Kezd autó formája lenni az omegának ismét... egész nap szívtam az ajtók és az oldalüvegek meg a gumikéderek

visszarakásával, és még csak a felénél tartok :P annak a köcsögnek az anyja meg egész nap csuklott, aki megtervezte

az omega lehúzható ablakait... :(

A fény nagyon szép lett, de azért természetesen nem hibátlan. A hátsó lökösnél a diffúzorok csúcsánál nem lett szép

az eldolgozás. Mégegyszer már nem állnék neki diffúzoros lökösnek, amennyi szopacs van vele. Az első lökösnél meg

volt légbuborék a műgyantában, ami a hőkamrában eresztette el magát, egyik élnél. Ezt majd utólag javítja a srác.

Meg két kilincsnél nem jól lett lefényezve egy belső él, ezt is majd utólag javítja. És a tükröket is utólag fújja majd,

meg a tetőlécet, mert arra nem maradt már ideje.

Amúgy meg qrva jól néz ki a virító fehér színű autó a sötét ablakokkal :D Király lesz :cry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.