Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszériaápolás


Boldizsar

Recommended Posts

Ezt hogyan kell használni? Hogy ilyen gyorsan megvan...

Miután mosás után megszáradt a gép, flakon felráz, ráfújom az autóra és még mielőtt rászáradna letörlöm.

Nem kell sokat símogatni, mint például a sima waxokat. A hatása rövidebb ideig tart, de szerintem jó cucc.

Ja és egyszerre csak kis területre kell fújni. Utána, ha kézzel végigsimítod a gépet, érezni lehet a waxot.

Link to comment
Megosztás:

Miután mosás után megszáradt a gép, flakon felráz, ráfújom az autóra és még mielőtt rászáradna letörlöm.

Nem kell sokat símogatni, mint például a sima waxokat. A hatása rövidebb ideig tart, de szerintem jó cucc.

Ja és egyszerre csak kis területre kell fújni. Utána, ha kézzel végigsimítod a gépet, érezni lehet a waxot.

Köszi, azt hiszem akkor kipróbálom, ha ennyire gyors. :D Nekem a sima waxolás sem tart 1.5 óránál tovább (+ a mosás is min 1 óra)

Link to comment
Megosztás:

Köszi, azt hiszem akkor kipróbálom, ha ennyire gyors. :D Nekem a sima waxolás sem tart 1.5 óránál tovább (+ a mosás is min 1 óra)

Nekem bejött ez a cucc, pont a gyorsasága miatt.Régebben én is a sima waxot használtam, de már

öregszem és nincs türelmem annyit szórakozni vele.

Link to comment
Megosztás:

Az első alvázvédelemnek mikor van itt az ideje? KB?

Alapból 12 év az átrozsdási garancia. Ha valahol, pl. sárvédőíven látsz rügyet, vagy az aljával mondjuk felakadtál valamin, akkor célszerű mihamarabb javíttatni, lekenetni a sérült részt. Ennyi. Tudtommal sincs rá szervizelőírás.

Link to comment
Megosztás:

Alapból 12 év az átrozsdási garancia. Ha valahol, pl. sárvédőíven látsz rügyet, vagy az aljával mondjuk felakadtál valamin, akkor célszerű mihamarabb javíttatni, lekenetni a sérült részt. Ennyi. Tudtommal sincs rá szervizelőírás.

Köszi a válasz!

A 12 év gari mit jelent? Kis rozsdafolt esetén biztosan nem csinálnak semmit - gondolom.

Link to comment
Megosztás:

12év gari csak akkor van, ha nem volt törve sosem és végig márkaszervizbe hordtad :D

Így én is mernék 12 év garit vállalni. Tehát van is, meg nincs is! :D

Köszi a választ!

Nem rendszeres olajcseréről vagy egyéb javításokról, hanem évi egy szemléről van szó, ahol az átrozsdásodási gari szempontjából átnézik az autót. Ha kell gariban javítják a védőréteget v. ha kell a korrodált rész.

Másképp ki vállalna rá akármennyi garanciát?

Link to comment
Megosztás:

Nem rendszeres olajcseréről vagy egyéb javításokról, hanem évi egy szemléről van szó, ahol az átrozsdásodási gari szempontjából átnézik az autót. Ha kell gariban javítják a védőréteget v. ha kell a korrodált rész.

Másképp ki vállalna rá akármennyi garanciát?

Így más, de erről már lecsúsztam. :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van valakinek tippje, hogy a szélvédőről az a nano mikro vízlepergető milyen márkanéven fut? Illetve mi az amit próbáltatok, mert annó lidibe vettem W5 márkájút, 4 évvel ezelőtt és azóta 1x se volt többet. Most keresek hasonlót. Várom az ötleteket, tapasztalatokat!

THX!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van valakinek tippje, hogy a szélvédőről az a nano mikro vízlepergető milyen márkanéven fut? Illetve mi az amit próbáltatok, mert annó lidibe vettem W5 márkájút, 4 évvel ezelőtt és azóta 1x se volt többet. Most keresek hasonlót. Várom az ötleteket, tapasztalatokat!

THX!

Turtle waxnak van hasonlo

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.