Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

kényelmi kérdések


szt

Recommended Posts

nekem is van könyöklő a kocsiban. Miután beraktam jöttem rá hogy ezért jó hogy nem adtam pénzt :D szétszedtem az egészet és úgy raktam be. De nem fúrtam csak beraktam, kicsit gány módra de nem látszik és nem mozog. Egy cpu bordás hűtőt ráragasztottam az aljára és az pont bele fér abba a kis négyszögletes tároló rekeszbe a kézifékkar mögött. nme teljesen fixx tehát ki tudom szedni, de ha könyökölök rajta teljesen stabil. a magasság pont jó így. (home tunning)

Link to comment
Megosztás:

Nekem gyári van bent (asszem), de emmeg alacsonyan van :D

[http://kepfeltoltes.hu/080412/SSA40004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem ilyen van. Hibátlan. Anno az Orientimpex-ben vettem, de volt (van?) a Csergőnél is. Én nagyon szeretem. Vmi maszek gyártmány, de típusspecifikus. A kézifék mögötti 4zet alakú mélyedésben van rögzítve. Csak ajánlani tudom. Szerintem azok a fémlábú tákolmányok a gagyik.

Peace

Link to comment
Megosztás:

Na jó legyen Webasto de én nem hiszem hogy eredeti GM es tetőablak nem létezik, akkor mit raknak bele a gyárban? Webastot?

Ha megnézed nem mindent, vagyis sokmindent az opel (GM) gyárt.... szóval lehet a tetőablak is valamelyik beszálítotól érkezik :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Na jó legyen Webasto de én nem hiszem hogy eredeti GM es tetőablak nem létezik, akkor mit raknak bele a gyárban? Webastot?

MAYBACH-tól lefelé mindenkinek (aki számít) a WEBASTO a gyári szállítója. Még a kupé-kabrió tetőket is, valamint a Porsche sebességfüggően mozgó szárnyait is ők csinálják.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok,

kb. fél éve használok egy G astrát (2003 végi 1.6-os).

Az autó teljesitményével és fogyasztásával maximálisan meg vagyok elégedve, viszont van 1-2 "kényelmi" kérdés, ami nekem probléma, kiváncsi vagyok nektek is az-e.

Bocsi, ha ez valami FAQ, nem találtam erre utaló jelet...

1. Vezetőülés: nekem hosszú távon kényelmetlen, hogy nincs deréktámasz (ez nem igazán az autó hibája, olyan a hátam, hogy bármilyen székből nehezen találok kényelmeset). Néztem boltban deréktámaszokat, 2e és 15e ft között mindenféle van, kiváncsi vagyok van-e valakinek konkrét tapasztalata / tudtok-e ajánlani jót.

Mostanában jó pár Bp-Kolozsvár utat kellett lenyomnom (7-9 óra, másnap vissza) és a végére mindig szétment a hátam.

2. "Vakpedál" (nem tudom ez-e a rendes neve). Csodálkozva láttam, hogy ebben az autóban nincs a bal kerékdobon olyan gumilap, ahol az ember vezetés közben a bal lábát tartja. Ennek megfelelően ott a kárpit le is van gyepálva rendesen.

Arra gondoltam, a szőnyeg bal szélére rábarkácsolok valami guminyelvet, nem tudom létezik-e korrektebb megoldás.

Helló!

Szerintem nézd meg bontóban a deréktámaszos ülést hátha van, a gyári gumiszőnyegen meg van olyan felfútó gumi ami neked kell, de 6,000,-ért lehet varratni is amilyet szeretnél, nekem olyan volt hátul ami a kardánalagútra is ráült+olyan feliratot varrathatsz bele amilyet akarsz..

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.