Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

De jóóó!

40-ért tudok szerezni hozzá elvileg, de az is sok. Ki lehet mérni, hogy amit vettem az jó e egyáltalán és tutira kell e cserélni?

Egy kis lambda 50k-ért.... :lol: Nem tudjátok milyen a márkája az eredetinek? Így nem lehetne "csalni" egy kicsit, hogy olcsóbb legyen?

Persze, lehet mérni, szkóppal. Álatlában a bosch logós villanyos szervizekben tudják ezt.

Bosch és bosch lambda között is van különbség. Míg a GM logós zacsiban azt kapod, amit az opeléknak gyártottak,

bizonyos jellemzőkkel, és az a gyárban ellenőrizve is lett, addig a másik bosch-t univerzálisként gyártották, hogy ne

csak az adott típushoz legyen jó, de ez azzal jár, hogy kicsit más jelet is produkál. És gondolom mások a minőségi

előírások is...

- Ja, meg a kipufogó cső is lyukas a lambda után nem sokkal, ott a csatlakozásnál, hol az Y cső kapcsolódik a következő egyenes sima csőhöz ami megy hátra. Ez nem befolyásoló tényező?

Ezt csináltasd meg, mert befolyásolhatja a lambda értéket.

Link to comment
Megosztás:

- 195-höz képest legalább 0,5-1 liter szerintem, de használattól függ. 15-ös felnin van?

- hát nem használ az biztos, miért nem csináltatod meg?

16-os a felni (215/40-R16 a gumi)

Azt mondta, a szerelő, hogy nem nagy a lyuk és épp csaki kifúj. Ráér vizsáztatáskor. Az januárban lesz. Szóval megcsináltatom még előtte, mert benyaszűrőt is cserélünk és olajat is nemsokára. Szóval kipufogót is csináltatom akkor. Addig meg kiméretem a Bosch-osoknál.

Link to comment
Megosztás:

Azt mondta, a szerelő, hogy nem nagy a lyuk és épp csaki kifúj. Ráér vizsáztatáskor. Az januárban lesz. Szóval megcsináltatom még előtte, mert menyaszűrőt is cserélünk és olajat is nemsokára. Szóval kipufogót is csináltatom akkor. Addig meg kiméretem a Bosch-osoknál.

Előbb a kipuffot, mert az befolyásolhatja a lambda mérést :lol:

Link to comment
Megosztás:

És ez teljesen természetes állapota. A csövön keresztül kell megfelelő szerszámmal kitekerni és kivenni a gyertyát. :lol:

Csak nem fér be a gyertyakulcs.

Akkor kisebbet kell keresni.

A nagyobb kulcsnyílású gyertya is belemegy?

Asszem a 21-es.

Vagy csak a kicsi?

Link to comment
Megosztás:

Magyarul gyertyakulccsal. :lol:

Ha kell akkor viszont a csöveket is ki lehet szedni viszonylag könnyedén.

Már akinél nem rohadt össze a hf-el :lol:

Csak nem fér be a gyertyakulcs.

Akkor kisebbet kell keresni.

A nagyobb kulcsnyílású gyertya is belemegy?

Asszem a 21-es.

Vagy csak a kicsi?

Nem tudom nálad konkrétan melyik van.

Link to comment
Megosztás:

Nem ez a fajta, csak hasonló.

Ennek a hővédője ott marad mikor lehúzom a pipát.

Sokkal nagyobb.

Csak mutatóba, hogy valami hasonló. Elvileg ennek újkorában mindíg a pipával együtt kéne jönnie (sőt, én a hővédőnél fogva szoktam lehúzni, hogy ne jöjjön szét a kábel).

Ha ez a hővédő fent marad, eléggé bajosan lehet odaférni a gyertyához a gyertyakulccsal. Néha még enélkül is :lol:

De amúgy csak le kell húzni róla, semmi menet vagy ilyesmi nincsen. Nekem C14NZ-n van, onnan tudom.

Link to comment
Megosztás:

Csak mutatóba, hogy valami hasonló. Elvileg ennek újkorában mindíg a pipával együtt kéne jönnie (sőt, én a hővédőnél fogva szoktam lehúzni, hogy ne jöjjön szét a kábel).

Ha ez a hővédő fent marad, eléggé bajosan lehet odaférni a gyertyához a gyertyakulccsal. Néha még enélkül is :lol:

De amúgy csak le kell húzni róla, semmi menet vagy ilyesmi nincsen. Nekem C14NZ-n van, onnan tudom.

De ez nemaz. :lol:

Van ilyen is olyan is. Amit ő mond ott a hengerfejbe van becsavara az az 1-2mm oldalfalú cső. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak mutatóba, hogy valami hasonló. Elvileg ennek újkorában mindíg a pipával együtt kéne jönnie (sőt, én a hővédőnél fogva szoktam lehúzni, hogy ne jöjjön szét a kábel).

Ha ez a hővédő fent marad, eléggé bajosan lehet odaférni a gyertyához a gyertyakulccsal. Néha még enélkül is :lol:

De amúgy csak le kell húzni róla, semmi menet vagy ilyesmi nincsen. Nekem C14NZ-n van, onnan tudom.

A C-s motoroknál így van ahogy írod.

Ott a hővédőnél kell lehúzni a pipát.

De a X-es motoroknál van ez a nagy hővédő fixen.

Nem az enyém a kocsi, ismerős X16SZ vectrájánál van ez.

Link to comment
Megosztás:

A C-s motoroknál így van ahogy írod.

Ott a hővédőnél kell lehúzni a pipát.

De a X-es motoroknál van ez a nagy hővédő fixen.

Nem az enyém a kocsi, ismerős X16SZ vectrájánál van ez.

Ja, akkor figyelmetlen voltam. Azt hittem a tiédnél. Azt a tekerőset nem ismerem :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan gondom lenne hogy amikor már bemelegedett a motor a víz hőfok olyan 90C körül van vagy felette elöjön egy nyikorgó hang hol folymatosan hol szagatottan a generátor ékszíj kilőve más mi lehet? Vezérműszíj lehet? Van valakinek ötlete? Előre is köszönöm

Nekem régebben egy olcsó (FAI márkájú) vezérműszíj adott ki idegesítő hangot, gyorsan lecseréltem Gates-re. De hallottam már olyat is, hogy rosszul volt visszatéve a vezérlés műanyag burkolata és belesúrolt valamibe.

Link to comment
Megosztás:

Olyan gondom lenne hogy amikor már bemelegedett a motor a víz hőfok olyan 90C körül van vagy felette elöjön egy nyikorgó hang hol folymatosan hol szagatottan a generátor ékszíj kilőve más mi lehet? Vezérműszíj lehet? Van valakinek ötlete? Előre is köszönöm

Pl vízpumpa, főleg ha nem volt cserélve a vezérléssel... szintúgy vonatkozik ez a feszítőre.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.