Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Mééé, mikóóó ment ki a divatból??? Valamiről lemaradtam? :D :D

Te, mizu, vidéki vagy? :D

Ki ne fejeld apu BMW-jének az üvegét!!!!! :lol: :lol: :lol:

...csinálnék egy RETRO Discot...

Na igen, és no koksz.... akkoriban még az alkohol is elég volt ha hangulatba akart az ember kerülni..... :S

Link to comment
Megosztás:

Sok-sok hozzászólás után én is szeretnék írni.

Szóval: Nagyon jól éreztem magam, sok ismerőssel találkoztam (még Egomiakkal is), váltottunk pár szót.

Jót röhögtünk Sörös Sanyi futásán a CBA parkolóban, és persze láttunk rögtönzött chippendale sót is német módra (vicces volt). :lol:

Sem a pénteki, sem a szombati buliból nem hallottam a faházban semmit, viszont minden vonatelrobogásra felriadtam.

Nekünk nem volt problémánk az őrbácsival, mindig átengedett a kapun, csak megkért, hogy a teniszpálya előtt kanyarodjunk el, hogy ne lássák a kocsit a recepciónál lévők.

Mindent egybevetve jó volt a tali részemről, jövőre már hármasban megyünk, akárhol is kerül megrendezésre. :lol:

Te meg főleg kitettél férjuraddal, és leendő fiaddal együtt!

Sajnos nem beszélgettünk valami sokat, de mindenképp bepótoljuk még - szerintem.

Jók legyetek, és vigyázzatok magatokra!

Link to comment
Megosztás:

Te, mizu, vidéki vagy? :D

Ki ne fejeld apu BMW-jének az üvegét!!!!! :lol: :lol: :D

Na igen, és no koksz.... akkoriban még az alkohol is elég volt ha hangulatba akart az ember kerülni..... :S

Ha jó azene nekem még pia sem kell :D :lol: Józan bolonbd vagyok :D :D

Link to comment
Megosztás:

Hm, én még kismacskát is vittem a bnőmnek, de azzal se foglalta le magát, bár sikere az volt :lol:

Ha vittük volna Zolimacsekot, lett volna játszótárs, de sajnáltuk, és hát kellett itthon a házőrző. :lol:

Te meg főleg kitettél férjuraddal, és leendő fiaddal együtt!

Sajnos nem beszélgettünk valami sokat, de mindenképp bepótoljuk még - szerintem.

Jók legyetek, és vigyázzatok magatokra!

Nem volt megerőltető semmi, sőőt, pénteken és szombaton is át akartunk menni a sátorba bulizni, de aztán elmaradt a vihar és a késői sátorállítás miatt. Szombat este a helyi "bárban" benyomtunk egy-egy forrócsokit, meg én egy fél sültkolbászt, aztán mire visszaértünk a faházba sz@rrááztunk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ment az ki hála..... csak nemforgatják... SAJNOS de ha lenne pénzem akkor csinálnék egy RETRO Discot... És csak 25 év felett lehetne belépni! :D :lol:

Hékás, és a páromat akkómánemis? :lol: :D Fiatalok vagyunk még, nem tehetünk róla... :D

Te, mizu, vidéki vagy? :P

Ki ne fejeld apu BMW-jének az üvegét!!!!! :lol: :D :D

Te fogtad meg a seggem??? :D

Link to comment
Megosztás:

Ezht azért pontosítanám azzal, hogy a velem egykorúak, meg én is, nem igazán piáztunk még tizenpárévesen. És anélkül is hangultba jöttünk. :D :D :lol:

Jajjjnemkellatereléééés! :lol: :lol:

Volt ott azért piálás már 15-16 évesen rendesen! :D :D

Tudom, mi mutattuk be osztálykiránduláson, hogy is kell azt keményen :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kojak mellett én vaok. Bocsi de elég sok mindenkivel dumcsiztam, és öregszem :lol: De ha dobsz egy képet szerénységedről bizt beugrik.

Ööööö, nem te voltál, de így elnézve már bánom, hogy nem úgy mentem a BW-re, hogy legalább fórumról "ismerlek". Nagy móka lett volna. Még mindig lábadoznék :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.