Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Sziasztok!

Opel astra g vásárlása előtt állok.

Találtam egyet amiről kiszeretném kérni a véleményeteket:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...orszagi-5141882

A válaszokat előre is köszönöm!

Ennyire lenn van az áruk a 2003-asoknak?Amúgy szép.Kilométert nem ír,de a belseje is jónak

néz ki.Első-hátsó rendszámtáblatartó nem egyforma.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel astra g vásárlása előtt állok.

Találtam egyet amiről kiszeretném kérni a véleményeteket:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...orszagi-5141882

A válaszokat előre is köszönöm!

Hátulja valószínűleg törött volt. Cserélték a hátsó lámpabúrákat, és nincsenek feliratok. Érdemes jobban megnézni meddig javították!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Opel astra g vásárlása előtt állok.

Találtam egyet amiről kiszeretném kérni a véleményeteket:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...orszagi-5141882

A válaszokat előre is köszönöm!

Szia!

Egyik kollégám a múlt héten nézte ezt a kocsit. Valószínű, hogy az eleje is törve volt, mert szinte minden hézag "csálé" rajta. Ha közelben laksz, az ára miatt esetleg érdemes megnézni, de ha messze vagy, akkor felejtős szerinte. Ja, még annyi, hogy cégautó volt korábban, nem véletlen a km. futás "titkolása" (azt ne kérdezd, hogy honnan tudom...).:D

Link to comment
Megosztás:

Csá Astrások!

Van egy ismerős aki 2000 körüli kombit keres 1.6al és 8 szeleppel. Ha valakinek van ilyen a fórumon, ossza meg tapasztalatait, ha van eladó, akkor még jobb.

Mondjuk én el nem tudom képzelni miért kell valakinek pont ezzel a motorral de nem is az én dolgom. Került ilyen egyáltalán újkorában Mo-ra vagy mind import?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Csá Astrások!

Van egy ismerős aki 2000 körüli kombit keres 1.6al és 8 szeleppel. Ha valakinek van ilyen a fórumon, ossza meg tapasztalatait, ha van eladó, akkor még jobb.

Mondjuk én el nem tudom képzelni miért kell valakinek pont ezzel a motorral de nem is az én dolgom. Került ilyen egyáltalán újkorában Mo-ra vagy mind import?

Köszi

Szia! Ritka mint a fehér varjú. Itt a fórumon az enyémmel együtt kettőről tudok. Ha az ismerősöd nem versenyző típus és meg tud barátkozni a gondolattal, hogy ennek rosszabb a kg/Le aránya, mint egy ezerötös Ladának, nyugodtan keresgéljen.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Eléggé szomorúan néz ki.

Csálé géptető, mindenféle színű ajtók, díszlécekről pattog a festék....

Én laikus vagyok ebben de biztos nem gondolkodnék el rajta ;)

Hát, hat kilóért (alku előtt), ha minden működik rajta, nincs eltitkolt disznóság, nem villogni akarnak vele, csak használni még pár évig, szerintem nem vészes egy ilyen állapotú G-ért. Mondom én... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát, hat kilóért (alku előtt), ha minden működik rajta, nincs eltitkolt disznóság, nem villogni akarnak vele, csak használni még pár évig, szerintem nem vészes egy ilyen állapotú G-ért. Mondom én... ;)

Ez mit akar jelenteni a hirdetésben?

A tévedés és az eladás joga fenntartva

Link to comment
Megosztás:

Ez mit akar jelenteni a hirdetésben?

A tévedés és az eladás joga fenntartva

Tévedésből egy karambolos ,gtk-s kocsit adnak,csak nem mondják meg az új tulajnak! ;)

Amúgy szerintem is 600 -as alku előtti áron talán nem olyan rossz vétel !

Át kellene nézni az a biztos!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma találtam egy Astrát, ami tetszene...

Direkt azért reg-eltem, hogy megkérdezhesselek Titeket, mi a véleményetek róla? (Tényleg olyan fos az 1,6 16V motor?)

Most egy hibátlan 1,4-es focus-om van eddig 5,9-6,7l közötti fogyival, csak egy kicsit lomha ;)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...comfort-5192190

Hát ha eleve így állsz hozzá,hogy rossz az a motor,akkor miért akarod megvenni?

A motor jónak jön ki a gyárból a tulajok minősége határozza meg a további sorsát!

Van amelyik széthajtja,van amelyik több százezret megy vele.

Ez az autó amúgy szép,nekem tettszik!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma találtam egy Astrát, ami tetszene...

Direkt azért reg-eltem, hogy megkérdezhesselek Titeket, mi a véleményetek róla? (Tényleg olyan fos az 1,6 16V motor?)

Most egy hibátlan 1,4-es focus-om van eddig 5,9-6,7l közötti fogyival, csak egy kicsit lomha ;)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...comfort-5192190

Winklerék szavaival élve bojrészer autó ;))) na jó félre a viccel. én nem látok rajta semmit, csak azt az egyet, hogy tele van mindenféle elektromos cuccal, de miért nincs ködlámpa? a comfort csomaghoz nem kellene lennie?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma találtam egy Astrát, ami tetszene...

Direkt azért reg-eltem, hogy megkérdezhesselek Titeket, mi a véleményetek róla? (Tényleg olyan fos az 1,6 16V motor?)

Most egy hibátlan 1,4-es focus-om van eddig 5,9-6,7l közötti fogyival, csak egy kicsit lomha ;)

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...comfort-5192190

Winklerékre utalok én is, az autó felszereltségéből látszik, hogy szerették, foglalkoztak vele.

Ugyanakkor az ennyire módosított autót nagyon át kell nézni! Ha lenne rá lehetőség, hogy a műszerfal mögött hogyan oldották meg az átalakításokat...

Mindenesetre én fenntartással lennék egy ennyire nem gyári autóval...

Link to comment
Megosztás:

És az hogy van, hogy a küszöb meg a kilincs színre van fújva, viszont a díszléc nincs.

Ilyen volt gyárilag, vagy ez is valami házi módosítás?

ez is házi valószínű, mert amikor én is gondolkoztam azon h a kilincset és a díszlécet a küszöbbel együtt lefújatom, akkor a fényező mondta, hogy a küszöb ok, a kilincs ok, a műanyag lécet is lefújja szívesen, de mikor hozzávágja vki a másik autó ajtaját, akkor az le fog pattanni. és hogy ő nem ajánlja azt színezni. így nem is lett csak a küszöb lefújva. ;)

meg a visszapillantó is teljesen színezett, szóval ezért is lehet a kilincs is utólagos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.