Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

ASTRA G-t vennék, érdeklődök, tanácsot kérek


spuri

Recommended Posts

Hát én azóta se találom az államat! B)

1M? Hova jutott a világ? Jövőre ingyen adják a Coupékat?

Nem hiszem,de össze lesznek tolva mint a hipermarketeknél a bevásárló kocsik és egy százasért vihető! :D

Én csak örülök hogy megy lefelé az ára,mert nagyon tetszenek ezek a coupék,és hát ki tudja... :)

Nincsenek erre a típusra jellemző nagyobb hibák?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem,de össze lesznek tolva mint a hipermarketeknél a bevásárló kocsik és egy százasért vihető! B)

Én csak örülök hogy megy lefelé az ára,mert nagyon tetszenek ezek a coupék,és hát ki tudja... :)

Nincsenek erre a típusra jellemző nagyobb hibák?

A jó állapotúakat nem adják el. Vagy ha mégis, akkor megkérik az árukat (kb. dupla ennyiért). Főleg az ép karosszéria elemek ritkák és horribilis az áruk. Gyakran szénné tuningolják.

Sajnos nekem is csak plátói szerelem marad. :D

Link to comment
Megosztás:

Bizonyára személyes sértésnek vette, hogy betettem ezt a linket érdekességképp... B)

Ez ilyen áron meglepetés autó lehet! Meglepően sokat lehet még rákölteni. Életlen képeken messziről jól mutat.

Ja! És LaMotta egyetlen kritériumának sem felel meg. Bertone Coupe mint 5 ajtós v. Caravan alternatívája ... :D

Link to comment
Megosztás:

Micsoda felszereltség! Automata váltó, ASR, oldallégzsák, kontra tekerős ablak! B)

Hát képről nehéz megmondai, ha akarom látom a különbséget, ha nem akarom nem látom.

Én voltam amúgy aki automatát keres, még mindig.

Pont amit említett elötted valaki, 99 % ban Bp en járnék vele.

Miért is gáz, hogy sedan ?

Érdekes, hogy nincs benne a elektromos ablak, elöl, mert ahogy olvasom a legtöbben van, elöl legalábbis.

Link to comment
Megosztás:

Hello

Nálam is ez a helyzet, én ráadásul automatát keresek, engen csak a kombi nem érdekel, és inkább 1.6 osat nézek.

Közben a net eldugott útvesztőiben találtam egy ilyent :

Astra G Spec pdf et, 2002 es kiadás.

Szervusztok!

Igazán nagyon köszönöm mindenki véleményét! Ezekből már nagyon jól tudok építkezni.

A javaslataitokra alapozva nézek körül tovább. :D

Motorkódot miből tudok leszűrni? Bemondásból ill. forgalmiból/törzskönyből? Esetleg ez egy szériajellemző?

Van amelyiket "illik" elkerülni?

(Egyébként bűvös 1M a határ. B))

Link to comment
Megosztás:

Igen, forgalmi/motorszámból tudod megállapítani :)

Értelem szerűen arra utaltam, hogy amikor valaki hirdetésébben leír 1-2 jellemzőt, abból lehet-e motortípusra következtetni (pl. a 2002-es gyártmányok Ganz motorral vannak felszerelve) B)...

Ha már 1M a határ, ilyesmi nem érdekel? :D

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra...e_coupe-4716050

Köszi szépen :).. Zachi kolléga szinte válaszolt is helyettem :(.

Hello

Nálam is ez a helyzet, én ráadásul automatát keresek, engen csak a kombi nem érdekel, és inkább 1.6 osat nézek.

Közben a net eldugott útvesztőiben találtam egy ilyent :

Astra G Spec pdf et, 2002 es kiadás.

Óriási vagy! Köszi szépen! :)

Link to comment
Megosztás:

Értelem szerűen arra utaltam, hogy amikor valaki hirdetésébben leír 1-2 jellemzőt, abból lehet-e motortípusra következtetni (pl. a 2002-es gyártmányok Ganz motorral vannak felszerelve) B)...

Hát ha ismered az Opel motorokat valamennyire, akkor igen. Pl. itt láthatod a különböző motortípusok adatait, és ha mondjuk egy hasznaltauto.hu-s hirdetésben azt látod hogy 1.4 90 LE, hozzá 1999-es évjárat, akkor az nagy valószínűséggel X14XE lesz.

Link to comment
Megosztás:

Te hirdeted? B)

Szerintem vicc ez az ár.

A legjobban ez tetszik :

- télen és esőben nem használt :D

- nem akar vagyonokat költeni egy több százezer km-t futott roncsra, akkor inkább válassza ezt a gyöngyszemet :D

Majd költesz erre a gyöngyszemre vagyonokat :)

(félreértés ne essék, nem fikázni akarom, csak néhányan elég "rendesen" átesnek a ló túloldalára, persze amikor én akarom eladni az autómat a piaci ár alatt 20%-al akkor még engedjek el belőle 100e Ft-ot... vicc)

Link to comment
Megosztás:

Te hirdeted? :D

Szerintem vicc ez az ár.

A legjobban ez tetszik :

- télen és esőben nem használt :D

- nem akar vagyonokat költeni egy több százezer km-t futott roncsra, akkor inkább válassza ezt a gyöngyszemet :)

Majd költesz erre a gyöngyszemre vagyonokat B)

(félreértés ne essék, nem fikázni akarom, csak néhányan elég "rendesen" átesnek a ló túloldalára, persze amikor én akarom eladni az autómat a piaci ár alatt 20%-al akkor még engedjek el belőle 100e Ft-ot... vicc)

Ez tipikus kereskedő szöveg, nincs mit csodálkozni.

Ennyiért inkább coupét vennék... :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy 4-5 évvel fiatalabbat....

Én nagyon sok kereskedést körbejártam, és az elfogadható állapotú Astrák 2003-2004-es évjáratban 100-150e bevallott km-el 1,1 - 1,4 millió körül vannak.

Csak a sérültek, javítottak, ócskák vannak olcsóbbért. Magánszemélyek kínálatáról nem tudok nyilatkozni.

Január és április között minimum 100 Astrát néztem meg, innen az ár. Kecskemét, Dunaújváros + egyéb vidéki kínálatot néztem végig. Pestre 1 autó miatt mentem fel, ugyan ilyen szöveggel hirdették, és képeken gyönyörű volt. Élőben pedig elszomorító látvány. Kidobandó kategória.

Tehát ha ez az autó valóban olyan állapotban van mint amit írnak, és a nagy szervizt is éppen megcsinálták rajta, sőt még enged a tulaj 50-80 ezret készpénzes fizetés esetén, akkor

nincs elszállva az ár.

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon sok kereskedést körbejártam, és az elfogadható állapotú Astrák 2003-2004-es évjáratban 100-150e bevallott km-el 1,1 - 1,4 millió körül vannak.

Csak a sérültek, javítottak, ócskák vannak olcsóbbért. Magánszemélyek kínálatáról nem tudok nyilatkozni.

Január és április között minimum 100 Astrát néztem meg, innen az ár. Kecskemét, Dunaújváros + egyéb vidéki kínálatot néztem végig. Pestre 1 autó miatt mentem fel, ugyan ilyen szöveggel hirdették, és képeken gyönyörű volt. Élőben pedig elszomorító látvány. Kidobandó kategória.

Tehát ha ez az autó valóban olyan állapotban van mint amit írnak, és a nagy szervizt is éppen megcsinálták rajta, sőt még enged a tulaj 50-80 ezret készpénzes fizetés esetén, akkor

nincs elszállva az ár.

Túl sok a "ha".

Link to comment
Megosztás:

9 éves tucatautóról beszélünk...

Ha kényszerítenének, sem fizetnék ennyit ezért...nyilván nem vagyunk egyformák

ezzel teljesen egyett értek. én sem fizetnék ennyit, főleg hogy fiatalabbat is kapunk ugyanennyi km-mel. inkább azt.

de mindenki azt csinál a pénzével amit akar.

Link to comment
Megosztás:

Túl sok a "ha".

:D Csak egyet írtam. Ha lenne pénzem új autóra, akkor én sem adnék 1,3-at egy használtért. De nyilván tudjátok, hogy van 8 éves kitűnő állapotú autó és

van 4 éves rommá hajtott. Na az enyém nem kitűnő állapotú, de nem is rommá hajtott. Ez jutott, szeretem! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.