Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GyIK - társalgó / minden off törlődik!


Sörös Sanyi

Recommended Posts

Készítettem egy új GY.I.K -ot.

Helló! Lehetne egy kérésem? aztán lehet törlődik de hátha hasznos lenne ez is.

Szóval nem hoznál létre pl egy ajánlott alkatrész márkákat? amiket pl 10ezrenként kell cserélni vagy ami kopó és mégis márka függvénye hogy jó-e!

Pl: Ajánlott vezérműszíj: Gates stb stb

ami nem ajánlott:

Vízpumpa ajánlott

nem ajánlott

Termosztát ajánlott: Wahler

nem ajánlott HQ

Olaj:

Ugyan így gyertyákból... Persze a kivitelezés lehet szebb is! ;)

Stb stb.

Link to comment
Megosztás:

Helló! Lehetne egy kérésem? aztán lehet törlődik de hátha hasznos lenne ez is.

Szóval nem hoznál létre pl egy ajánlott alkatrész márkákat? amiket pl 10ezrenként kell cserélni vagy ami kopó és mégis márka függvénye hogy jó-e!

Pl: Ajánlott vezérműszíj: Gates stb stb

ami nem ajánlott:

Vízpumpa ajánlott

nem ajánlott

Termosztát ajánlott: Wahler

nem ajánlott HQ

Olaj:

Ugyan így gyertyákból... Persze a kivitelezés lehet szebb is! ;)

Stb stb.

... megvárom a modik döntését. Nem tudom érdemes lehúzni vagy agyon dicsérni márkákat.

Link to comment
Megosztás:

... megvárom a modik döntését. Nem tudom érdemes lehúzni vagy agyon dicsérni márkákat.

A Sony tv is lehet hibás... :)

Mindenképpen jó lenen valamit kitalálni, mert sokszor csak emiatt tesznek fel kérdést...jó-e az vagy az a márkájú ez az...

Írunk egy összesítést próbaképpen, aztán meglátjuk működik-e. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Üdv! A "GYIK"-ban a váltó-kulissza felújításnál egyik kép sincs már fent a tárhelyen :S

Esetleg máshova feltöltve,belinkelgetve megcsinálja valaki?Mert nagyon jó amúgy a leírás!Köszi

Azért nincsenek képek, mert a tar.hu-n megszűnt az ingyenes tárolási lehetőség. A képek pedig csak ott voltak meg.

Link to comment
Megosztás:

  • 9 months later...

Sziasztok

Mint mondtam digitálisra akarom megcsinálni az egész műszerfalat. Egyenlőre az órákkal kezdem. Hogyan tudok ebből cikket fabrikálni leírással, képekkel, kapcsolással, nyáktervvel? Ahogy haladok úgy bővíteném.

Üdv!

ui: Hogyan tudok belépni a MOTE klubba :icon14:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Mint mondtam digitálisra akarom megcsinálni az egész műszerfalat. Egyenlőre az órákkal kezdem. Hogyan tudok ebből cikket fabrikálni leírással, képekkel, kapcsolással, nyáktervvel? Ahogy haladok úgy bővíteném.

Üdv!

ui: Hogyan tudok belépni a MOTE klubba :icon14:

szerintem részletekben kár rakosgatni, amíg valami elkészül, az eleje is 10x vissza lesz bontva, és újragondolva. Fényképeket lövöldözz az építésröl, aztán ha összeállt, és működik minden, akkor írd meg egyben. Belépés pedig www.opelclub.hu ;)
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 2 years later...

Sziasztok!

Bocsánat, nagyon kezdő vagyok ezért lehet, hogy rossz helyre írok rossz témában. De látom itt sok kedves ember van és segítségre szorulok. Van a tulajdonomban egy Opel Astra F (1997) X14XE coupe és eltörött három helyen (már) a vezető ülésem. Úgy gondolom nem lehet heggeszteni és bontókban nem találok ülést. Olvasgattattam, hogy vectra b jó bele talán. A lényeg, hogy szeretnék hasznos tanácsokat kapni vagy egy jó ajánlatot, hogy kinek van elfekvőben egy egy vezető ülése, az enyém magasságállításos de nem fontos csak azért ne legyen egy ázott kutyaszagú szakadt ülés. Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok.

Egyébként szegedi vagyok de megéri nekem a futározás is ha arról van szó.

Köszönöm a figyelmet és elnézést ha nem jó helyre írtam.

Üdv, Szityak

Link to comment
Megosztás:

16 órája, Szityak írta:

Sziasztok!

Bocsánat, nagyon kezdő vagyok ezért lehet, hogy rossz helyre írok rossz témában. De látom itt sok kedves ember van és segítségre szorulok. Van a tulajdonomban egy Opel Astra F (1997) X14XE coupe és eltörött három helyen (már) a vezető ülésem. Úgy gondolom nem lehet heggeszteni és bontókban nem találok ülést. Olvasgattattam, hogy vectra b jó bele talán. A lényeg, hogy szeretnék hasznos tanácsokat kapni vagy egy jó ajánlatot, hogy kinek van elfekvőben egy egy vezető ülése, az enyém magasságállításos de nem fontos csak azért ne legyen egy ázott kutyaszagú szakadt ülés. Bármilyen jó tanácsot szívesen fogadok.

Egyébként szegedi vagyok de megéri nekem a futározás is ha arról van szó.

Köszönöm a figyelmet és elnézést ha nem jó helyre írtam.

Üdv, Szityak

Üdv..A vectráét lehet áttenni az F -be egy az egybe, de bármi átrakható a többit viszont már mókolni kell. Fejre állítod a két ülést és átteszed a sínt az F-ről arra amit bele akarsz szerelni, ott fogod meglátni hogy elég csavarozni vagy hegeszteni kell. Az övfeszító patronját illik kipöckölni, ezt ábra mutatja a patron oldalán a külső oldalon, látni fogod.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Ehhez kapcsolódóan valaki járt már úgy, hogy a magasság állító ferdén nyomja az ülést és néha tekergetni kell hogy jól beálljon ? (Ettől az egész ferde lesz ugye, ez főleg hátulról nézve elég látványos is, de benne ülve is érzem, hogy az ajtó felőli oldal előrébb van.)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.