Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

nemtuggya vki, hogy mitől lehet, az hogy a jobb oldali elektromos ablakemelőm tök nehezen viszi fel az ablakot???

néha be szoktam wd40-ezni és akkor kicsit jobb (pár hétig), de szerintem inkább a motorja lehet gyenge...nemde???

a bal oldali meg jól müxik csak kib...tul nyekereg amikor megy felfelé (gondolom ott meg vmi szorul)

ért vki hozzá???

Link to comment
Megosztás:

Kess nekem ugyanezt csinálja a jobb oldal holt lassan megy fel/le és nem is müködik benne a kényelmi fokozat. Tegnap kárpit le és nézegettem,h mi okozhatja a problémát, de nem sikerült rájönnöm. Ha van eredmény publikálom :wink: Szoknyák nincsenek tutti :roll: :?: csak 1 szett kellene még, de az nagyon.

Link to comment
Megosztás:

nemtuggya vki, hogy mitől lehet, az hogy a jobb oldali elektromos ablakemelőm tök nehezen viszi fel az ablakot???

néha be szoktam wd40-ezni és akkor kicsit jobb (pár hétig), de szerintem inkább a motorja lehet gyenge...nemde???

a bal oldali meg jól müxik csak kib...tul nyekereg amikor megy felfelé (gondolom ott meg vmi szorul)

ért vki hozzá???

Nekem mondtak olyat, hogy az ajtó keretének a tömítése, ahol az ablak fut, az gyárilag valamilyen "szöszös" anyaggal van bevonva, hogy az üveg csússzon. Na ez idővel elkopik.

Talán érdemes volna megnézni.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Lenne nekem is 1 kisebb gondom.

Menet közben a töltés és a fékbetét visszajelző lámpája csont egyszerre hunyorog. Nem fixen világít, és kb ~20mp-ig jön elő aztán elalszik. Ezt teljesen rendszertelenül teszi, szinte csak városi közlekedésnél.

Nem lehet hogy a fékbetét kopás visszajelzőnél vmi kontakt hiba van és zárlatol alias a töltést is megfogja?

Mielőtt szétszedném valakinek van valamilyen tapasztala ezen a téren?

Vagy ha tudja vki a megoldást az plíííz írjon.

Köszi,

Siscoo

Astra F 1.4i /1991 C14NZ/

Link to comment
Megosztás:

A szíj biztos jó. Kb 4 hete cseréltem le új Bosch szíjra.

Akkor lehet hogy a generátor ill. a fesszab.?

Hát ez nem kívánságműsor, de nemááááá :-(

Méég ez is, ahh...

Biztos biztos hogy nincs fékbetét kopás jelző ebben a verdában?

Opel Astra F Caravan Club 1.4i /1991/ C14NZ motorsz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Lenne nekem is 1 kisebb gondom.

Menet közben a töltés és a fékbetét visszajelző lámpája csont egyszerre hunyorog. Nem fixen világít, és kb ~20mp-ig jön elő aztán elalszik. Ezt teljesen rendszertelenül teszi, szinte csak városi közlekedésnél.

Nem lehet hogy a fékbetét kopás visszajelzőnél vmi kontakt hiba van és zárlatol alias a töltést is megfogja?

Mielőtt szétszedném valakinek van valamilyen tapasztala ezen a téren?

Vagy ha tudja vki a megoldást az plíííz írjon.

Köszi,

Siscoo

Astra F 1.4i /1991 C14NZ/

nem fékbetét hanem a fékfolyadék és ha a fékkel gazvan akkor az már nem olyan vicces szerintem nézesd meg .. mielött véletlenül elfolyik a fékolaj és nem lessz féked .... és rácsavarodsz egy oszlopra

Link to comment
Megosztás:

Azért ne kapkodjunk ennyire..ezt bárkiből kinézem, hogy megtalálja a fékfolyadéktartályt és megnézi hol a szint...ha a minimum alatt és nem értessz hozzá annyira, hogy megnézd mitőll van a gond és kicseréld akkor irány a szerelő! EZT NEM ELÉG CSAK UTÁNTŐLTENI, MINT AZ egyéb OLAJAKAT :wink: egyébként ez nem olaj csak sokan annak csúfolják! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha nem olaj akkor mi, fék hidraulikafolyadék? :wink:

Ahogy írod...csak simán folydéknak van csúfolva, mert annyi minden trutyiból van összekeverve, hogy szinte semmi köze nincs az olajhoz úgy mint régen... :roll:

De hogy ez a trutyi mitől eletromos? :) :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ahogy írod...csak simán folydéknak van csúfolva, mert annyi minden trutyiból van összekeverve, hogy szinte semmi köze nincs az olajhoz úgy mint régen... :roll:

De hogy ez a trutyi mitől eletromos? :) :wink:

Biztos attól, hogy ELETROMOS motorral keverik össze! :) :) :o

Bocsi az OFF ért, de nem hagyhattam ki. Múltkor is a "korokodil"-os témán olyan jót szórakoztam, hogy vettem is egyet a Teszkóban akcijóban. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Múltkor is a "korokodil"-os témán olyan jót szórakoztam, hogy vettem is egyet a Teszkóban akcijóban. :wink:

mi bajod volt a krokodilos témával az hogy kellet egy kölcsön :)

egyébként sima krokodil alá sem fér a kocsimnak mivel lapos kerék +50mm ültetés elöl pont annyi hogy normal emelövel nem is probalkozhatok

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.