Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Azthiszem ezt a hogyan szedjük szét a müszerfalat, fel kellene tenni a MOTE oldalára.. már ha még nincs fenn... ha igen, sorry.. jót égtem :) :oops: 8)
Ezen már én is agyaltam, ha összeszedem magam, lehet, hogy valamelyik nap meg is írom, persze, nem előz meg valaki :)
Link to comment
Megosztás:

96' c14se motornál hogy kell a hibakódot kiolvasni ?

Ezen nem úgy van a lábkiosztás mint ahogy olvastam itt

valamelyik oldalon.Van opel könyvem de nem irja.

köszi!

Na ezzel a magyarítással pedig én vagyok adós, de majd vizsgaidőszak után megcsinálom.

Íme

A lényeg, hogy a 16tűs csati 5-ös és 6-os lábát kell összekötni, van itt róla kép.

Link to comment
Megosztás:

Vezetni tuti vezeti az áramot, én olyat is hallottam, hogy valaki nyákot javított vele :shock: Az is igaz, hogy az v.mi jó márka volt szal 3-4 ropi egy olyan kis tubus. (Asszem talán az is Loctite volt).

Szerintem ennyit megér az, hogy látsz rendesen hátra :idea:

Link to comment
Megosztás:

Vezetni tuti vezeti az áramot, én olyat is hallottam, hogy valaki nyákot javított vele :shock: Az is igaz, hogy az v.mi jó márka volt szal 3-4 ropi egy olyan kis tubus. (Asszem talán az is Loctite volt).

Szerintem ennyit megér az, hogy látsz rendesen hátra :idea:

igen

tipikusan olyan dolog a szakadt futoszál a háccso ablakon, hogy amig neked nincs nem is tudod mekkora kényelemben élsz....

sajna nekem is javítani kell, még anno a GH irt egy elég részletes step-by-step megoldást hogy kell megcsinálni -ezt persze most nem találom- de abbol nem tunt bonyolultnak max. tökölős melónak

Link to comment
Megosztás:

igen

tipikusan olyan dolog a szakadt futoszál a háccso ablakon, hogy amig neked nincs nem is tudod mekkora kényelemben élsz....

sajna nekem is javítani kell, még anno a GH irt egy elég részletes step-by-step megoldást hogy kell megcsinálni -ezt persze most nem találom- de abbol nem tunt bonyolultnak max. tökölős melónak

Hali

ha sikerül megtalálni kaphatok belőle?

Link to comment
Megosztás:

A hiányzó rész mellé kell ragasztani két szigetelő szalag csíkot megfelelő távolságra (állítólag a javítófesték tartalmazza ezt a csíkot, de az széles) közte be kell festeni, megszárad és kész.

Viszont a távolság beállítása tényleg tökölős lehet.

Link to comment
Megosztás:

A hiányzó rész mellé kell ragasztani két szigetelő szalag csíkot megfelelő távolságra (állítólag a javítófesték tartalmazza ezt a csíkot, de az széles) közte be kell festeni, megszárad és kész.

Viszont a távolság beállítása tényleg tökölős lehet.

ettől félek.....előre látom milyen girbegurba sávokban fogja leolvasztani a párát :) :)

pjoc még én sem vettem, ugy értettem hogy a leírást nem találom

Link to comment
Megosztás:

ettől félek.....előre látom milyen girbegurba sávokban fogja leolvasztani a párát :) :)

pjoc még én sem vettem, ugy értettem hogy a leírást nem találom

Nem lesz az girbegurba nem végig kell, hanem csak a hiányzó részt kell pótolni vele. Szerintem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Egy kérdés. Gsi-nél ami nem DIS gyújtásos hogy tudom szétszedni a gyújtáselosztót,hogy megnézzem a gyujtás rotor állapotát? (2 feke müanyag borítás alatt van az elosztó)

Spéci (fordított thorx) csavarfejek figyelnek számos ponton a kocsiban ilyen szerszámkészletet honnan tudok keríteni?

Drága?

Több kérdésem nincs :wink:

Link to comment
Megosztás:

Menet közben előszörre soha nem akar működni a vészvillogóm. Benyomom, de nem ugrik ki. Ha mégegyszer megnyomom akkor jó. Meg álló helyzetben is tökéletes. Mitől lehet? Én esetleg arra gondolok hogy a fűtés miatt valami kis alkatrész hőtágul valamelyest és ezért szorul. De akkor miért működne másodjára?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő a gondom: Ahogy ráadom a gyújtás, bekapcsol a hűtőventillátorom. Tehát úgy csinál, mintha melegedne a vizem, pedig nem.

Hol van a motortérben a vízhőfok jeladó, vagy nem tudom pontosan mi a neve? Szerintem az lehet a ludas!

Ja, az autó: '94-es GSI (C18XE)

Köszi:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Menet közben előszörre soha nem akar működni a vészvillogóm. Benyomom, de nem ugrik ki. Ha mégegyszer megnyomom akkor jó. Meg álló helyzetben is tökéletes. Mitől lehet? Én esetleg arra gondolok hogy a fűtés miatt valami kis alkatrész hőtágul valamelyest és ezért szorul. De akkor miért működne másodjára?

Tipikus F astra betegség, kiváncsi vagyok én is a gyógymódra, de sajnos sokat láttam már 20ft kitámasztva.

Link to comment
Megosztás:

Mezo!

A hűtő oldalán van, amit keresel. :)

Viszont a jelenséget egy másik hiba szokta okozni az ecotec motoroknál,

nemtom Nálad mennyire áll fenn ez... Szal van egy úgynevezett szekunderlevegő

kompresszor, ami a katalizátor elé fúj levegőt, amíg hideg a motor.

Ha ez öregszik, hangosodik. Tehát nézd meg, hogy tényleg a hűtőventi megy-e. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor valszeg tényleg a ventillátor kapcsolója adta meg magát... az pedig ott van igen szemből nézve a hűtő bal oldalán középtájt...

Amúgy én is azt hittem ősszel, hogy a venti, s engem is Opel16V világosított fel, hogy lehet az a szekunderlevegő kompresszor is, s nekem viszont tényleg az :)

Amúgy nagy meló kiszedni és megkenni a kompresszor csapágyait ??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.