Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszönöm a segítséget!

A végeredmény ez lett: kiemelő 4e/pár + Mac Audió Flat 15e/pár

Végülis akármilyen hangszóró nem fér el ott az ajtóba de ez a flat sülyesztett! Már csak arra vagyok kiváncsi mit produkál...

Ami hamarosan kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a segítséget!

A végeredmény ez lett: kiemelő 4e/pár + Mac Audió Flat 15e/pár

Végülis akármilyen hangszóró nem fér el ott az ajtóba de ez a flat sülyesztett! Már csak arra vagyok kiváncsi mit produkál...

Ami hamarosan kiderül.

Én most cseréltem hangszórókat elől hátul.

Az a lényeg, hogy ha lehet carspecific-s hanszórókat vegyél ez általában laposabb. Én Blaupunkt-t vettem elől 165, hátul 130 és mindkettő két utas.

Nagyon szépen szólnak, jövőre kap még a kocsi blau ládát és erőlködőt és teljesen kékpontos lesz a verda a fejegységtől a ládáig. :P :D :D

Hangszóró kiemelőt és MDF lapból csináltam, körberajzoltam a régit és kivágtam dekopírral, felcsavaroztam és nagyon király lett. :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

OBD-s szabványon belül is többféle interfész és protokoll van definiálva, az Opelek egy speciálisat használnak, ezért is van az, hogy a tech-el lehet olvasni, pl. a vw által használt műszerrel meg nem.

Ebbe a témába már én sem folytam bele igazán, mert nagyon összetett, bonyolult, és nem igazán lehet hozzá használható információt találni a neten.

Link to comment
Megosztás:

Az F astraban a 16polusu diagnosztikai csatlakozo szabvanyos OBDII csatlakozo?

Milyen szoftverrel lehet kommunkalni ezen keresztul? melyik labakon?

szvsz legegyszerűbb kivillogtatni... 5-6 láb összeköt egy gémkapoccsal, gyújtás ráad és figyel és számol és figyel és számol és...

Link to comment
Megosztás:

Amikor nekem megállt a gép, én is kivillogtattam. Viszont nem az összekötéssel, mert arra valamiért nem volt hajlandó, hanem találtam egy progiban, hogy a 6-osat testeljem le, majd gyújtás. valszeg a az 5. az test lenne? Lehet kontaktos a csatim?

azért írtam le, hogy ha más is így jár, próbálja ki ezt.

Link to comment
Megosztás:

OBD-s szabványon belül is többféle interfész és protokoll van definiálva, az Opelek egy speciálisat használnak, ezért is van az, hogy a tech-el lehet olvasni, pl. a vw által használt műszerrel meg nem.

Ebbe a témába már én sem folytam bele igazán, mert nagyon összetett, bonyolult, és nem igazán lehet hozzá használható információt találni a neten.

Nekem elvileg van valamilyen progi letöltve a netről a neve winald.

Ha akarod átlökhetem és megnézheted, ja és van kábel leírás is.

Csináltam kábelt egyik vége odb a másik soros egér port.

Én még nem mertem rákötni, pedig ezt elvileg lehet használni astrára.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes, nekem itt azt írja, hogy Multec-S van a kocsimban, de nekem mégis Simtec 56.5. Hogy van ez? :roll: :?

Vagy én néztem el valamit?

Anno én is ezt hittem, de nem. Simtec ECU csak az 1.8-as meg 2.0-ásokban van.

Az újabb 1.4, 1.6-os Ecotec-ekben is MULTEC van, DE már az új szabvány szerinti 4 számjegyű kódokat villogják, mint a Simtec-ek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.