Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Okés most olvastam te rizsszemű , hogy nyügös vagyol érthető módon... Nyugi nekem meg asszonyért kellett mennem hajnalig fenn kellett maradnom emiatt so éjn is 16:9ben látom ám a világot :)

Annyit akartam mondani, hogy mostmár nekem is merevek a tornyaim öcsseee :) :D :D :P 8) :twisted: (thx 2 Hemi, Uhuhu és a céges autószerelőmühely és az alkalmazottaknak)

Yah Gombi teljesen oda volt, hogy mennyire szép feleséged van :wink:

Link to comment
Megosztás:

Új év van, szóval BUÉK, nomeg egy kis statisztika:

November 25 óta (amióta konzekvensen 98-ast tankolok, és szorgalmasan írom), azaz 36 nap alatt megtett az autóm 2.200 km-t...

Bele került 55.000 Ft körüli benzin, igaz, 98-as.

Talán ki kéne néha szállni a kocsiból...

Átlagfogyasztás 8.7, ez a vegyes, nem is rossz, sőt. Kábé 40%-a vidék, 20%-a bp éjjel, 40% bp dugó. Mindezt úgy, hogy néha toltam, néha nem. Meg néha apám vezetett...

A szilveszteri buli viszont sz@r volt, azért foglalkozom ilyenkor férfinemiszerv monológok írkálásával...

Na BUÉK, megyek aludni...

Link to comment
Megosztás:

Nálunk hál'istennek a szilveszter szépen nyugisan eltelt.Végre legálisan lehetett használni a petárdát, meg egyébb pirotechnikai eszközt, és egy magamfajta "öreg halnak" :) ez már éppen megteszi.A szilveszteri bulikat meg nem annyira díjazom, mert sajnos egyben sem voltam még, ami igazán jól sikerült volna. :) Ellenben az évközbeni szokásos csavargyáraktól. :D Amúgy a fogyasztásod szvsz. tökéletesen elfogadható.

Link to comment
Megosztás:

Én meg nem vok másnapos... mert 1óra, és megyek melozni :?

Viszont a szilveszterem jól telt.. végre a barátnömmel, és minden problémák nélkül.. :)

Tom Köszke csokit.. a barinöm is.. izlet neki a mogyis.. aztmondja az a kedvence... allig akart nekem is adni belöle.. de azért csak adagolta szépen, miközben én meg a vasnak a benzint :)

És mindenkinek BOLDOG ÚJÉVET!!

Link to comment
Megosztás:

Örülök hogy többnyire jól telt a szilveszter mindenkinek és remélem az új év is sikeres lesz!

A csokit nagyon szívesen, én köszönöm hogy segítettél!! Legalább ezzel kiderült a barátnőd egyik gyengéje, így könnyebb lesz beadni az új felni vásárlást! :wink:

Ja és utólag is BUÉK mindenkinek!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg nem olvasná valaki az alkatrészt keresek rovatot ide is beírom!

Valaki tud nekem első ablaktörlő motort sajna nem tudom melyik van benne SWF (GM 90341903 ez lehet rá írva)vagy AC Delco (22084745 v.

22085493 ez lehet ráírva). Ja és fontos, hogy használt legyen nincs

kari után több tízezer pízem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.