Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ja, mégegy dolog...

Hallottam valamikor, hogy a hátsó ablakért azért "szólnak", mert a mögötted haladó autó sofőrje nem lát át az autódon és nem látja, hogy előtted milyen forgalmi szituáció van.

Erre kérdem én: Azt ugye nem tiltja senki, hogy te a tetőig pakold az autódat bármivel. Akkor sem látnak keresztül rajta. ÉS mi a helyzet a kisteherautókkal?!?! Azokon sem lehet keresztüllátni....

SZóval a hátsó szélvédő fóliázása sztem nem okozhat fejtörést a rendőrnek. Különösen ha kinyomtatott változatban viszem magammal mondjuk az előző bejegyzés "jogi mondatait"

Szerintem egy mezei rendőr kábé azt sem tudja, hogy hogy kell kiolvasni a paragrafus "betűt" :)

És inkább csendben azt mondja, hogy: További jó utat kívánok!

Link to comment
Megosztás:

olvasgattam kicsit, de a megoldás az lett, hogy nem történt semmi

egy két cikk felkerült...de sztem ez kevés

mindenféleképpen tennék még fel cikkeket akár a meglévő oldalra akár egy újra...

Ez így ebben a formában nem igaz. Január óta a következők történtek:

1. Ambrus Zsolttól engedélyt kaptunk, hogy az anyagok (beleértve a fényképes szerelési műveleteket is) felkerüljenek a magazin oldalára.

2. Még január elején felvettem a kapcsolatot az Opel magyarországi és németországi központjával. A magyarok nem voltak segítőkészek, a németek viszont másfél hónap kitartó levelezés után küldtek Rüsselsheimből egy 3,5 kg-os postacsomagot tele mindenféle információs anyaggal.

3. Már elkészült a részletes karbantartási terv, illetve hétvégén befejezem az Opel Astra F-kiadványokkal kapcsolatos anyagot.

4. Eddig négy fényképes szerelési leírás érkezett hozzám. Múlt héten csináltam meg tördelőprogramban a sablont, már a szövegeket szerkesztem. Amint valaki vállalja, hogy szakmai lektorként átnézi az elkészült anyagokat, továbbítok mindent Ambrus Zsoltnak.

5. Még februárban voltam Csergőnél, és egyeztettem a különböző motortípusok gyári kódszámait egyes gyakran cserélendő alkatrészekre.

Egyszóval sok minden történt, csak miután mindent egyedül és szerény tudásomhoz mérten alaposan próbálok csinálni, kevés egyelőre a kézzelfogható eredmény.

Ha valakinek van képekkel illusztrált szerelési leírása, az keressen meg pü-ben!

Link to comment
Megosztás:

Ez így ebben a formában nem igaz. Január óta a következők történtek:

1. Ambrus Zsolttól engedélyt kaptunk, hogy az anyagok (beleértve a fényképes szerelési műveleteket is) felkerüljenek a magazin oldalára.

2. Még január elején felvettem a kapcsolatot az Opel magyarországi és németországi központjával. A magyarok nem voltak segítőkészek, a németek viszont másfél hónap kitartó levelezés után küldtek Rüsselsheimből egy 3,5 kg-os postacsomagot tele mindenféle információs anyaggal.

3. Már elkészült a részletes karbantartási terv, illetve hétvégén befejezem az Opel Astra F-kiadványokkal kapcsolatos anyagot.

4. Eddig négy fényképes szerelési leírás érkezett hozzám. Múlt héten csináltam meg tördelőprogramban a sablont, már a szövegeket szerkesztem. Amint valaki vállalja, hogy szakmai lektorként átnézi az elkészült anyagokat, továbbítok mindent Ambrus Zsoltnak.

5. Még februárban voltam Csergőnél, és egyeztettem a különböző motortípusok gyári kódszámait egyes gyakran cserélendő alkatrészekre.

Egyszóval sok minden történt, csak miután mindent egyedül és szerény tudásomhoz mérten alaposan próbálok csinálni, kevés egyelőre a kézzelfogható eredmény.

Ha valakinek van képekkel illusztrált szerelési leírása, az keressen meg pü-ben!

Én amit barkácsolok azt dokumentálom...az elkészült anyagok akkor mennek majd neked is...

egyenlőre csak az utastérrel jáccom, máshoz szerencsére nem kell nyúlni :)

Még tavaszal tervezek egy féktisztítást...szétkapjuk az egészet :D

Link to comment
Megosztás:

...

2. Még január elején felvettem a kapcsolatot az Opel magyarországi és németországi központjával. A magyarok nem voltak segítőkészek, a németek viszont másfél hónap kitartó levelezés után küldtek Rüsselsheimből egy 3,5 kg-os postacsomagot tele mindenféle információs anyaggal.

...

Ha valakinek van képekkel illusztrált szerelési leírása, az keressen meg pü-ben!

Na igen. Sajnos a 2-es pontot már mi is tapasztaltuk. Németekkel nem tudom, valaha próbáltuk-e felvenni a kapcsolatot, de örülök, hogy neked sikerült. :D

Ami a szerelési leírást illeti, csak szöveg kéne a vectra b központi zár mikrokapcsoló cseréhez. Lépésről-lépésre, az ucsó csavarig mindent fényképeztem anno.

Lehet ráveszem magam, és megírom. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, mégegy dolog...

Hallottam valamikor, hogy a hátsó ablakért azért "szólnak", mert a mögötted haladó autó sofőrje nem lát át az autódon és nem látja, hogy előtted milyen forgalmi szituáció van....

Tavaly év elején kijött egy rendelet, amely megengedi a hátsó szélvédő fóliázását.

Közlekedésbiztonsági okokból viszont biztosan nem jó, ha nem lehet keresztüllátni az autón, tehát azért mert sok autón most sem látni át nem lenne jó ha egyiken sem lehetne. :)

Ennek ellenére én örülök ennek a rendeletnek, mert nekem van. :D

Link to comment
Megosztás:

Hátsó ablakot le lehet fóliázni, első oldalsóknak 70% fényáteresztésűnek kell lenni, de ez már általában

a gyári színezéssel ennyi, így arra elméletben sötétítő fólia nem rakható (csak átlátszó biztonsági).

Első szélvédőn csak abban a csíkban lehet sötétítő csík, amit a napellenző amúgy is takar.

Továbbá minden fóliának engedélyesnek kell lennie, H betűs pecsét kell legyen minden ablaknál,

és egy műbizonylat a fóliázásról.

Jelenlegi szabályozás szerint ez a legális.

Vectrán nem lehet hogy kiégett a féklámpa? :)

Link to comment
Megosztás:

Én vmi olyasmit is hallottam, h xenonnál a foncsoros lámpabura sem engedélyezett, hanem csak a síküveges...

konkrétan a köhém rendeletekben nem találkoztam ilyesmivel, de az biztos hogy a prizmás lámpabúrák

nagyon szórják a fényt, ezért kevésbé alkalmasak a xenon hatékony kezelésére...

Link to comment
Megosztás:

Tavaly év elején kijött egy rendelet, amely megengedi a hátsó szélvédő fóliázását.

Közlekedésbiztonsági okokból viszont biztosan nem jó, ha nem lehet keresztüllátni az autón, tehát azért mert sok autón most sem látni át nem lenne jó ha egyiken sem lehetne. :D

Ennek ellenére én örülök ennek a rendeletnek, mert nekem van. :D

Utálom magam előtt az olyan autókat amin nem látok keresztül! Ezért aztán gyorsan megelőzöm azokat! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.