Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Reggel munkába menet bekapcsoltam a radarzavaró berendezést, meg a lopakodó üzemmódot és ez lett az eredménye... :D

Csórikámat de sajnálom! Eccer én is siettem és eltaláltam egy egész csapatot sajnos. Legalább 5 kimúlt ott helyben. (Sebesség 160, kocsi Skoda 130 GL volt, Hódmezővásárhely és Szeged között valahol félúton ha jól emlékszem 1989-ben. Sose felejtem el már. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felhjívtam a 189-et, a www.magyarorszag.hu -n tájékozódtam, hogy kb 6500 forintért lecseréltethetem a D-és kezdésű magyar zászlós régi fajta rendszámomat újra. Nekem az lenne a célom, hogy EU-s rendszámot kapjak, mert az jobban illik az autóm személyiségéhez :D meg a mostani már el van deformálódva. Szerintetek EU-sat kapok? Az okmányirodás ügyintézők nem tudtak erre választ adni. Azt mondják hogy nem tudják hogy ha "D"és a réndszám akkor az milyet kap, vajon újat vagy régit.

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Ma felhjívtam a 189-et, a www.magyarorszag.hu -n tájékozódtam, hogy kb 6500 forintért lecseréltethetem a D-és kezdésű magyar zászlós régi fajta rendszámomat újra. Nekem az lenne a célom, hogy EU-s rendszámot kapjak, mert az jobban illik az autóm személyiségéhez :D meg a mostani már el van deformálódva. Szerintetek EU-sat kapok? Az okmányirodás ügyintézők nem tudtak erre választ adni. Azt mondják hogy nem tudják hogy ha "D"és a réndszám akkor az milyet kap, vajon újat vagy régit.

Szerintetek?

Régi rendszámot már nem gyártanak. Én nem cserélném le önszántamból, bár én soviniszta vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma felhjívtam a 189-et, a www.magyarorszag.hu -n tájékozódtam, hogy kb 6500 forintért lecseréltethetem a D-és kezdésű magyar zászlós régi fajta rendszámomat újra. Nekem az lenne a célom, hogy EU-s rendszámot kapjak, mert az jobban illik az autóm személyiségéhez :D meg a mostani már el van deformálódva. Szerintetek EU-sat kapok? Az okmányirodás ügyintézők nem tudtak erre választ adni. Azt mondják hogy nem tudják hogy ha "D"és a réndszám akkor az milyet kap, vajon újat vagy régit.

Szerintetek?

Átíratáskor ill. betelt forgalmi esetén célszerű rendszámot cserélni.Annak a díja 5800ft.(volt)+2X650ft a műszaki érvényességét ill. a zöldkártyát igazoló matrinya ára.asszem a zöldkarist csak KPM-nél pótolják.Emlékeim szerint elég par@rszt népség, persze ki lehet fogni normális ügyintézőt is.A frissen megírt forgalmimat vagy 30 percen keresztül vizsgálgatták nagyítóval is, mert hamisítványnak nézték.Gratulálok. :D

Ha csak úgy akarsz rendszámot cserélni, akkor hozzájön a foralmi ára is, ami 12e.ft......

Link to comment
Megosztás:

Régi rendszámot már nem gyártanak. Én nem cserélném le önszántamból, bár én soviniszta vagyok. :D

Hát kérdés hogy ha csak az egyiket cseréltetném le, mert mondjuk elveszett :D Akkor ha adnak "1' újat, egyik EU-s másik zászlós lesz? A kocsim valaha törött volt, és az elejé a rendszám kopott, hajlítgatott sajna. Szerintem szép az eu-s :D

Átíratáskor ill. betelt forgalmi esetén célszerű rendszámot cserélni.Annak a díja 5800ft.(volt)+2X650ft a műszaki érvényességét ill. a zöldkártyát igazoló matrinya ára.asszem a zöldkarist csak KPM-nél pótolják.Emlékeim szerint elég par@rszt népség, persze ki lehet fogni normális ügyintézőt is.A frissen megírt forgalmimat vagy 30 percen keresztül vizsgálgatták nagyítóval is, mert hamisítványnak nézték.Gratulálok. :D

Ha csak úgy akarsz rendszámot cserélni, akkor hozzájön a foralmi ára is, ami 12e.ft......

Forgalmiba milyen változtatás lenne? Ugye a rendszámom marad, csak a táblát gyártatnám le újra. Ügyintéző szerint 6500 ft + matrica (2x450)

Link to comment
Megosztás:

Átíratáskor ill. betelt forgalmi esetén célszerű rendszámot cserélni.Annak a díja 5800ft.(volt)+2X650ft

Most már egy rendszám cseréje 9500+matrinya. Legalábbis tavaly ősszel nekem ennyi volt.

És úgy emlékszem, eu-s rendszám külön nem kevés pénz, én is H-st kaptam ennyiért :D

Ja, és a régit be kell vinni leadni.

Link to comment
Megosztás:

Most már egy rendszám cseréje 9500+matrinya. Legalábbis tavaly ősszel nekem ennyi volt.

És úgy emlékszem, eu-s rendszám külön nem kevés pénz, én is H-st kaptam ennyiért :D

Ja, és a régit be kell vinni leadni.

Francba. Akkor lehet, hogy magyar zászlósat kapok? Vagy ha többet fizetek akkor eu-s jár? Nekem a telefonba a nő 6500 forintot mondott :D Nem tudom nekik mibe fájna az eus:) Akkor elvileg az ablakra is járna egy olyan EU-s rendszám matrica, nem?

Link to comment
Megosztás:

Francba. Akkor lehet, hogy magyar zászlósat kapok? Vagy ha többet fizetek akkor eu-s jár? Nekem a telefonba a nő 6500 forintot mondott :D Nem tudom nekik mibe fájna az eus:) Akkor elvileg az ablakra is járna egy olyan EU-s rendszám matrica, nem?

Nekem a csere (sérülés miatt) 9500+matrinya volt, de ugyanennyi, ha az egyiket ellopják.

Ha mindkettőt ellopják, akkor új rendszámot kapsz teljesen (más szám és betű...), ezzel pedig

új törzskönyv, forgalmi is jár, és iszonyat összeg...

Link to comment
Megosztás:

bazki ... most már meg se dolgoznka a pénzükért???

nemtudom mi volt az

egy tökre civil autó, világító helyzetjelzővel, a vasúti átjáró után 5-10 m el...

egy csákó ült benne de semmi jelenléti ruha vagy valami, és a kezében volt egy fényképezőféleség, de az a fura, hogy mikor már mellette voltam, még akkor is erősen bámulta azt a valamit a kezében, és a vasúti átjáróra irányította, pedig semmi se jött utánam...én pedig 55el mentem át

20perc mulva meg már nem is volt ott

legalább leintenék a parsztot, hogy tudja mire számítson

Link to comment
Megosztás:

bazki ... most már meg se dolgoznka a pénzükért???

nemtudom mi volt az

egy tökre civil autó, világító helyzetjelzővel, a vasúti átjáró után 5-10 m el...

egy csákó ült benne de semmi jelenléti ruha vagy valami, és a kezében volt egy fényképezőféleség, de az a fura, hogy mikor már mellette voltam, még akkor is erősen bámulta azt a valamit a kezében, és a vasúti átjáróra irányította, pedig semmi se jött utánam...én pedig 55el mentem át...

Itt nálunk csütörtökön a Tecsó mellett mértek civilből,70 a megengedett (én csak max 60-nal megyek itt :D ). Műszakváltáskor mindig szólunk egymásnak,ha ilyet látunk :D .

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.