Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

OK, eddig én is eljutottam... B) De mitől lett L (csökkentett teljesítményű)? Csökkentett emisszióval kapcsolatos?

Teljesen egyforma a két motor,és senki nemtudja mi a különbség......Talán valami környezetvédelmi változtatás volt rajta.....

Link to comment
Megosztás:

Van C18xel 116 ló és van x18xe is....azt nem tudom hány ló,de sehol sincs a c18xel-hez képest B) B)

Miért? Gépkönyv szerint az x18xe 85kW-os, azaz 116 LE. Annyival nem lehet rosszabb, ha az állítólagos c18xel is 116... Vagy lehet, hogy a c18xel a 125 lovas?

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma délután ismét, már sokadszor, sokadik helyen árajánlatot kérni.

Az árajánlat tárgya vezérműszíj, vezetőgörgő, feszítőgörgő, és vízpumpa.

Az autósbolt, Pécsen egy Japán autók autósboltja. B)

Nyilván, hiszen isuzus a dizil B)

Kérdeztem az alkatrészek márkáját, és mindenre azt a választ kaptam, minden cucc Japán.

Az ár is meggyőző, 31 rugó.. Mit szóltok ehhez ?

Azt hiszem itt vásárolok.

Link to comment
Megosztás:

Van C18xel 116 ló és van x18xe is....azt nem tudom hány ló,de sehol sincs a c18xel-hez képest B) :D

;)

Volt gsiban is c18xe,szóval elég sok van belöle....Tapasztalat alapján mondom hogy sokkal jobb a c18xel(115Le) mint az x18xe(116LE)

nem rossz moci pedig.

x18xe csak furatban különbözik az x20xev-től, és az nem is olyan nagy különbség. B)

Link to comment
Megosztás:

De akkor túl jók az idők. B)

Azt hiszem elvesztettem a fonalat. Megyek és mély meditációba merülök, közben elgondolkozom az eddigi életemen. B)

miért?

ne mondd, hogy te nem tudsz ennyit :D ;)

link

látod, még Pepe is lenyom az NZ-vel egy 2.0-ás OPC-t, szóval nem tudom, mire vagy úgy oda ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.