Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

"Csatlakozott: 2005.04.05., Kedd, 11:41

Hozzászólások: 4

Tartózkodási hely: Budapest

Elküldve: 2005 Máj. 23, Hétfő , 12:54 Hozzászólás témája: Eladó Astra-F és Astra-G alkatrészek

--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

A következő használt alkatrészektől szeretnék megszabadulni:

- Astra-F bölcső

- Astra-F motorháztető (piros, nem GSI)

- Astra-F övfeszítő patron, jobbos (nincs eldurranva)

- Astra-F 2 db hátsó Koni Sport,kívülről állítható lengéscsillapító

- Astra-G 4 db ezüstmetál ajtó 5 ajtóshoz, mindegyikben ott az üveg+motoros ablakemelő szerkezet, de kárpit nincs.

- Astra-G 2 első+2 hátsó Koni Sport kívülről állítható lengéscsillapító (az elsők komplett gólyalábak, rugóval)

- Astra-G klímacső, a tűzfalhoz menő, 2.0 dieselekhez

- Astra-G 3/5 ajtóshoz 2 db Irmscher hátsó lámpa

- Vectra-B V6-os légszűrőház

- Vectra-B CD-táras kesztyűtartó (fekete)

- 6 db-os CD tár+azt vezérlő CCR 600-as rádiósmagnó, mindegyik kódokkal védett. (Leginkább Vectra B-be.)

- Vectra-C belseje: összes ülés+ajtókárpitok+padlókárpit. Elegance kivitelből, plüss anthrazit színű, ajtólégzsákok nélkül. Számlával, Németországból vett csomag.

Érdeklődést a mikrofilm@freemail.hu-ra várok. "

Ezt taliztam.. de már nem tudom hol volt :oops: a privátjaim közül szedtem elő, mert annó én ajánlottam annak a cartársnak aki elvitte Raptor cuccait...

Sajna ennyi infóm van csak a csókáról.. mármint a fenti hirdetőről..

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Valaki tudna nekem Astra F, ötajtós változatról készült tervrajzot küldeni? (a 3 nézet kellene)

Szeretnék egy papírmodellt készíteni a típusról, AutoCadben a 3 nézetből könnyedén össze lehetne hozni a kiterített alakzatát... az innen letölthető könyvben nem találtam meg (bár lehet, hogy csak vaksi vagyok :lol: )

Előre is köszi: Lajoska

Link to comment
Megosztás:

Hát ma hoztak 1 Astrát hogy nézzem át ,mert mennének nyaralni Horvátba. 95-ös papír szerint,de minden üveg 4-es sőt minden műanyag is, km130ezer, kintről behozott. Most vették nagy az öröm. Gondoltam nézzük, kérdések a tulajnak :!: Van valami észre vétel :?: futómű :?: fékek :?: egyéb dolog :?: És akkor most jön a java :arrow: végül is nincs 1800km mentünk vele jól fogyaszt ,4.8l mielőtt meg vettük akkor volt oil csere vez szíj csere , a klíma nem megy :!: Motortér felnyit ,elsőre csak a szivárgó szelepfedél tömítés ütöt meg, a következő felismerés :arrow: hogy nem is klímás. Kérdem azt mondták límás :?: válasz igen :arrow: ott van a kapcsolója a középkonzolon. Hát ezt már csak meg lesem :arrow: persze a belső levegő keringetője volt a klíma. ' kicsit szét akadtak mire felfogták mit beszélek. Jó akkor nincs klíma de nem is jön a levegő rendesen. Valóban, motor forog de csak éphogy fújdogál még a legnagyobb fokozatban is . Na nézzük a pollen szűrőt :arrow: hát apám én még ilyet nem láttam, :shock: kb úgy nézett ki a dolog mint amikor homokot összekeversz vízzel és betapasztod vele a szűröt :evil: És ezek csak bámultak értetlenül ez mi? Ebben ilyen is van? Végül is kapott 4 gyertyát (,tökig elégve) 1 levegő és pollen szűrőt , szelepfedél tömítést, a vez szíj valóban cserélt volt de mikor azt pontosan nem tudni. Aztán következő kérdés miért csak az 1-ik lámpa motoros ,? szerinted? azt mondta a kereskedő hogy a műszer fal villágítás teljesen rákapcsolva kikapcsol ,és tényleg zárlatos vagy kontakt hibás. Közép konzol nem világít , magnó code nincs. Ettől eltekintve az autó tényleg sérülés mentes, viszonylag jó állapotú, és nem klímás pedig 2kilóval volt több mint a haszonszőrű társai. Szóval virágzik a használt autó piac, mert amig lószar van addig veréb is.

Link to comment
Megosztás:

Hát ma hoztak 1 Astrát hogy nézzem át ,mert mennének nyaralni Horvátba. 95-ös papír szerint,de minden üveg 4-es sőt minden műanyag is, km130ezer, kintről behozott. Most vették nagy az öröm. Gondoltam nézzük, kérdések a tulajnak :!: Van valami észre vétel :?: futómű :?: fékek :?: egyéb dolog :?: És akkor most jön a java :arrow: végül is nincs 1800km mentünk vele jól fogyaszt ,4.8l mielőtt meg vettük akkor volt oil csere vez szíj csere , a klíma nem megy :!: Motortér felnyit ,elsőre csak a szivárgó szelepfedél tömítés ütöt meg, a következő felismerés :arrow: hogy nem is klímás. Kérdem azt mondták límás :?: válasz igen :arrow: ott van a kapcsolója a középkonzolon. Hát ezt már csak meg lesem :arrow: persze a belső levegő keringetője volt a klíma. ' kicsit szét akadtak mire felfogták mit beszélek. Jó akkor nincs klíma de nem is jön a levegő rendesen. Valóban, motor forog de csak éphogy fújdogál még a legnagyobb fokozatban is . Na nézzük a pollen szűrőt :arrow: hát apám én még ilyet nem láttam, :shock: kb úgy nézett ki a dolog mint amikor homokot összekeversz vízzel és betapasztod vele a szűröt :evil: És ezek csak bámultak értetlenül ez mi? Ebben ilyen is van? Végül is kapott 4 gyertyát (,tökig elégve) 1 levegő és pollen szűrőt , szelepfedél tömítést, a vez szíj valóban cserélt volt de mikor azt pontosan nem tudni. Aztán következő kérdés miért csak az 1-ik lámpa motoros ,? szerinted? azt mondta a kereskedő hogy a műszer fal villágítás teljesen rákapcsolva kikapcsol ,és tényleg zárlatos vagy kontakt hibás. Közép konzol nem világít , magnó code nincs. Ettől eltekintve az autó tényleg sérülés mentes, viszonylag jó állapotú, és nem klímás pedig 2kilóval volt több mint a haszonszőrű társai. Szóval virágzik a használt autó piac, mert amig lószar van addig veréb is.

Ebben legalább volt pollenszűrő.:-)))

Az enyémben egyáltalán nem.

Csak nyeltem a sok port, meg minden vacakot amit befújt.:-)

Amúgy mi az, hogy az 1-ik lámpa motoros ?

A fényszórómagasságállításra gondolt a tulaj ?

Az lehet nekem sem jó. Hogy lehet annak a jóságát tesztelni ?

Link to comment
Megosztás:

Ugye-ugye :wink: :D :D

egyhapsi !

Nem métereket, de láthatóan, "látványosan" el kell elmozdulnia a fényárnak.

Mondjuk szerintem menetközben is érzékelhető.

Este :D

Azért kérdezem ám ennyire bizonygatva, hogy vajon én vagyok a vaksi, vagy nem mükszik..

A gyanúm beigazolódni látszik..

Nem mükszik.:-(

Éppen karosszériásnál a verda, nemrég egy kedves fiatalember beletolatott oldalról.:-(

Mi szokott a baja lenni, amitől nem megy a fényszóró magasság állítás ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.