Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mi? az hogy? az első?

őőő külföldi vagy magyar rendszámos?

Az első..csak darabok voltak fent belőle, szerintem hozzá akartak férni valamihez és ahelyett hogy leszedték letörtek/levágtak belőle. A műszerfalpárna is meg van vágva a kormány alatt...valami nagyon okos emberé lehetett. Magyar rendszámú az autó amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Hali,

tudom ez nem apró, de remélem megbocsájtható, szóval szükség volna átmenetileg egy akkura, ha volna valakinek elfekvőbe egy jelképes összegért posta/ futárral eltudná dobni, kérem jelezze!
( Egy 5 eft-ot adnék érte összesen )

Köszi a segítséget előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudom nem pont ide tartozik,de olyanban kétnék tanácsot,hogy 5éve és 60.000Km-rel ezelött volt vezérlés cserélve.Astra f X16xel motorkoddal.És az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyi km-t mehetek el vele?Mikor kéne cserélni?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Szia,

Én úgy tudom 4 év vagy 60.000 km a csereperiódus.

Véleményem szerint ez egy olyan dolog, amit nem érdemes húzni halasztani, mert adott esetben nagy javítás lehet belőle.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Tudom nem pont ide tartozik,de olyanban kétnék tanácsot,hogy 5éve és 60.000Km-rel ezelött volt vezérlés cserélve.Astra f X16xel motorkoddal.És az lenne a kérdésem,hogy szerintetek mennyi km-t mehetek el vele?Mikor kéne cserélni?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Pár ezerrel én is túlhaladtam a 60 ezret, nem pont ennyire vannak méretezve a szíjak tuti bír többet is, akár 10-20-ezerrel ( vagy még többel), de ezt mindenkinek magának kell eldönteni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.