Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A műszerfalon az olaj jelző mikor gyullad ki? Csakme amikor kintvoltam megnéztem a nívópálcát és nem sok mindent mutatott. Bár az autó egy kicsit hátrafelé dől, mert ilyen a garázs, lehet hogy az a gond. A műszerfalon a lámpa felvillan amikor gyújtást adok és elalszik menet közben... Szal elméletileg nem lehet olyan kevés benne. Csak nemtom hogy amikor már kigullad akkor mennyi maradt benne és hogy azzal meg lehet-e szépen ölni a mocit... :lol:

Épp itt az ideje rátölteni egy kicsit (mondjuk 3 decit) úgy elindulni egy vízszintes helyre ahol meg tudod nézni a tényleges szintet. Olajnyomással nem játszadozunk, mert hamar hazavágod a motort, Nem kell neki még 10 kilométer sem!!! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Épp itt az ideje rátölteni egy kicsit (mondjuk 3 decit) úgy elindulni egy vízszintes helyre ahol meg tudod nézni a tényleges szintet. Olajnyomással nem játszadozunk, mert hamar hazavágod a motort, Nem kell neki még 10 kilométer sem!!! :huh:

31.e van, nó ótós bót. Nó olaj, Nó utántöltés, Inkább nó kocsikázás... Maradok itthon a seggemen. 2.án elviszem a szerelőhöz és megnézetem vele... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kedves Zsoltee! mielőbb tölts valami 10w40-et a mociba, mert csúnya vége lesz/lehet.

A direktet meg szerintem a nyári 40 fokban fogod igazán megérezni. Pláne a káros hatását. Illetve próbáld ki, ha sokat araszolgatsz a verdával, hogy az biza olyan erőtlen, mint egy 2 perces őzgida, aki még éppen a lábára próbál állni.

Bontóban nem lehet szerintem olyan horribilis ára egy gyári légszűrő háznak, én néznék bele egyet. :huh:

Kellemes BUÉK-ot mindenkinek! 16342462292.gif16364546791.gif

Link to comment
Megosztás:

Ha veszek 1liter olajat és mind beletöltöm, attól lehet baja? Túltötés is gond?

jesssz

az sem jó!

Ahogy Epk is javasolta, kezdetnek 3 dl. Attól sok baja nem lehet, aztán go to sík terep, ami vízszintes. Megállít, majd 5 perc után ellenőríz. ha kell tölteni, ha nem, akkor nem. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Nagy szellemi megterhelés lett volna számukra ha nem 15 van a 10w40ből, hanem 14 ? :lol: :D

Hát... Te nem láttad ezeket a kutas fickókat... Múltkor egyik ######i vett előttem a benzin mellé mégegy csokit ami 100Ft volt és a csávó ötezeré tankolt... Csóka számológéppel adta össze a két összeget. :huh: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.