Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok, tegnap szelepfedél tömítés cserénél sajna letörtem a termosztátról a kis műanyag csövet, amire a kiegyenlítő tartályba visszamenő cső megy. :omg: Tudja valaki, hogy lehet-e kapni valahol ilyen csövet külön? Én csak termosztáttal együtt találtam - de nem szeretnék ezért azt is cserélni. Ha valakinek van hibás termosztátja szívesen megvenném róla ezt a csövet! Plese Help! :hiya:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, tegnap szelepfedél tömítés cserénél sajna letörtem a termosztátról a kis műanyag csövet, amire a kiegyenlítő tartályba visszamenő cső megy. :omg: Tudja valaki, hogy lehet-e kapni valahol ilyen csövet külön? Én csak termosztáttal együtt találtam - de nem szeretnék ezért azt is cserélni. Ha valakinek van hibás termosztátja szívesen megvenném róla ezt a csövet! Plese Help! :hiya:

Helló!

Én anno néztem a CSergőben lehet kapni rézből. Aszem valamit még kell mokolnia a betört csonk menetének kibányászása után.

Üdv xenof

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Én anno néztem a CSergőben lehet kapni rézből. Aszem valamit még kell mokolnia a betört csonk menetének kibányászása után.

Üdv xenof

nem kevered azzal ami a vízpumpába van ??

program szerint nem lehet külön kapni ,de lehet hogy csináltattak ...

mi is csináltunk :)

Link to comment
Megosztás:

nem kevered azzal ami a vízpumpába van ??

program szerint nem lehet külön kapni ,de lehet hogy csináltattak ...

mi is csináltunk :)

Üdv

Ha tévednék Bocsi, de személyesen kérdeztem tavaly és akkor ezt javasolták a műanyag pótlására.

Mintha azt mondták volna menetet kell metszeni.

Szóval egy telefont megér.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tippeket! Megérdeklődöm Csergőéknél! :icon1: Azért ha van valakinek fölösben szóljon! :hiya:

Szia!

Nekem is ez tört el a múltkor, mikor megfogtam rajta a bilincset, egyből el is pattant. Utánaérdeklődtem, de nem lehetett külön kapni. Lemértük a régit és csináltattunk hozzá egy erősebb darabot, igaz szintén műanyagból. Ha nem találnál hozzá, akkor legyártathatok még 1-et.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem is ez tört el a múltkor, mikor megfogtam rajta a bilincset, egyből el is pattant. Utánaérdeklődtem, de nem lehetett külön kapni. Lemértük a régit és csináltattunk hozzá egy erősebb darabot, igaz szintén műanyagból. Ha nem találnál hozzá, akkor legyártathatok még 1-et.

Szia adyy, ugyanígy jártam én is, egyből elpattant. Nagyon köszi a felajánlást :icon1: élnék is vele, csak egy a bökkenő, hogy csütörtökön mennénk nyaralni - addig valahogy mindenképp meg kell oldanom ezt. Gondolom nem valószinű, hogy sikerülne ilyen rövid idő alatt legyártatni. Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem is ez tört el a múltkor, mikor megfogtam rajta a bilincset, egyből el is pattant. Utánaérdeklődtem, de nem lehetett külön kapni. Lemértük a régit és csináltattunk hozzá egy erősebb darabot, igaz szintén műanyagból. Ha nem találnál hozzá, akkor legyártathatok még 1-et.

Azt érdemesebb fémből, a műanyag elöregszik, és vége, a fém az meg 'ÖRÖK'.

Link to comment
Megosztás:

Szia adyy, ugyanígy jártam én is, egyből elpattant. Nagyon köszi a felajánlást :icon1: élnék is vele, csak egy a bökkenő, hogy csütörtökön mennénk nyaralni - addig valahogy mindenképp meg kell oldanom ezt. Gondolom nem valószinű, hogy sikerülne ilyen rövid idő alatt legyártatni. Üdv.

Talán a hét végére tudnám legyártatni, de mivel mi is pont a jövő héten megyünk nyaralni, mire elkészülne nem tudnám postázni, vagy átadni, mert nem vagyok itthon. :(

A beletört darabot sikerült kiszedni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

azt hittem a Google a barátom, de kudarcot vallottam.

2000-es 1.8-as G astrám a következő hibát kezdte produkálni tegnap:

menet közben bevillan a motorhiba és a kipörgés(? - mint a csúszos uttest tábla) jelző, onnantól csak szaggatva gyorsít. (a gyorsítás-nem gyorsítás-gyorsítás között nincs egy tized másodperc sem)

Ha leállítom a motort van hogy elmúlik aztán visszajön a jelenség.

Valakinek ötlete? Köszönöm előre is!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

azt hittem a Google a barátom, de kudarcot vallottam.

2000-es 1.8-as G astrám a következő hibát kezdte produkálni tegnap:

menet közben bevillan a motorhiba és a kipörgés(? - mint a csúszos uttest tábla) jelző, onnantól csak szaggatva gyorsít. (a gyorsítás-nem gyorsítás-gyorsítás között nincs egy tized másodperc sem)

Ha leállítom a motort van hogy elmúlik aztán visszajön a jelenség.

Valakinek ötlete? Köszönöm előre is!

Egy hibakódot tudsz mondani?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Nekem is ez tört el a múltkor, mikor megfogtam rajta a bilincset, egyből el is pattant. Utánaérdeklődtem, de nem lehetett külön kapni. Lemértük a régit és csináltattunk hozzá egy erősebb darabot, igaz szintén műanyagból. Ha nem találnál hozzá, akkor legyártathatok még 1-et.

Szia, előző oldalon írtam, hogy nekem is el van törve a műanyag (Z14XE). De csak a méretezés miatt nem akarom kiszedni. Esetleg meg tudnád adni a méreteket és akkor esztergáltatnék egyet. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Talán a hét végére tudnám legyártatni, de mivel mi is pont a jövő héten megyünk nyaralni, mire elkészülne nem tudnám postázni, vagy átadni, mert nem vagyok itthon. :(

A beletört darabot sikerült kiszedni?

Sikerüt kibányásznom - igaz, darabokban. Úgy nézem, hogy eredetileg is menetes a helye. Gondoltam, hogy ennyi idő kevés, de azért köszi, hogy foglalkoztál a problémával! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom az.

Akkor miért akarod rövidre zárni?!?? :omg:

Elektromos gázpedál esetén:

  • Gáz és fékpedált egyszerre be kell nyomni, majd a gyújtást ráadni.
  • Ezután számolni kell motorvezérlő hibáját jelző ikon villogásait.

Hibakódok értelmezése:

A hibakód 4 számjegyű. Egy számjegy értéke a villogás számával egyezik meg. A számjegyek között rövid szünet van. 10 villogás 0-át jelent. A következő hibakód előtt hosszabb szünet van.

Ha a villogás folyamatos, akkor nincs aktív hiba.

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért akarod rövidre zárni?!?? :omg:

Nyugalom! :hiya: Vannak akik csak akkor látogatnak el hozzánk ha problémájuk van. Bezzeg ha napi szinten olvasná a fórumot, úgy mint mi, akkor már a motorkóddal kérdezett volna! Így meg sem kellett volna kérdezned, hogy elektromos-e a gázpedálja! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor miért akarod rövidre zárni?!?? :omg:

Elektromos gázpedál esetén:

  • Gáz és fékpedált egyszerre be kell nyomni, majd a gyújtást ráadni.
  • Ezután számolni kell motorvezérlő hibáját jelző ikon villogásait.

Hibakódok értelmezése:

A hibakód 4 számjegyű. Egy számjegy értéke a villogás számával egyezik meg. A számjegyek között rövid szünet van. 10 villogás 0-át jelent. A következő hibakód előtt hosszabb szünet van.

Ha a villogás folyamatos, akkor nincs aktív hiba.

Ok, jogos, nem olvastam el elég figyelmes a leírást.

A hibakod:

0352

Link to comment
Megosztás:

Ok, jogos, nem olvastam el elég figyelmes a leírást.

A hibakod:

0352

P0352=Gyújtótekercs B primer/szekunder funkció-rendellenesség

Ez valószínű, hogy gyújtó trafó.

Egy próbát megérne a gyertya csere, vagy a trafóra menő vezetékek kontakt sprayvel való megtisztítása. Ha nem akkor új trafó.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, tegnap szelepfedél tömítés cserénél sajna letörtem a termosztátról a kis műanyag csövet, amire a kiegyenlítő tartályba visszamenő cső megy. :omg: Tudja valaki, hogy lehet-e kapni valahol ilyen csövet külön? Én csak termosztáttal együtt találtam - de nem szeretnék ezért azt is cserélni. Ha valakinek van hibás termosztátja szívesen megvenném róla ezt a csövet! Plese Help! :hiya:

Szia!

Én kb fél éve vettem Csergőnél, úgyhogy biztos hogy létezik vízpumpa nélkűl. Sajna a cikkszámát nem tudom, 4000 Huf körűl volt az ára.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.