Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Tiszteletem ople16v!

Hol találom eme szerkezetet, van egy haver, neki szerintem z a motor és mekérdem a cserét.

Valahol a szívó oldalon a blokk felső felébe csavarva (tehát még a hengerfej alatt).

Egy kis kütyüt keress, ami bele van csavarva a blokkba, és vezeték jön ki belőle :lol:

Sajnos közelebbit nem tudok mondani, mert sok gyakorlati tapasztalatom nincs

ezzel a blokkal :huh:

(talán wessz jobban be tudja neked határolni :) )

Link to comment
Megosztás:

Valahol a szívó oldalon a blokk felső felébe csavarva (tehát még a hengerfej alatt).

Egy kis kütyüt keress, ami bele van csavarva a blokkba, és vezeték jön ki belőle :lol:

Sajnos közelebbit nem tudok mondani, mert sok gyakorlati tapasztalatom nincs

ezzel a blokkal :huh:

(talán wessz jobban be tudja neked határolni :) )

elküldöm email-ben.Ha kell neki.(kép)

Link to comment
Megosztás:

Megköszönöm WESSZ! Kerülgetjük a problémát, de nagy a gyanum a végén mégis ecu lesz, és akkor wessz ha még áll a felajánlott segítséged számítok rá. Kösz!

ird meg az email-ed vagy telszám privibe.

Ecu ma még kellett volna 4db

hivtak ma Vas megyéből 2-en most is pestről hivnak hogy tönkre ment

sorozat hiba ..sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Elnézést mindenkitől, aki üzit akart küldeni és nem sikerült.Eléggé elbénáztam a dolgot.Wessz a te elérhetőségedet továbbra is várom, de megnézlek a ládámban, lehet, hogy elküldted, csak nem olvastam.

De elküldtem.

Ma hivtalak is, beszéltünk.

Email cimem elérhetö meg telszámom is.

Nem értem? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. (Astra G, 1.4, 1999)

Tegnap az olajcserénél, a leeresztőcsvar levételekor észrevettük, hogy az olajteknőnél a menet első részét (a külső, csavarfej felől, kb. 2 menetsort) leette a csavar. Visszatételnél a csavar rákap, de teljesen nem szorul rá.

Megkérdeztem a márkaszervízt, azt mondták, hogy meg kell fúrni, eggyel nagyobb menetet kell belevágni és a Vivaro leeresztőcsavarja jó lesz bele.

Azt is mondták, hogy ha annyira sérült az anyag, hogy nem tud rendes menetet belevágni, akkor csere az olajteknő és az elég húzós történet. (kb. 50 e Ft). Ez utóbbi szerintem ebben az esetben nem áll fenn, hiszen nem a teljes menet ment szét.

Egy ismerősöm azt mondta (fémipari szakember), hogy szerinte azért nehéz ilyen anyagba újra menetet vágni, mert az már nem lesz olyan, mint az eredeti volt.

Én nem értek hozzá, mi erről a véleményetek?

Hétfőn viszem ki az autót a szervízbe.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. (Astra G, 1.4, 1999)

Tegnap az olajcserénél, a leeresztőcsvar levételekor észrevettük, hogy az olajteknőnél a menet első részét (a külső, csavarfej felől, kb. 2 menetsort) leette a csavar. Visszatételnél a csavar rákap, de teljesen nem szorul rá.

Megkérdeztem a márkaszervízt, azt mondták, hogy meg kell fúrni, eggyel nagyobb menetet kell belevágni és a Vivaro leeresztőcsavarja jó lesz bele.

Azt is mondták, hogy ha annyira sérült az anyag, hogy nem tud rendes menetet belevágni, akkor csere az olajteknő és az elég húzós történet. (kb. 50 e Ft). Ez utóbbi szerintem ebben az esetben nem áll fenn, hiszen nem a teljes menet ment szét.

Egy ismerősöm azt mondta (fémipari szakember), hogy szerinte azért nehéz ilyen anyagba újra menetet vágni, mert az már nem lesz olyan, mint az eredeti volt.

Én nem értek hozzá, mi erről a véleményetek?

Hétfőn viszem ki az autót a szervízbe.

Felejtsd el a márkaszervízt, jó hogy ne vegyél már egy új autót ez miatt.

A leeresztő nyiláson sűrű finom menet van, nem sima metrikus, azaz a csavarnak ennyi hiba miatt még rendesen kellene fogni.

Érdemes esetleg spec menetvágóval (amit a sűrű menetesehez használnak) újravágni, azaz áthajtani rajta párszor és megpróbálni egy új csavarral.

Ha így sem szorul létezik a LOCTITE -nak spec menetszorító pasztája ami igazából folyadék és szorosan rögzíti a betekert csavart, de azért oldható kötést biztosít..... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Felejtsd el a márkaszervízt, jó hogy ne vegyél már egy új autót ez miatt.

A leeresztő nyiláson sűrű finom menet van, nem sima metrikus, azaz a csavarnak ennyi hiba miatt még rendesen kellene fogni.

Érdemes esetleg spec menetvágóval (amit a sűrű menetesehez használnak) újravágni, azaz áthajtani rajta párszor és megpróbálni egy új csavarral.

Ha így sem szorul létezik a LOCTITE -nak spec menetszorító pasztája ami igazából folyadék és szorosan rögzíti a betekert csavart, de azért oldható kötést biztosít..... :lol:

Köszönöm a hozzászólásod, igazából én is valami hasonlóra gondoltam, de nem tudtam, hogy milyen csavarrögzítőt használjak hozzá. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Még semmi az ecu-val. Szerintetek egy ilyen usb interfész kábel, melynek segítségével és a laptopom + tech2 for windows segítségével esetleg menetközben is megfigyelhetném a kop-szenzort, nos egy ilyen madzag elkészíthető itthon, vagy szigoruan rendelés?

A másik kérdésem, ha valaki tud segítsen abban, hogy a tavaly lett feltéve vonóhorog az autóra. A szerelő esetlenkedett mindenféle ketyerék bekötésével, de nem sikerült neki visszajalző fényt, ledet létrehozni. A műszerfalbe a helyére szeretném bekötni, ha ez lehetséges. Műszakin megtoltuk, de azért szeretném megcsináltatni. Előre is kösz a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Még semmi az ecu-val. Szerintetek egy ilyen usb interfész kábel, melynek segítségével és a laptopom + tech2 for windows segítségével esetleg menetközben is megfigyelhetném a kop-szenzort, nos egy ilyen madzag elkészíthető itthon, vagy szigoruan rendelés?

A másik kérdésem, ha valaki tud segítsen abban, hogy a tavaly lett feltéve vonóhorog az autóra. A szerelő esetlenkedett mindenféle ketyerék bekötésével, de nem sikerült neki visszajalző fényt, ledet létrehozni. A műszerfalbe a helyére szeretném bekötni, ha ez lehetséges. Műszakin megtoltuk, de azért szeretném megcsináltatni. Előre is kösz a válaszokat!

lehetséges.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Még semmi az ecu-val. Szerintetek egy ilyen usb interfész kábel, melynek segítségével és a laptopom + tech2 for windows segítségével esetleg menetközben is megfigyelhetném a kop-szenzort, nos egy ilyen madzag elkészíthető itthon, vagy szigoruan rendelés?

A másik kérdésem, ha valaki tud segítsen abban, hogy a tavaly lett feltéve vonóhorog az autóra. A szerelő esetlenkedett mindenféle ketyerék bekötésével, de nem sikerült neki visszajalző fényt, ledet létrehozni. A műszerfalbe a helyére szeretném bekötni, ha ez lehetséges. Műszakin megtoltuk, de azért szeretném megcsináltatni. Előre is kösz a válaszokat!

megnézheted de látom nem törödtök bele .......

:lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

A másik kérdésem, ha valaki tud segítsen abban, hogy a tavaly lett feltéve vonóhorog az autóra. A szerelő esetlenkedett mindenféle ketyerék bekötésével, de nem sikerült neki visszajalző fényt, ledet létrehozni. A műszerfalbe a helyére szeretném bekötni, ha ez lehetséges. Műszakin megtoltuk, de azért szeretném megcsináltatni. Előre is kösz a válaszokat!

Villogóautomata csere eggyel több lábúra!

Link to comment
Megosztás:

Küzdünk WESZ az utolsó vérig, aztán, elmegyünk hozzád. MAdzagról valamit bővebben, illetve erről az egyel több lábú vilanókapcsolóról van ár ajánlatod, köszi előre is!

vonohorog bekötést nem egyet csináltunk, minden héten az új Astra-G-be is bekötjük.

DE müszerfalon most igy nem tudom elmagyarázni melyik szálat kell kiszedni és helyére bekötni másikat.

mert tudja a müszerfal.

relézni kell de a kivezetést nem kell csinálni(müszerfalban meg van.)

Astra-H -ban más mert Can-busos ott csak hozzá kell illeszteni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A távirányítóm rendetlenkedik, nem mindig nyitja-zárja az autót.

Gondolom merül az elem a kulcsban. Milyen elem kell hozzá?

Sima órás szakboltban tudnak adni ilyen gombelemet vagy service?

kb 7-800ft az elem bele.

0139945 gombelem féle

ez az opel katalogus száma.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.