Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Jó reggelt!

Azt honnan lehet tudni, hogy cserélnem kell-e az akksit?

Onnan, hogy szar :huh:

Viccet félretéve: Reggelente és így főleg hidegben jobban előjön, hogy nem forgatja meg rendesen az önindítót, lassul esetleg forgatás közben (no persze ha nem indul pöccre). De mindenek előtt járó mototnál rá kell mérni arra is, hogy van e rendes töltés. Alapjáraton assszem kb 14 voltnak kell lenni.

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem:

Adott egy 99es X16XE G astra 31.000 km-el.

a hibái a következők - hideg motornál pörgeti magát agyba főbe - ez gondolom AGR lesz

- fogyasztása sztem sok, város 9-10 között átlag 8....

- nem megy rendesen, úgy mint régen....(végsebesség is csökkent)

- kopog az aktívszénszűrő benne....

az nem lehet baj h nincs kihuzatva mert van pörgetve rendesen - én használom.....

olaj relatív friss, vezérlés új

lehet valami összefüggésben valamivel ? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Értem, tehát az autót 10 éve gyártották, de első üzembehelyezése pl 3 évvel ezelőtt volt. Akkor is kíváncsi vagyok a körülbelüli árára. :huh:

nem, az első üzembe helyezés 1999.07.21 és Édesapám vette. tőle örököltem meg én. május óta van napi használatban az autó akkor volt benne 24.000 kb

nem szalonban álló autó volt mi rendeltük és hoztuk el majd rá egy hónapra :lol: .....

és hogy mennyit érhet ? passz....sztem 1 misi...ha el akarnám adni senki sem hinné el...eladva nem lesz, max le lesz álíltva megint :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, az első üzembe helyezés 1999.07.21 és Édesapám vette. tőle örököltem meg én. május óta van napi használatban az autó akkor volt benne 24.000 kb

nem szalonban álló autó volt mi rendeltük és hoztuk el majd rá egy hónapra :huh: .....

és hogy mennyit érhet ? passz....sztem 1 misi...ha el akarnám adni senki sem hinné el...eladva nem lesz, max le lesz álíltva megint :lol:

Azért csak áltják, hogy nincs betöredezve a sebváltóbőr, duda körüli gumi, ülések, stb...

Link to comment
Megosztás:

nem, az első üzembe helyezés 1999.07.21 és Édesapám vette. tőle örököltem meg én. május óta van napi használatban az autó akkor volt benne 24.000 kb

nem szalonban álló autó volt mi rendeltük és hoztuk el majd rá egy hónapra :huh: .....

és hogy mennyit érhet ? passz....sztem 1 misi...ha el akarnám adni senki sem hinné el...eladva nem lesz, max le lesz álíltva megint :lol:

Nincs mese ebből veteránt kell csinálni majd! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nincs mese ebből veteránt kell csinálni majd! :lol:

Kb 5-6 éve vett édesapám egy wartburgot egy idős bácsitól. Ő annó 0km-es állapotban vette és csak hétvégén használta arra, hogy eljusson vele a 2 utcányira található piacra. Jóformán gyári állapotban volt (sajnos konkrét adatokra nem emlékszek, csak arra, hogy a motorháztető alatt még fényes alkatrészek voltak). Tudom, hogy mindenkinek vannak ilyen történetei, de akkor is ez olyan aranyos nem? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akkor a Gelko kocsi története hasonlít a mostani automata váltós Astráméhoz.

Nekünk ugye új Corsánk volt,amivel asszonykám töréstesztet hajtott végre egy kamion oldalán.Szerencsére túl nagy baja nem lett

a bokája,csípőcsontja tört meg a tüdeje zúzódott a kocsi viszont totálkárossá vált.

Gyorsan vettünk egy F Astrát,hogy legyen mivel járkálni a kórházba,jó is volt szép is volt nem volt semmi baj vele.

Miután felgyógyult ,visszament dolgozni és kellett a kocsi,viszont a bal lábával (ahol a boka volt törve)nem tudta a kuplungot kinyomni.

Akkor automata váltós kell ,nincs mese,bármennyire is viszolyogtam tőle.F Astrát eladtam és elkezdtem nézegetni az automata kocsikat.

Mindenféleképp Opel kellett,mert már ismerem valamennyire és megszerettem az idők során. A Corsát kinőttük a Veki meg az Omi

a városi parkolás,forgolódás szempontjából nem való neki ezért az Astrát választottam ismét.

A lényeg az,hogy persze többet felhívtam,megnéztem,de egyik se volt százas.

Egyszer hívok egyet és mondja a fickó,hogy garantált 100 ezer km. meg egy tulajos kocsi ,női sofőr ,szervízkönyv,megkímélt ,minden tuti stb...

Sőőőt,az az egy tulaj is egy amerikai nő aki csak alkalomadtán használta ,mikor Magyarországon lakott,de most visszament az USA-ba és a rokonára bízta,hogy eladja.

Persze,tudod,ki hiszi el ezt ,sok hülyeséget ,lódítást hallottam már eladótól,de ilyet még nem ,ez viszi a pálmát!

Mivel megvolt a kocsi rendszáma a hírdetésben ezért felhívtam egy rendőr haverom,hogy nézzenek már utána a kocsinak.

Pár óra múlva csörög vissza :B@zzeg milyen kocsi ez?Valami Maria Johansson ......,New Yersey lakos nevén van bejegyezve,1 tulajos kocsi.

Felhívtam a márkakereskédőt is (a matricája rajta volt a szélvédőn ) persze adatot ilyesmit nem adhatnak ki,de

mikor mondtam hogy melyik kocsiról lenne szó egyszerre lett nagy vidámság,öröm:Ja az Astra az amcsi spinéé az jó megvehetem nyugodtan,mindig időben a legdrágább cuccokkal lett szervizelve,sőt ha nem venném meg szóljak már oda.

Na ezek után elmentem megnéztem kiprószáltam és meg is vettem.

Ennyi,kicsit hosszú lett.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt G Astra tulajok! Egy valószínűleg egyszerű kérdésem merült fel. Sikerült egyik nap összetörni a vezető oldali külső visszapillantó üvegét. A külső fényezett műanyag burkolat lepattant, de sértetlen. Ma megvettem a tükörlapot és megpróbáltam a töröttet leszedni, de nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan kell, mert féltem nagyon feszegetni, nehogy letörjön valami pöcök és az egész tükröt ki kelljen cserélni. Kézi, belső állítású tükörlapról van szó egyébként. Tud valaki segíteni, hogyan kell a régi tükröt le, az újat pedig felvarázsolni? Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt G Astra tulajok! Egy valószínűleg egyszerű kérdésem merült fel. Sikerült egyik nap összetörni a vezető oldali külső visszapillantó üvegét. A külső fényezett műanyag burkolat lepattant, de sértetlen. Ma megvettem a tükörlapot és megpróbáltam a töröttet leszedni, de nem sikerült rájönnöm, hogy hogyan kell, mert féltem nagyon feszegetni, nehogy letörjön valami pöcök és az egész tükröt ki kelljen cserélni. Kézi, belső állítású tükörlapról van szó egyébként. Tud valaki segíteni, hogyan kell a régi tükröt le, az újat pedig felvarázsolni? Előre is köszönöm a segítséget!

én még nem csináltam lap cserét,de érdemes lenne megnézni az új tükörlap hátulját,vagy pattintós,vagy kicsúsztatós,nem lehet túl bonyolult....

Link to comment
Megosztás:

én még nem csináltam lap cserét,de érdemes lenne megnézni az új tükörlap hátulját,vagy pattintós,vagy kicsúsztatós,nem lehet túl bonyolult....

Az F-astráé ha jól rémlik ragasztott. Hajszárítóval kell melengetni, és elengedi a ragsztást. Olyan kétoldalu ragasztó-szerűséggel van felerősítve. Egy próbát megér, a régi már úgysem tud elpattanni.

Link to comment
Megosztás:

Az F-astráé ha jól rémlik ragasztott. Hajszárítóval kell melengetni, és elengedi a ragsztást. Olyan kétoldalu ragasztó-szerűséggel van felerősítve. Egy próbát megér, a régi már úgysem tud elpattanni.

Ó, ha ezt tudtam volna anno az F-nél... ripityára kellett törnöm a lapot, aztán letisztogatni,volt vagy 2 óra.... csak melegiteni kellett volna.. hiába, az információ hatalom!

Link to comment
Megosztás:

én még nem csináltam lap cserét,de érdemes lenne megnézni az új tükörlap hátulját,vagy pattintós,vagy kicsúsztatós,nem lehet túl bonyolult....

Pattintósról van szó. De egyszerre kéne pattintani a középső kis tartógömböt és a két mozgató huzal bütykét, ami viszont nem tűnik egyszerű feladatnak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

Mitől lehet az, hogy amikor kihúzom elől a biztonsági övet, elengedem, és majd csak egy kis idő múlva kezdi el vissza húzni lassan...

Régebben szerintem törve volt az eleje, és lehet, hogy nem lett az első 2 öv cserélve...

Hátul viszont azonnal vissza húzza mind3 övet.

Szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

Mitől lehet az, hogy amikor kihúzom elől a biztonsági övet, elengedem, és majd csak egy kis idő múlva kezdi el vissza húzni lassan...

Régebben szerintem törve volt az eleje, és lehet, hogy nem lett az első 2 öv cserélve...

Hátul viszont azonnal vissza húzza mind3 övet.

Szerintetek?

Nem feltétlenül kellett hogy törve legyen, egy idő után szeret elfáradni pláe az első kettő mert az többször van használva mint hátul

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:

Mitől lehet az, hogy amikor kihúzom elől a biztonsági övet, elengedem, és majd csak egy kis idő múlva kezdi el vissza húzni lassan...

Régebben szerintem törve volt az eleje, és lehet, hogy nem lett az első 2 öv cserélve...

Hátul viszont azonnal vissza húzza mind3 övet.

Szerintetek?

Szerintem el van fáradva a rugó benne. Hátul azért jóval kevesebbszer van használva, ezért lehet ott még jobb állapotban.

Amúgy ez típushibának is tekinthető, mert nem a Tiéd az egyetlen, amiben nem megy vissza - nem feltétlenül sérült autókra jellemző!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.