Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Köszi a hozzászólásokat, tehát akkor inkább cseréljek (min. a szíjat)

Miért 4 év a periódus cserénél? Ennyi idő alatt elöregszik, esetleg nyúlik a szíj?

Nem árt, és nem is drága ;)

Nekem egyszer azt mondták erre, hogy olyan az anyaga, ami képes oxidációra,

és így gyengül idővel a szerkezete. Én ezt nem tudom "tudományosan alátámasztani",

de elhiszem, mert logikusnak tűnik :(

Link to comment
Megosztás:

G astránál (meg úgy nagy általában) a vezérműszíj 4 év, vagy 60e km, ill. amely hamarabb bekövetkezik.

Nekem lassan a 4 év fog jönni hamarabb, a km még a 30 ezret sem közelíti meg.

Cserélni kell -e vagy sem a szíjat és a járulékos alkatrészeket hozzá?

A vízpumpát együtt szokták ugye cserélni a vezérléssel, de nekem mivel egy éve megmurdélt így kicseréltük.

( márkaszervíz frankón túlspanolta a szíjat mely rövidesen kinyírta a csapágyat -szerintem így utólag volt benne nem kis szándékosság, hiszen ők mondták hogy pumpát felesleges cserélni az még kibír egy ciklust, -nem bírt ki!)

A szíj és a gorgők, meg a feszítők minőségiek benne (a pumpa is!).

Valami okosság vagy tanács??

nekem az f nél aki cserélte az cserélte a G- nél is és nem ette meg a szijjat ha rendesen beállitják a feszitést akkor cser.cse-ig hozzá sem kell nyulni . a márkaszervizben van 1 azaz egy olyan szer. már ha még ott van aki ért az OPEL-hez a többi ha nem érdekli a márka akkor taligaszer. szinten doldozik .ezért van a sok különféle ilyen szer. utáni probléma ...........

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumtagok!

Már közel egy éve van meg az Astrám (99-es, 1.4 16V). Jelenleg 143 ezer van benne.

Nagyon szeretem, szerintem egy nagyon szép és megbízható autó. Amióta nálam van, sok kellemes meglepetés ért mind az autóval, mind a szervízekkel kapcsolatban. Előtte Mitsubishim volt, ott voltak komoly problémáim mindkettővel.

Már az előző autómnál is nagyon sok hasznos tanácsot kaptam a Fórumról, ezért is örülök, hogy megtaláltalak Titeket.

Mielőtt megvettem az Astrát, rengeteg rossz dolgot hallottam magáról az Opelről és az ECOTECH motorokról általában. De ez HÜLYESÉG.

A szokásos szervízeken kívül (olajcsre, szűrők, szíjak, görgők meg a vízpumpa) az alábbiakat kellett lecseréltetnem: kuplungszett (még jó volt, de sokat járok külföldre és nem akartam egy esetleges kellemetlenséget), fékbetétek, féktárcsák, egy lambdaszonda( eredeti gyári volt még bent). Volt gondom az EGR szeleppel is (már így vettem), de a kivételénél kiderült, hogy egy alátétet helyeztek a szelep alá. Kivettük, azóta tökéletesen működik.

A közeljövőben a szilenteket kell kicseréltetnem (hála a magyar utaknak) és a hidrotőkéket (hidegen van már hangjuk, hála az előző tulajnak).

Elmondhatom, hogy egy év alatt beletettem közel 30.000 km-t, és soha egyetlen alkalommal sem hagyott cserben.

A veszprémi és ajkai márkaszervízekről elmondható, hogy nagyon korrektek, segítőkészek és nem tapasztaltam még lehúzási szándékot sem.

Biztos, hogy a következő autóm is Opel lesz.

Ezúton szeretnék minden Kedves Fórumtagnak Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket és műszaki hibáktól mentes, sikeres új évet kívánni!

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fórumtagok!

Már közel egy éve van meg az Astrám (99-es, 1.4 16V). Jelenleg 143 ezer van benne.

Nagyon szeretem, szerintem egy nagyon szép és megbízható autó. Amióta nálam van, sok kellemes meglepetés ért mind az autóval, mind a szervízekkel kapcsolatban. Előtte Mitsubishim volt, ott voltak komoly problémáim mindkettővel.

Már az előző autómnál is nagyon sok hasznos tanácsot kaptam a Fórumról, ezért is örülök, hogy megtaláltalak Titeket.

Mielőtt megvettem az Astrát, rengeteg rossz dolgot hallottam magáról az Opelről és az ECOTECH motorokról általában. De ez HÜLYESÉG.

A szokásos szervízeken kívül (olajcsre, szűrők, szíjak, görgők meg a vízpumpa) az alábbiakat kellett lecseréltetnem: kuplungszett (még jó volt, de sokat járok külföldre és nem akartam egy esetleges kellemetlenséget), fékbetétek, féktárcsák, egy lambdaszonda( eredeti gyári volt még bent). Volt gondom az EGR szeleppel is (már így vettem), de a kivételénél kiderült, hogy egy alátétet helyeztek a szelep alá. Kivettük, azóta tökéletesen működik.

A közeljövőben a szilenteket kell kicseréltetnem (hála a magyar utaknak) és a hidrotőkéket (hidegen van már hangjuk, hála az előző tulajnak).

Elmondhatom, hogy egy év alatt beletettem közel 30.000 km-t, és soha egyetlen alkalommal sem hagyott cserben.

A veszprémi és ajkai márkaszervízekről elmondható, hogy nagyon korrektek, segítőkészek és nem tapasztaltam még lehúzási szándékot sem.

Biztos, hogy a következő autóm is Opel lesz.

Ezúton szeretnék minden Kedves Fórumtagnak Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket és műszaki hibáktól mentes, sikeres új évet kívánni!

Ha picit majd többet olvasol itt a fórumban, különös tekintettel az AGR szelep "rejtelmei és buktatói" írásokban, biztos megérted miért is került az a kis fémlemez a szelep alá.... :(

Link to comment
Megosztás:

Ha picit majd többet olvasol itt a fórumban, különös tekintettel az AGR szelep "rejtelmei és buktatói" írásokban, biztos megérted miért is került az a kis fémlemez a szelep alá.... :(

minden OPEL gazdának és szimpatizánsnak sok-sok km-t. és balesetmentes áldott karácsonyt BUÉK-ot és hiba mentes közlekedést kivánok . ASTRA.............

Link to comment
Megosztás:

1.6 16v (X16XEL)motornál a szelepfedélnél (szemben állva jobb oldalon) van egy L -alakú gumicső (AGR szelep mellett) a szelepfedelet köti össze egy fém csővel amely az AGR alatt elmegy a motor alsó részéhez, de nem lehet lekövetni rendesen.

Ki tudja megmondani, hogy ez mire szolgál és hová vezet a cső másik vége, mihez csatlakozik?

(viszonylag vastag átmérőjű cső, úgy kb. 20-25mm és tele szokott lenni olajos trutyival...)

Link to comment
Megosztás:

1.6 16v (X16XEL)motornál a szelepfedélnél van egy L -alakú gumicső (AGR szelep mellett) a szelepfedelet köti össze egy fém csővel amely az AGR alatt elmegy a motor alsó részéhez, de nem lehet lekövetni rendesen.

Ki tudja megmondani, hogy ez mire szolgál és hová vezet a cső másik vége, mihez csatlakozik?

(viszonylag vastag átmérőjű cső, úgy kb. 20-25mm és tele szokott lenni olajos trutyival...)

... "karter-cső"...a karterban keletkező gázokat vezeti (el)vissza a szelepfedélhez és onnan egy vékonyabb és egy vastagabb gumicsövön keresztül vissza a folytószelep alá és fölé....( környezetvédelem)

..a cső másik vége a motorblokkhoz csatlakozik....a "korosabb" illetve a rövidtávokon közlekedő autóknál célszerű gyakran tisztítani...ugyanis ha eldugul az olajos trutyitól akkor könnyen megnőhet a karterban a nyomás és ezt a szimeringek nem szeretik...tisztítása kb. 15 percet vesz igénybe...

Link to comment
Megosztás:

... "karter-cső"...a karterban keletkező gázokat vezeti (el)vissza a szelepfedélhez és onnan egy vékonyabb és egy vastagabb gumicsövön keresztül vissza a folytószelep alá és fölé....( környezetvédelem)

..a cső másik vége a motorblokkhoz csatlakozik....a "korosabb" illetve a rövidtávokon közlekedő autóknál célszerű gyakran tisztítani...ugyanis ha eldugul az olajos trutyitól akkor könnyen megnőhet a karterban a nyomás és ezt a szimeringek nem szeretik...tisztítása kb. 15 percet vesz igénybe...

Köszi értem, bár találtam még két vékonyabb csövet a fedélen, arra gondoltam, hogy ez inkább a kartergáz elvezető.

Az általad említett cső, összefüggésben lehet akkor az olajnyomással is (ha dugulás van benne) ??

Lehet butaságot írok, de van a cső és a motor kenése között, vagy a cső és az olajdekniben lévő olaj nyomása, áramlása között összefüggés?

Link to comment
Megosztás:

Köszi értem, bár találtam még két vékonyabb csövet a fedélen, arra gondoltam, hogy ez inkább a kartergáz elvezető.

Az általad említett cső, összefüggésben lehet akkor az olajnyomással is (ha dugulás van benne) ??

Lehet butaságot írok, de van a cső és a motor kenése között, vagy a cső és az olajdekniben lévő olaj nyomása, áramlása között összefüggés?

elvileg ez a cső a motor forgattyús-ház szellőzését hivatott ellátni.....az olaj gőzeit illetve a hengerekből bekerülő el nem égett üzemanyag valamint savas-kondenzvíz keverékéből adódó olaj emulziót ("sárgás-trutyi") vezeti el....

az olajkörben az olajszívattyú dolgozik..ez a cső "igazából" nem az olajkör része...ha már korosabb a motor akkor viszont sok esetben a megnövekedett karter-gáz miatt akár az olajat (olajsáral együtt) is benyomhatja a szelepfedél alá...ha eldugul akkor kínyírja a szimeringeket...

szóval ebben az esetben lehet összefüggés az olajnyomás és a cső közt...de más esetben nem látok összefüggést...

Ha volt Ladád..akkor biztosan emlékszel arra, hogy ezt a csövet csak lazán szabadon kivezették a motortérbe...

több autógyátó egy un. szuszogó-szelepet épít be ... ez a szelep csak megfelelő nyomás értéknél nyit...

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Minden Forumozónak!

Egy 2002 Astra G tulajdonos vagyok. Sajnos az autó egy ideje, kb egy éve Néha 4-5 havonta leáll. Vagyis egyik henger általában a 3 henger menet közben leáll. Ha újraíndítom az autót utána tökéletesen működik, majd néhány hónap mulva általában hidegen néhány kilóméter megtétele után ismét leáll egy henger. Amig újra nem índítom az autót nem szünik a probléma, de amint újraindítom minden rendbe. Voltam vele szervítben, de ott se voltak okosabbak. Azt mondták hogy a trafósor. De így öthavonta, és inkább a computerre gyanakszom. Kiváncsai vagyok véleménytekre. Az hibakód olvaó gyújtáshíbát jelezz a 3 hengernél.

Link to comment
Megosztás:

Tiszteletem Minden Forumozónak!

Egy 2002 Astra G tulajdonos vagyok. Sajnos az autó egy ideje, kb egy éve Néha 4-5 havonta leáll. Vagyis egyik henger általában a 3 henger menet közben leáll. Ha újraíndítom az autót utána tökéletesen működik, majd néhány hónap mulva általában hidegen néhány kilóméter megtétele után ismét leáll egy henger. Amig újra nem índítom az autót nem szünik a probléma, de amint újraindítom minden rendbe. Voltam vele szervítben, de ott se voltak okosabbak. Azt mondták hogy a trafósor. De így öthavonta, és inkább a computerre gyanakszom. Kiváncsai vagyok véleménytekre. Az hibakód olvaó gyújtáshíbát jelezz a 3 hengernél.

Annyira buta lenne a computer (vagy az ECU), hogy csak ujraindítás után indul ujra a gyújtás a 3. hengerben? Furcsálanám, hogy letíltja a gyujtást, aztán kitudja. :huh:

Ha nem tiltja le, akkor lehet az ECU rendetlenkedik.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyira buta lenne a computer (vagy az ECU), hogy csak ujraindítás után indul ujra a gyújtás a 3. hengerben? Furcsálanám, hogy letíltja a gyujtást, aztán kitudja. :huh:

Ha nem tiltja le, akkor lehet az ECU rendetlenkedik.... :lol:

Először szerintem gyertya és kábelcsere.Aztán keresni tovább,ha még mindig fennáll a probléma.

De ne rögtön a legbonyibb helyen keresni a dolgot. :D

Link to comment
Megosztás:

elvileg ez a cső a motor forgattyús-ház szellőzését hivatott ellátni.....az olaj gőzeit illetve a hengerekből bekerülő el nem égett üzemanyag valamint savas-kondenzvíz keverékéből adódó olaj emulziót ("sárgás-trutyi") vezeti el....

az olajkörben az olajszívattyú dolgozik..ez a cső "igazából" nem az olajkör része...ha már korosabb a motor akkor viszont sok esetben a megnövekedett karter-gáz miatt akár az olajat (olajsáral együtt) is benyomhatja a szelepfedél alá...ha eldugul akkor kínyírja a szimeringeket...

szóval ebben az esetben lehet összefüggés az olajnyomás és a cső közt...de más esetben nem látok összefüggést...

Ha volt Ladád..akkor biztosan emlékszel arra, hogy ezt a csövet csak lazán szabadon kivezették a motortérbe...

több autógyátó egy un. szuszogó-szelepet épít be ... ez a szelep csak megfelelő nyomás értéknél nyit...

Ez nagyon stimmel: szétbontottam és vastagon volt benne a trutyi (főleg a motorhoz vezető fém csőben), olyan volt, mint egy eldugult lefolyó.

Volt a motorommal egy olyan problémám, hogy amikor beindítottam gyönyörűen járt, majd 2-3 perc után egyre jobban hallatszott egyfajta klattyogás (nem fémes, hanem mintha vmi szelep nyitogatna), pont azon a részen ahol ez a cső van ill. az olajdekni felől alulról.

Ha bemelegedett a motor akkor is csinálta, de alig lehetett hallani. Sok okos egyből hidrotőkére gyanakodott, de nem.

Két és fél évig szivatott, míg tegnap rájöttem, azaz kitisztítottam ezt a csövét és szinte teljesen megszünt. Még hallani hidegen, de alig - alig. Meleg motornál gyönyörű a hangja, mint talán még soha. Nem beszélve a dinamikáról: szinte meglódult az autó....

Szerinted lehet ez volt a gond, ezért klattyogott, lehet ez a csekélység ennyit jelentene??

Még azért hidegen van egy kis hangja, de ahogy melegszik teljesen megszűnik, amit még hallok az a szuszogó szelep hangja lehet? Hol van ez a szelep, mert a hang lentről jön.

Még egy kérdés a végére: nyilván nem lehet 100% minden trutyit kikotorni belőle, ami esetleg a cső másik vége felé távozott a tisztításkor, az hová került, hová nyomódhatott át?

Bocsi a terjengős írásért, de idáig egyedűl a Te leírásod stimmelt a problémámra... :huh:

Link to comment
Megosztás:

A szép, hogy ebben sok gyertyakábel nincs, csak trafóhíd(vagy ahogy a kolléga írta, trafósor), így azt nehéz cserélni. :huh:

Viszont arra kíváncsi lennék, hogy a szervízben mindig ki is volt cserélve a trafóhíd? illetve milyen gyártmány? gyári ment bele?

Nekem csak az a furcsa, hogy csak ujraindítás után indul el az a henger.... Vagy a trafosórban van még valami más elektronika, ami restartra megjavul?(lehetséges)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.