Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Melyik volt előbb? A tyúk vagy a tojás?

Szerintem először szarakodott vele , csak utána fostalicskázta le... :lol:

Bár én is azt hittem, hogy a fórumozók nem beszélnek így a szeretett autójukról semmilyen körülmények között :rolleyes: :blink:

oggy!

Ami elromolhat az el is romlik, bármilyen márkávl megesik. Vagy belenyúltál a tutiba, vagy csak nem jó helyre vitted eddig szerelőhöz!

A szerelőmben teljes mértékben megbízok!

Nagyon jó munkát végez! :D

Bár a múltkori diódacserét is én csináltam volna végig ("csak" leszedtem és felraktam a generátort), de most azért elvittem egy másik "szerelőhöz" az autót, mert most ebben a jó időben nem volt kedvem szívni vele. Még sajna 25 km-t meg kellett tennem töltés és szervó nélkül, ebben az orkán szélben, de hétfőn kész lesz s remélem nem fog sokba fájni.

Link to comment
Megosztás:

Fhhuu kartársak szétb@sz az ideg!!! :rolleyes:

Ma reggel indítom szekerem (4napot állt) és mit látok?

Nem alszik el a töltés lámpám, és persze szervó sincs!! Két hónapja cseréltem diódahidat és most megint bekrepált, ez normális dolog?? Lehet valami zárlatom van esetleg?

Nagyon megköszönném ha vkinek lenne hasznos ötlete.

Komolyan mondom felgyújtom ezt a fostalicskát! Egy majd nyolc éves autóval, hogy csak probléma van, ezt nem akarom elhinni!! Még azt mondom ha csesznék rá, de ezzel az autóval Foglalkozva is van!!

nem ne mán, csak egyszer kellett volna megcsinálni rendesen, és akkor nem szopnál...

folyamatosan megy ez a szerviz drága, meg mindenki csak lehúz, most meg szopsz... szar ügy.

nem az autó fostalicska, hanem te vagy egy olcsójános aki spórolt a megjavittatással...

uff...

UI: nekem egyszer ment tönkre a generátorom, akkor felujittattam egy tonna pénzért. ez volt 3 éve. még mindig müködik. akkor most ki csinálta jól? :blink:

Link to comment
Megosztás:

nem ne mán, csak egyszer kellett volna megcsinálni rendesen, és akkor nem szopnál...

folyamatosan megy ez a szerviz drága, meg mindenki csak lehúz, most meg szopsz... szar ügy.

nem az autó fostalicska, hanem te vagy egy olcsójános aki spórolt a megjavittatással...

uff...

UI: nekem egyszer ment tönkre a generátorom, akkor felujittattam egy tonna pénzért. ez volt 3 éve. még mindig müködik. akkor most ki csinálta jól? :rolleyes:

csatlakozom hozzád de legalább nem én mondtam ki.

Link to comment
Megosztás:

nem ne mán, csak egyszer kellett volna megcsinálni rendesen, és akkor nem szopnál...

folyamatosan megy ez a szerviz drága, meg mindenki csak lehúz, most meg szopsz... szar ügy.

nem az autó fostalicska, hanem te vagy egy olcsójános aki spórolt a megjavittatással...

uff...

UI: nekem egyszer ment tönkre a generátorom, akkor felujittattam egy tonna pénzért. ez volt 3 éve. még mindig müködik. akkor most ki csinálta jól? :rolleyes:

Nem mindig az autó a hibás,leginkébb a user.Én az előzö user hanyagságát szívom most,de ha kész lesz,akkor boldog leszek! :blink:

Link to comment
Megosztás:

nem ne mán, csak egyszer kellett volna megcsinálni rendesen, és akkor nem szopnál...

folyamatosan megy ez a szerviz drága, meg mindenki csak lehúz, most meg szopsz... szar ügy.

nem az autó fostalicska, hanem te vagy egy olcsójános aki spórolt a megjavittatással...

attól mert Ti nem veritek át a népet, még más szalon megteheti, megteszi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Volna egy olyan gondom: eddig a motordiagnosztika mindig hibát jelzett a lambda sondára, most kicseréltük egy Boshal univerzálisra, és most az alapjárat nm stabil elég nagy intervallumon jár. Ez sonda gond vagy lehet sonda cserekor álítani kell valamit?.

Astra G 1.4 16V m van. (x14XE)

Köszönöm előre is

Link to comment
Megosztás:

Üdv

Volna egy olyan gondom: eddig a motordiagnosztika mindig hibát jelzett a lambda sondára, most kicseréltük egy Boshal univerzálisra, és most az alapjárat nm stabil elég nagy intervallumon jár. Ez sonda gond vagy lehet sonda cserekor álítani kell valamit?.

Astra G 1.4 16V m van. (x14XE)

Köszönöm előre is

dobd el azt a szondát... vegyél egy GYÁRIT!

az univerzális azt jelenti hogy olyan feszültségen dolgozik ami mindegyik autóba jó. így egyikbe se... szóval kuka.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám van hogy szeretnék méretpontos sportkipufogót venni az astrámhoz, találtam is a vaterán ilyet de nem tudok sehogyse regisztrálni, meg személyesen is megnézném elötte.

Tudnátok nekem ilyen boltot mondani vagy elérhetőséget?

Link to comment
Megosztás:

Lenne egy kérdésem! Benzin szűrőt hol találom a verdában?

Mennyire nehéz cserélni? :rolleyes: :blink: :lol:

B oszlop tövében a küszöb belső felén a bal oldalon a kocsi alatt...ha jól emlékszem...elvilegspec szerszám kellene hozzá, de ki lehet cserélni nélküle is, de ha eltörsz vmit akkor az már drágább játék....de miért most akarsz ilyen szép időben ezzel foglalkozni...az enyém is kivárja mostmár a tavaszt a dologhoz...

Link to comment
Megosztás:

Szia wessz!

Látom Te szerelsz. Nekem is ugyan ez a motorkódos kocsim van, uhu mondta is, hogy bele lehet tenni. Bele akarom én is rakatni. Te helyileg merre vagy? Esetleg privátban megbeszéljük. Előre is köszi!

wessz!

z14xep-be is lehet ilyet?

Mivel jár ez? kb. mennyibe van (időben, pénzben)cakli-pakli az egész?

BC-t ,ilyen bajuszkapcsolóról nyomkodósat, átlagfogyasztás stb. kiírkálósat nem lehet bele fabrikálni?

Link to comment
Megosztás:

sokba van nem éri meg neked a 160 e ft.

hát annyit nem, az biztos!

mondjuk a tempomatra annyira nem lenne szükségem, 90% városi használatra be sem érdemes kapcsolni :blink: csak kíváncsi voltam :rolleyes:

A BC jó lett volna, de ha sok macerával jár, akkó nem kell :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan problémám van hogy szeretnék méretpontos sportkipufogót venni az astrámhoz, találtam is a vaterán ilyet de nem tudok sehogyse regisztrálni, meg személyesen is megnézném elötte.

Tudnátok nekem ilyen boltot mondani vagy elérhetőséget?

Nem akarok üzletrontó lenni,de amit a vaterán adnak,az egy kalap sz.r.Én is vettem,és kb fél év után le is kellett cserélnem,mert szétesett,meg lyukas lett.Azért a pénzért 21-ezer forintért sétálj be egy pl Proex-hoz és csináltass egyet.Én is ezt tettem.Nekem 21-be megállt,és 3-év gari van asszem,és ha nem tetszik a hangja,a garancia ideje alatt bármikor változtatnak rajta,ha akarod.INGYEN!! Monda a srác nekem is,hogy volt egy ember,aki fél év után vitte vissza,hogy nem tetszik a hangja.És megcsinálták.Hidd el nem reklámozni akarom a Proex-et,de azért ott összerakják rendesen.

Link to comment
Megosztás:

B oszlop tövében a küszöb belső felén a bal oldalon a kocsi alatt...ha jól emlékszem...elvilegspec szerszám kellene hozzá, de ki lehet cserélni nélküle is, de ha eltörsz vmit akkor az már drágább játék....de miért most akarsz ilyen szép időben ezzel foglalkozni...az enyém is kivárja mostmár a tavaszt a dologhoz...

Akkor jól tudtam, hogy ott van! Nem most akarom cserélni hanem kb 1-2hónap múlva mire müszakira viszem a verdát!

Csak eszembe jutott és mondom rákérdezek, mert simán elfelejtettem, és megnézem mi a száma hogy milyet kell vegyek! Meg ami ilyen apróság szeretném én cserélni,hogy azt kicserélték.

Probálok előre látó lenni és nem müszaki elött 1-2 héttel kapkodni, hogy ez is az is kell, azt pénzem meg nem lesz rá!

Link to comment
Megosztás:

Nem akarok üzletrontó lenni,de amit a vaterán adnak,az egy kalap sz.r.Én is vettem,és kb fél év után le is kellett cserélnem,mert szétesett,meg lyukas lett.Azért a pénzért 21-ezer forintért sétálj be egy pl Proex-hoz és csináltass egyet.Én is ezt tettem.Nekem 21-be megállt,és 3-év gari van asszem,és ha nem tetszik a hangja,a garancia ideje alatt bármikor változtatnak rajta,ha akarod.INGYEN!! Monda a srác nekem is,hogy volt egy ember,aki fél év után vitte vissza,hogy nem tetszik a hangja.És megcsinálták.Hidd el nem reklámozni akarom a Proex-et,de azért ott összerakják rendesen.

Én is akrtam ilyet venni, de szerintem is inkább csináltass. Az a Biztos és hogyha tényleg ugyan abban az árban megáll, akkor jobban megéri. Nézz utánna több kipufogósnál.

Különben azt a dobot árulják a főnix tuningnál is ha jól emlékszem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.