Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

a bubisodás letekerem a kiegyenlítő tartály kupakját ,beinditom és nyomom a gázt és kész?

és ha nincs bubi?

ja még a rózsaszín hűtővíz is barna lett.

Mondjuk érdemes melegen csinálni, és inkább úgy, hogy néhányszor adsz hirtelen kövér gázt, majd ahogy felpörgött, el is veszed. Így nagyobb lesz a hengernyomás, mintha csak tartanád állandó fordulaton, jobban kijön a kipufogógáz a vízbe. Igazából terhelés alatt lenne jó csinálni, csak menet közben nem lehet figyelni a buborékokat.

De az elszineződött hűtővíz az már eléggé ebbe az irányba tereli a dolgot...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy autó mágus, csak annyit szeretnék megtudni - hátha tudtok segíteni - , hogy nekem egy 2004.12.havóban gyártott "G" Astrám van. Na mármost ki szerettem volna cserélni a bal elöl kiégett lámpát a kocsiban - azt hiszem ezt hívják tompított fényszórónak - , de az izzókészletben lévő nem passzolt alámpába(az izzókészlet nem gyári). Milyen fajtát kell beszereznem? H4-est vagy hányast?

A segítséget előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Zoltánka Gergely

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy autó mágus, csak annyit szeretnék megtudni - hátha tudtok segíteni - , hogy nekem egy 2004.12.havóban gyártott "G" Astrám van. Na mármost ki szerettem volna cserélni a bal elöl kiégett lámpát a kocsiban - azt hiszem ezt hívják tompított fényszórónak - , de az izzókészletben lévő nem passzolt alámpába(az izzókészlet nem gyári). Milyen fajtát kell beszereznem? H4-est vagy hányast?

A segítséget előre is köszönöm!

Üdvözlettel: Zoltánka Gergely

H7

De valami minőségit vegyél, nekem HELLA van, az egész jól világít. előtte noname volt, a fényszórómérésen csak 2 paca látszódott a szép egyenes vonalak helyett...

Kb 3 hét alatt égett le a foncsor a végiről

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok egy nagy autó mágus, csak annyit szeretnék megtudni - hátha tudtok segíteni - , hogy nekem egy 2004.12.havóban gyártott "G" Astrám van. Na mármost ki szerettem volna cserélni a bal elöl kiégett lámpát a kocsiban - azt hiszem ezt hívják tompított fényszórónak - , de az izzókészletben lévő nem passzolt alámpába(az izzókészlet nem gyári). Milyen fajtát kell beszereznem? H4-est vagy hányast?

H4 biztosan nem, mert abban egyben van a tompított és a távolsági fény. Tudtommal H7 kell bele, de ha már úgyis ki van égve, akkor kiveszed a régit és elviszed a boltba, az a legbiztosabb.

Link to comment
Megosztás:

H7

De valami minőségit vegyél, nekem HELLA van, az egész jól világít. előtte noname volt, a fényszórómérésen csak 2 paca látszódott a szép egyenes vonalak helyett...

Kb 3 hét alatt égett le a foncsor a végiről

Nem H4?

Ma párommal vetettem gyári pollenszűrőt (odaadtam a régit mintának :) ). 4.800 Ft volt csergőéknél akciósan. Kicsit sokallom.... tényleg ilyen aranyárban mérik? :D

Az utángyártottak mennyire vacakok?

Link to comment
Megosztás:

Nem H4?

Ma párommal vetettem gyári pollenszűrőt (odaadtam a régit mintának :) ). 4.800 Ft volt csergőéknél akciósan. Kicsit sokallom.... tényleg ilyen aranyárban mérik? :D

Az utángyártottak mennyire vacakok?

Kb 1200-1300 Ft a sima papirszűrő sztem a lég és a pollen is annyi lehet, én is sokallom a 4800-at. Az izzónál én H7re emléxem, sztem tuti a H7.

Íme egy vaterás link, ez ugyan F, de sztem Gbe is hasonló lehet az áruk... Persze azért ennél lehet kicsit drágábban is...

http://www.vatera.hu/opel_astra_f_szurosze..._166049924.html

Szerk.: sztem szűrőkben (is) tökéletesek az utángyártottak, én mindig olyanokat használok...

Link to comment
Megosztás:

Kb 1200-1300 Ft a sima papirszűrő sztem a ég és a pollen is annyi lehet, én is sokallom a 4800-at. Az izzónál én H7re emléxem, sztem tuti a H7.

Íme egy vaterás link, ez ugyan F, de sztem Gbe is hasonló lehet az áruk... Persze azért ennél lehet kicsit drágábban is...

http://www.vatera.hu/opel_astra_f_szurosze..._166049924.html

Szerk.: sztem szűrőkben (is) tökéletesek az utángyártottak, én mindig olyanokat használok...

Tényleg H7 megnéztem. :)

Hol lehet 1300-ért venni? (vaterán kívül)? Unixban se látok olcsóbban mint 3500...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg H7 megnéztem. :)

Hol lehet 1300-ért venni? (vaterán kívül)? Unixban se látok olcsóbban mint 3500...

Nekem tavaly hoztak, de szinte kizárt, h ennyibe kerülne a csergőnél az utángyártott. Vagy gyáriról beszélsz? Ott van utángyártott is. Nekem ez az összeg nagyon magas lenne :D Esetleg az opel müllernél kérdezd meg az ajtósin, én tőlük szoktam...

Link to comment
Megosztás:

Nekem tavaly hoztak, de szinte kizárt, h ennyibe kerülne a csergőnél az utángyártott. Vagy gyáriról beszélsz? Ott van utángyártott is. Nekem ez az összeg nagyon magas lenne :) Esetleg az opel müllernél kérdezd meg az ajtósin, én tőlük szoktam...

Gyáriról beszélek... Bár nem tudom, hogy megéri-e a gyárit megvenni bele.. ;) Utángyártottra 3400-at mondtak. Azt mondták, hogy ezekkel illeszkedési problémák lehetnek és ezáltal olyan mintha nem is lenne benne pollenszűrő...barátnőm elhitte...lehet én is elhittem volna. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem tavaly hoztak, de szinte kizárt, h ennyibe kerülne a csergőnél az utángyártott. Vagy gyáriról beszélsz? Ott van utángyártott is. Nekem ez az összeg nagyon magas lenne :) Esetleg az opel müllernél kérdezd meg az ajtósin, én tőlük szoktam...

Én most vettem ilyet:

Pollenszűrő VASCO O040 Delphi, Klímáshoz

Mennyiség: 1 db

Ár: 1.890Ft

Elég minőséginek tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Nektek a cipőtök nem szokott beleakadni abba a keményített filcanyagba ami a pedálok fölött

van és a műszerfal alól jön lefelé srégen és a pedálok felső részén ér véget???

A télen vettem ezt észre(pedig nincs is nagy talpam,nem vagyok yeti.),hogy amikor

gyorsan levettem a lábam a gázról mindig beleakadt valamibe ,mikor megnéztem alulról,

akkor láttam ezt a filcet.Nem is lehet feljebb nyomni annyira rögzített.

Link to comment
Megosztás:

Nektek a cipőtök nem szokott beleakadni abba a keményített filcanyagba ami a pedálok fölött

van és a műszerfal alól jön lefelé srégen és a pedálok felső részén ér véget???

A télen vettem ezt észre(pedig nincs is nagy talpam,nem vagyok yeti.),hogy amikor

gyorsan levettem a lábam a gázról mindig beleakadt valamibe ,mikor megnéztem alulról,

akkor láttam ezt a filcet.Nem is lehet feljebb nyomni annyira rögzített.

Nekem is bele szokott akadni a lábam.Eddig még csak azért nem rúgtam le,mert azon van a lábtér világításom. :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg csak besétáltam pár éve egy ilyen boltba, leemeltek nekem a polcról egyet és a kezembe nyomták...szerintem az utóbbi évek opeljeinek mind ilyen ez a kupak és ezlrt is tartanak...egy féltengely csukló vagy gumiharang javítás és már kellhet is... :D

a kivétel erősíti a szabályt. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is bele szokott akadni a lábam.Eddig még csak azért nem rúgtam le,mert azon van a lábtér világításom. :)

És ott mit nézegetsz? Úgyse kevered össze a lábaidat? :D

Valaki csinált már ú.n. kilépőfényt (ajtóba építve, annak nyitásával kapcsol fel és a talajt világítja meg)? Ez legalább hasznos is annak, aki kénytelen kivilágítatlan helyen is kiszállni.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Urak!

Egy barátom (aki teljesen "zöld" az autóhoz és az internethez) kérésére regeltem be, jóllehet nekem nincs Opelem. Nézzétek el nekem!

Nem találtam szakmai topicot, ezért itt kérdezném meg:

Cimbinek van egy G Astrája, 2004-es évjárat, 1,4 Classic. Az a tünet, hogy eléri az 50 km/h-t és eltűnik a nyomaték a vasból. Nem megy többet. Elvitte szervízbe, ahol a diag. a négyes henger gyertyáját írta ki. Kicserélték, plusz olaj, olajszűrő, de nem változott semmi. Én ugyan nem mentem az autóval, de üzemanyag ellátási problémára tippelnék. Ti jobban benne vagytok ebbe. Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg valamiféle tipikus Astra betegséggel állunk szembe?

Előre is köszi a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Urak!

Egy barátom (aki teljesen "zöld" az autóhoz és az internethez) kérésére regeltem be, jóllehet nekem nincs Opelem. Nézzétek el nekem!

Nem találtam szakmai topicot, ezért itt kérdezném meg:

Cimbinek van egy G Astrája, 2004-es évjárat, 1,4 Classic. Az a tünet, hogy eléri az 50 km/h-t és eltűnik a nyomaték a vasból. Nem megy többet. Elvitte szervízbe, ahol a diag. a négyes henger gyertyáját írta ki. Kicserélték, plusz olaj, olajszűrő, de nem változott semmi. Én ugyan nem mentem az autóval, de üzemanyag ellátási problémára tippelnék. Ti jobban benne vagytok ebbe. Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg valamiféle tipikus Astra betegséggel állunk szembe?

Előre is köszi a válaszokat!

Én kétszer jártam így, nagyon gyenge minőségű benzin került a tankba--sárgába borult a műszerfal,rángatot nem ment, 2.szor eldugult a benzin szűrő ment a vas ,de gyenge volt és nem ment120-nál többet

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.